in

Zsuzsová hrá vabank! MONŠTRUM v ľudskej koži! Toto je pravá tvár Lipšica! S vraždou má spoločné viac, než si dokáže ktokoľvek predstaviť

Zsuzsová hrá vabank! MONŠTRUM v ľudskej koži! Toto je pravá tvár Lipšica! S vraždou má spoločné viac, než si dokáže ktokoľvek predstaviť
Zdroj: TASR

MONŠTRUM v ľudskej koži! Zsuzsova hrá vabank! Toto je pravá tvár Daniela Lipšica! S vraždou má spoločné viac, než si dokáže ktokoľvek predstaviť

Zsuzsová hrá vabank! MONŠTRUM v ľudskej koži! Toto je pravá tvár Lipšica! S vraždou má spoločné viac, než si dokáže ktokoľvek predstaviť
Zdroj: TASR

Smrť Jána Kuciaka a Martiny Kušnirovej zmenila Slovensko na nepoznanie. Politici a médiá vedeli akoby dopredu, že smrť zavinil muž, ktorého meno je horšie ako Voldemort v rozprávke Harry Potter. Ak by mali súd médiá tak Kočner sedí doživotne. Finále však ukázalo šokujúci zvrat. Kočner je oslobodený a Alena Zsuzsová je vinná.

 

Zsuzsová už pravdepodobne nemá čo stratiť a tentokrát sa rozhodla povedať pár slov o Danielovi Lipšicovi, ktorá ho pozná aj osobne. Lipšic sa s ňou chcel dokonca fyzicky zblížiť. Opisuje Zsuzsová. Lipšic tieto slová dlhodobo popiera. Poprel aj vytiahnutú chat komunikáciu ktorá má neuveriteľných 63 strán.

Celú komunikáciu nájdete kliknutím tu.

V krátkej minulosti Zsuzsová dokonca napísala aj Marošovi Žilinkovi. V liste sa obáva o svoj život a život svojej rodiny. Zsuzsova tak má obavu, že jej Lipšic ublíži aj v cele.

Zsuzsová hrá vabank! MONŠTRUM v ľudskej koži! Toto je pravá tvár Lipšica! S vraždou má spoločné viac, než si dokáže ktokoľvek predstaviť

Zsuzsová hrá vabank! MONŠTRUM v ľudskej koži! Toto je pravá tvár Lipšica! S vraždou má spoločné viac, než si dokáže ktokoľvek predstaviť

Čo sa týka Daniela Lipšica, je jediný z poškodených, aj keď on je len účelovo údajne poškodený, tak toho poznám a poznám ho aj osobne. Písali sme si cez facebook v období rokov 2011-2013, kým sa mi Peter Tóth & company nenabúral do profilu na facebooku a následne nezverejnil našu spoločnú komunikáciu.
Hneď, ako som si to uvedomila, zrušila som svoj facebook a odvtedy som žiaden nemala. S Danielom Lipšicom som sa stretla aj osobne, a to nielen raz, aj na verejnosti, aj v súkromí.

Daniel Lipšic klame celé Slovensko a popiera že ma nepozná, ale ja mám na naše stretnutia dôkazy, ktoré čoskoro uzrú svetlo sveta a ukážu pravú tvár Daniela Lipšica ako aj to, ako nehorázne klamal nielen OČTK, senát, verejnosť, ale aj samotných poškodených Kuciakovcov a pani Zlatu Kušnírovú, keď ich obhajoval pred ženou s ktorou si písal, stretával sa, flirtoval a snažil sa fyzicky zblížiť nechutným spôsobom.

Tvrdil, že som zodpovedná za smrť ich detí a tváril sa že on so mnou nemá nič spoločné. No má. A aj s vraždou Jána Kuciaka a Martiny Kušnírovej má spoločné viac, než si dokáže ktokoľvek predstaviť.
Aj keď veľká časť verejnosti prišla nato už aj sama, napriek enormnej snahe Lipšica ovplyvniť verejnú mienku, prostredníctvom médií a vybraných spriaznených novinárov, a odpútať pozornosť od seba vynášaním informácií zo spisov, už v prípravnom konaní a dodávaní ich médiám, z čoho ho mimochodom obvinil aj samotný dôveryhodný svedok Zoltán Andruskó vo svojej výpovedi, a vynášal informácie na iných politikov či verejne činných mužov, ktorí boli so mnou v kontakte, a pritom väčšina z nich, na rozdiel od Lipšica, sa so mnou nikdy nestretla a nikdy sa ma nedotkla.

Diskreditoval iných, ničil im kariéru a životy, aby zakryl vlastnú vinu, špinu a hriech. Okrem súkromnej časti bola medzi nami aj obchodná časť, keď mi Daniel Lipšic na osobnom stretnutí ponúkal získať hlasy voličov pre stranu Nova za 5eur na južnom Slovensku, v predčasných voľbách do Národnej rady SR. V podstate mi ponúkol, aby som kupovala voličov pre jeho stranu za finančnú odmenu.“

Ako to vidí Forisch

Po politických vyjadreniach prichádza na rad bývalý dôstojník SIS Pavol Forisch, ktorý poukazuje, že Zsuzsová je pre špeciálneho prokurátora Daniela Lipšica veľmi nebezpečná.

VLASTIZRADA! Dôstojník SIS prehovoril! Šeligová pračka na peniaze! Pár mesiacov pred smrťou Kuciaka urobil s Rizmanom závažný čin

Okrem politikov, politológov sa k rozsudku vo vražde Kušnirovej a Kuciaka vyjadril bývalý dôstojník SIS Pavol Forisch, ktorý si servítku pred ústa nedal a poukázal na zaujímavé veci, ktore médiá taja. Veľmi dôležitá je podľa jeho slov aj dvojica Šeliga a Rizman. Dnes je Juraj Rizman priateľom prezidentky a Šeliga je poslancom NRSR. Ich minulosť je podľa slov Forischa závažnejšia. Forisch následne podal niekoľko trestných oznámení. Tie však išli do stratena.

Zinscenovaná objednávka vraždy Lipšica sa preukázala ako Lipšicova fatamorgána alebo rovno halucinácia z toho, ako je opitý mocou a podporou americkej ambasády.

Lipšic chcel vyzerať ako obeť zlého Kočnera. A dokonca bol tento argument použitý aj pri voľbe za šéfa ÚŠP, no LIPŠIC zas raz vyzerá iba ako idiot.

Kočner nemusel byť odsúdený vo vražde Kuciaka, pretože už aj tak dostal 19 rokov za zmenky, z basy už živý nevyjde.

Kočner na rozdiel od Zsuzsovej Lipšica vôbec nespomínal v súvislosti s vraždou Kuciaka počas súdnych pojednávaní ani v záverečnej reči.

Kočner už nepredstavoval žiadne riziko pre Lipšica ani pre ostatných, ktorí stoja za vraždou Kuciaka a za štátnym prevratom v roku 2018.

Zsuzsová však bola nebezpečná, pretože niekoľkokrát poukázala priamo na Lipšica ich kontakty a spoločné stretnutia.

Zsuzsovej sa museli zbaviť a preto bez zjavného bližšieho dokazovania dostala 25 rokov.

Ako som povedal už v roku 2018 či 2019 v reláciách Infovojny na vraždu sa treba pýtať priamo a osobne osoby Lipšic, osoby Haščák a osoby Nicholson.

Na financovanie štátneho prevratu spôsobeného vraždou Kuciaka sa treba pýtať osoby Lipšic, osoby Juraj Šeliga a medzinárodneho zločinca Sorosa.

Zo Sorosových peňazí z neziskoviek prúdili peniaze na živnostenský účet osoby Juraj Šeliga už niekoľko mesiacov pred vraždou Kuciaka. Na toto som podal aj niekoľko trestných oznámení bývalému šéfovi UŠP Kováčikovi pričom po jeho zatknutí a odsúdení sa tieto podania z ÚŠP vyparili. Na nahrávke k tomuto podaniu sa baví Juraj Šeliga s partnerom súčasnej prezidentky osobou Juraj Rizman o tom ako zakryjú prichádzajúce peniaze od Sorosa.

Takže Kočner si ticho poslušne sedí a ani slovkom sa nezmienil, na rozdiel od Zsuzsovej, kto by mohol byť objednávateľom vraždy a už vôbec nie, že vražda slúžila ako základný kameň pre pokus Lipšica a americkej ambasády o štátny prevrat.

Tu si dovolím upozorniť na slovné spojenie  “vražda SLÚŽILA na štátny prevrat” a nie ako sa mnohí domnievajú že “vražda bola ZNEUŽITÁ na štátny prevrat”.

František Böhm v tom čase ešte žil a zabezpečoval pre mňa informácie z prostredia Jaroslava Haščáka aj Mariána Kočnera. Fero už toto pred súdom nikdy nepotvrdí a preto zverejňujem v prílohe fotografiu SMS, ktorú mi vtedy poslal.

Zo spravodajského rozpracovania týchto dvoch osôb vyplynulo že po vražde Kuciaka mal Jaroslav Haščák a ďalšia osoba manipulovať s telefónom Mariána Kočnera odkiaľ mazali komunikáciu medzi Mariánom Kočnerom a Jaroslavom HAŠČÁKOM, ktorá sa týkala objednávky vrážd a nielen Kuciaka.

Až následne po tomto zásahu do telefónu Mariána Kočnera bol tento telefón odovzdaný OČTK.

Takže nám tu ostáva otázka, že či neodsúdením Mariána Kočnera práve Daniel Lipšic ( advokát Haščáka v kauze Mecom a HYENA) s pomocou svoje Justičnej mafie IBA CHRÁNI Jaroslava Haščáka, ktorého by mohol Kočner udať vo viacerých prípadoch – v prípade, ak by bol Kočner odsúdený o vražde Kuciaka.

Vyjadril sa Pavol Forisch

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

What do you think?

235 Points
Upvote Downvote
Slovensko zasiahla smutná správa! ZOMREL známy herec Daniel Heriban...

Slovensko zasiahla smutná správa! ZOMREL známy herec Daniel Heriban…

RANA ako z dela! Diplomat vysmial Čaputovú pred celým svetom: Si MIZERNÁ! Správaš sa ako hlásateľka, ktorá je schopná maximálne tak prečítať napísaný prejav.

RANA ako z dela! Diplomat vysmial Čaputovú pred celým svetom: Si MIZERNÁ! Správaš sa ako hlásateľka, ktorá je schopná maximálne tak prečítať napísaný prejav.