in

ZRADIL VOLIČOV! Fico urobil poriadok s Pellegrinim raz a navždy: KONIEC! Už žiadne falošné hry!

ZRADIL VOLIČOV! Fico urobil poriadok s Pellegrinim raz a navždy: KONIEC! Už žiadne falošné hry!

ZRADIL VOLIČOV! Fico urobil poriadok s Pellegrinim raz a navždy: KONIEC! Už žiadne falošné hry! Podvodník

ZRADIL VOLIČOV! Fico urobil poriadok s Pellegrinim raz a navždy: KONIEC! Už žiadne falošné hry!

 

Situácia na politickej scéne je zaujímavá a zdá sa, že dvojité politické hry Pellegriniho skončili raz a navždy. Stanovisko strany SMER-SD je jasné, presné a výstižne.

SMER – SLOVENSKÁ SOCIÁLNA DEMOKRACIA BERIE NA VEDOMIE, ŽE HLAS SA VYBRAL PRAVICOVOU A LIBERÁLNOU CESTOU.

SMER – slovenská sociálna demokracia (SMER – SSD) berie na vedomie rozhodnutie politickej strany Hlas vylúčiť z povolebnej spolupráce SMER – SSD a Republiku a vytvoriť po nasledujúcich parlamentných voľbách pravicovo-liberálnu vládu s jednou zo strán rozpadnutej vládnej koalície a s jedným z nových politických subjektov.

Toto rozhodnutie oznámil v sobotu predseda Hlasu Peter Pellegrini. Z jeho slov jasne vyplýva, že pôjde o spoluprácu Hlasu, SaS a Progresívneho Slovenska, ktorého predstavitelia absolvovali po páde vlády E. Hegera stretnutie v prezidentskom paláci (Hlas – P. Pellegrini, SaS – R. Sulík a PS – Z. Čaputová).

Vládna koalícia zložená z Hlasu, SaS a Progresívneho Slovenska znemožní napĺňanie akýchkoľvek predstáv o silnom sociálnom štáte a boji proti chudobe a zdražovaniu. Odmietavé postoje SaS a Progresívneho Slovenska k ľavicovej agende sú všeobecne známe.

Naopak, otvorené prihlásenie sa Hlasu k extrémnym liberálnym a pravicovým stranám ako je SaS a Progresívne Slovensko vytvára neobmedzený priestor na presadzovanie radikálnej liberálnej a pravicovej agendy. Akékoľvek sociálne sľuby, ktorými dnes Hlas hýri, sa pri spolupráci s takýmito stranami stávajú len fikciou a zaváňajú klamaním voliča.

Postoj Hlasu je o to zarážajúcejší, že požiadal SMER – SSD o súhlas s asociovaným členstvom v Strane európskych socialistov (PES), čo vo svetle avizovanej spolupráce Hlasu s pravicou a liberálmi musí SMER – SSD považovať za podvod.

SMER – SSD je naďalej presvedčený, že Slovensko potrebuje stabilnú vládu, zloženú z programovo blízkych strán sústredených na riešenie najväčších výziev spojených so znižovaním životnej úrovne a spoločenskou a politickou nestabilitou. SMER – SSD nebude hrať so svojimi voličmi žiadne falošné hry a bol, je a bude zárukou priamočiarej ľavicovej politiky.

Zdroj: SMER-SD

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Written by Robert

Bude súdený za manipuláciu? Dírer schytal pľuvanec do tváre: Ty nedovzdelaný aktivista! Toto ťa čaká...

Bude súdený za manipuláciu? Dírer schytal pľuvanec do tváre: Ty nedovzdelaný aktivista! Toto ťa čaká…

DRÁMA: Moderátor vylepil Pellegrinimu: Ty falošný ťuťko! Si horší ako Matovič a rovnaký ako Čaputová a Naď...

DRÁMA: Moderátor vylepil Pellegrinimu: Ty falošný ťuťko! Si horší ako Matovič a rovnaký ako Čaputová a Naď…