in

Zostalo po ňom ticho! Zsuzsová prehovorila: Na osobnom stretnutí ma Daniel prosil o pomoc! Chcel, aby som mu…

Zostalo po ňom ticho! Zsuzsová prehovorila: Na osobnom stretnutí ma Daniel prosil o pomoc! Chcel, aby som mu...
Zdroj: TASR

Zostalo po ňom ticho! Zsuzsová prehovorila: Na osobnom stretnutí ma Daniel prosil o pomoc! Chcel, aby som mu…

Zostalo po ňom ticho! Zsuzsová prehovorila: Na osobnom stretnutí ma Daniel prosil o pomoc! Chcel, aby som mu...
Zdroj: TASR

Zatiaľ, čo podnikateľ Marián Kočner je oslobodený tak Zsuzsová je vinná. Liberálnych kruhoch to skutočne vrie a nerozumie sa prečo je to vlastne tak. Dôkazy proti Kočnerovi však sú viac ako chabé. Naopak Zsuzsová je jasne obvinená. Zsuzsová však prehovorila o Danielovi Lipšicovi pikantnosti, ktoré on a ani celé Slovensko nečakalo. Po rozhodnutí sa s Lipšicom zľahla zem.

 

„Čo sa týka Daniela Lipšica, je jediný z poškodených, aj keď on je len účelovo údajne poškodený, tak toho poznám a poznám ho, aj osobne. Písali sme si cez facebook v období rokov 2011-2013, kým sa mi Peter Tóth & company nenabúral do profilu na notebooku a následne nezverejnil našu spoločnú komunikáciu.
Hneď, ako som si to uvedomila, zrušila som svoj facebook a odvtedy som žiaden nemala.
S Danielom Lipšicom som sa stretla aj osobne, a to nielen raz, aj na verejnosti, aj v súkromí.
Daniel Lipšic klame celé Slovensko a popiera, že ma nepozná, ale ja mám na naše stretnutia dôkazy, ktoré čoskoro uzrú svetlo sveta a ukážu pravú tvár Daniela Lipšica ako aj to, ako nehorázne klamal nielen OČTK, senát, verejnosť, ale aj samotných poškodených Kuciakovcov a pani Zlatú Kušnírovú, keď ich obhajoval pred ženou, s ktorou si písal, stretával sa, flirtoval a snažil sa fyzicky zblížiť nechutným spôsobom.

Tvrdil, že som zodpovedná za smrť ich detí a tváril sa, že on so mnou nemé nič spoločné. No má. A aj s vraždou Jána Kuciaka a Martiny Kušnírovej má spoločné viac, než si dokáže ktokoľvek predstaviť.
Aj, keď veľká časť verejnosti prišla nato už aj sama, napriek enormnej snahe Lipšica ovplyvniť verejnú mienku, prostredníctvom médií a vybraných spriaznených novinárov a odpútať pozornosť od seba vynášaním informácií zo spisov, už v prípravnom konaní a dodávaní ich médiám, z čoho ho mimochodom obvinil, aj samotný dôveryhodný svedok Zoltán Andruskó vo svojej výpovedi a vynášal informácie na iných politikov či verejne činných mužov, ktorí boli so mnou v kontakte a pritom väčšina z nich, na rozdiel od Lipšica, sa so mnou nikdy nestretla a nikdy sa ma nedotkla.

Diskreditoval iných, ničil im kariéru a životy, aby zakryl vlastnú vinu, špinu a hriech. Okrem súkromnej časti bola medzi nami aj obchodná časť, keď mi Daniel Lipšic na osobnom stretnutí ponúkal získať hlasy voličov pre stranu Nová za 5eur na južnom Slovensku, v predčasných voľbách do Národnej rady SR. V podstate mi ponúkol, aby som kupovala voličov pre jeho stranu za finančnú odmenu.“

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

What do you think?

235 Points
Upvote Downvote
Prehovoril muž, ktorý mal navždy mlčať: Lučanského zbili a dokopali tak veľmi, že ho museli previezť do nemocnice

Prehovoril muž, ktorý mal navždy mlčať: Lučanského zbili a dokopali tak veľmi, že ho museli previezť do nemocnice

Prejav, ktorý sa zapíše do histórie! Fico sa postavil pred rečnícky pult a s Ódorom urobil, to čo nikto mečakal...

Prejav, ktorý sa zapíše do histórie! Fico sa postavil pred rečnícky pult a s Ódorom urobil, to čo nikto mečakal…