in

Zemetrasenie v paláci! Čaputova skončila v slzách! Nepomohla jej ani ochranka! Desivé prekvapenie, ktoré nečakala…

Zemetrasenie v paláci! Čaputova skončila v slzách! Nepomohla jej ani ochranka! Desivé prekvapenie, ktoré nečakala...

Zemetrasenie v paláci! Čaputova skončila v slzách! Nepomohla jej ani ochranka! Desivé prekvapenie, ktoré nečakala…

Zemetrasenie v paláci! Čaputova skončila v slzách! Nepomohla jej ani ochranka! Desivé prekvapenie, ktoré nečakala...

 

Bývalý premiér obvinil Zuzanu Čaputovú, že chce dosadiť úradnícku sorošovú vládu. Treba pripomenúť, že samotný budúci premiér pracuje na Sorosovej univerzite. Čaputová sa proti týmto rečiam poriadne ohradila a tentokrát sa SMERU a samotnému Ficovi vyhráža stíhaním. Čaputovej tentokrát nepomohla ani ochranka a v Prezidentskom paláci dostala otvorený list od poslanca Ľuboša Blahu, ktorý na nej nenechal nitku suchú. Nie každý Čaputovú chváli a miluje ju. Desivé prekvapenie v podobe otvoreného listu je pravdepodobne začiatok v boji o Slovensko. Začína poriadny boj medzi SMEROM a Zuzanou Čaputovou.

OTVORENÝ LIST PREZIDENTKE ČAPUTOVEJ

Vážená pani prezidentka,

dovoľte, aby som so znepokojením reagoval na Váš večerný status plný sebaľútosti a vyhrážok voči Robertovi Ficovi.

Je mimoriadne nevhodné, že v čase ťažkej sociálnej a ústavnej krízy na Slovensku ako hlava štátu opäť riešite iba samu seba.

Nespomínam si, že by ste sa zastali opozičného lídra, keď ho vláda prenasledovala za vymyslené trestné činy, či keď ho plánoval zabiť mladý extrémista, ktorý vraždil na Zámockej.

Nespomínam si, že by ste sa ohradila voči násilným prejavom LGBTI komunity pred Národnou radou SR, či v prípade Vašich priaznivcov, ktorí sa mne a mojej rodine vyhrážali smrťou pod mojimi oknami.

Ani mňa, ani Roberta Fica ste nikdy nepočuli vyplakávať, pretože rozumieme tomu, že do politiky patria aj emócie a tvrdší slovník.

Ak nie ste psychicky pripravená na tvrdú kritiku, nech sa páči, nikto Vás nenúti zotrvávať na Vašom poste a prijímať kontroverzné rozhodnutia.

Robert Fico Vám včera veľmi slušne a bez akýchkoľvek invektív vysvetlil, prečo v strane Smer-SSD považujeme za neprijateľné, aby ste obchádzali parlament a uzurpovali si moc na Slovensku.

Rovnako zdvorilo a slušne Vám preukázal, že Vaši nominanti sú prepojení s americkými záujmami a mimovládnou sieťou Georga Sorosa, čo vzhľadom na Váš životný príbeh vo Via Iuris neodškriepiteľne platí aj pre Vás.

Vaša hysterická reakcia iba dokazuje, že sme mali vo všetkom pravdu. Neponúkli ste žiadne vysvetlenie, iba emotívnu a slabošskú sebaľútosť, čím opakovane potvrdzujete, že nezvládate nielen svoju ústavnú funkciu, ale ani elementárnu racionálnu komunikáciu a vecnú kritiku.

Vážená pani Čaputová,

my veľmi dobre vieme, o čo Vám ide. Snažíte sa vyburcovať Vašich násilníckych fanúšikov z Progresívneho Slovenska, aby šírili nenávisť voči Robertovi Ficovi a spoliehate sa, že Vám naklonení sudcovia budú opozícii zatvárať ústa.

V mojom prípade sa Vám to podarilo, keď kontroverzný sudca Chalupka, ktorý nevie vysvetliť stovky tisíc eur na svojom účte, rozhodol vo Vás prospech a zakázal mi upozorňovať na Vaše očividné politické prepojenia s USA.

Ak takéto kroky proti slobode slova považujete za primerané, chápte, že Vás čoraz väčšia časť spoločnosti považuje za hrozbu pre demokraciu na Slovensku.

Prosím, prestaňte takto detinsky útočiť na Roberta Fica a konečne pochopte, že v demokracii je politická kritika Vašej osoby úplne prirodzeným prejavom Vašich oponentov.

Ste vyhranená neoliberálna politička, zmarila ste referendum, podpísala nevýhodné dohody s USA a šírite militaristické a rusofóbne názory. Je pochopiteľné, že Vás za to Slováci, ktorí sa hlásia k mieru, sociálnej spravodlivosti a demokracii, budú kritizovať.

Ak budete zakaždým vyplakávať ako včera večer, neuveriteľne tým ponižujete úrad, ktorý zastávate. Čo tak konečne začať riešiť sociálne problémy občanov a nie dokola iba seba? Vaša sebastrednosť začína byť mimoriadne otravná.

Vážená pani magisterka,

ďakujem za pochopenie a želám Vám, aby ste nemuseli čeliť takým vyhrážkam, akým čelíme my. Pri početnej ochranke, ktorou disponujete, by ste sa každopádne občas mohli zamyslieť aj nad tým, že na Slovensku ľudia majú aj iné problémy, než ste Vy a Vaše narcistické psychické rozpoloženie.

S pozdravom,

PhDr. Ľuboš Blaha, PhD.
poslanec NR SR

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

What do you think?

235 Points
Upvote Downvote
Nečakaná RANA! Muž si počkal na Čaputovú! Zastal si Fica: Bola si bezvýznamná žena! Cez Sorosa a Via Iuris ste sa dostala...

Nečakaná RANA! Muž si počkal na Čaputovú! Zastal si Fica: Bola si bezvýznamná žena! Cez Sorosa a Via Iuris ste sa dostala…

RÁZNY VYHADZOV! Moderátor Makara si vypočul drsný verdikt! Zoberie mu flek táto osoba?!

RÁZNY VYHADZOV! Moderátor Makara si vypočul drsný verdikt! Zoberie mu flek táto osoba?!