in

Zamotal sa do vlastných lží! Odhalil TAJOMSTVO, ktoré Naď tajil pred celým Slovenskom! Toto je skutočný dôvod, prečo štve do vojny proti Rusku

Zamotal sa do vlastných lží! Odhalil TAJOMSTVO, ktoré Naď tajil pred celým Slovenskom! Toto je skutočný dôvod, prečo štve do vojny proti Rusku

Zamotal sa do vlastných lží! Odhalil desive tajomstvo, ktoré Naď tajil pred celým Slovenskom! Toto je skutočný dôvod, prečo štve do vojny proti Rusku

Zamotal sa do vlastných lží! Odhalil TAJOMSTVO, ktoré Naď tajil pred celým Slovenskom! Toto je skutočný dôvod, prečo štve do vojny proti Rusku

 

 

KTO JE VOJNOVÝ ŠTVÁČ NAĎ?

Priatelia,

na Slovensku sa nič nezmení pokiaľ budú vrcholové pozície ministerstiev okupovať rovnaké kádre, ktoré tam boli a sú doteraz.

Po prečítaní týchto riadkov pochopíte, aké prehnité personálne siete na ministerstvách v Slovenskej republike fungujú, akí úradníci a aké osobné väzby ľudí prežijú každú vládu a aké osobnostné zrudy a poskokovia Bruselu a NATO vedú náš štát, v tomto prípade Ministerstvo obrany SR.

To je skutočný dôvod, prečo Naď štve do vojny proti Rusku. V skratke preto, lebo je to poskok Stoltenberga a štruktúr NATO v ktorých sa ukázal, urobil rýchlu kariéru a dobre zarobil. Preto sú dnes títo ľudia hysterickí pritakávači politiky NATO a jej verní sluhovia v štátoch v ktorých pôsobia na štátnych funkciách.

Začnime však postupne.

KTO ŠKOLIL NAĎA?

Rovnako ako exminister zahraničných vecí Miroslav Lajčák aj Naď je absolventom Programu pokročilých bezpečnostných štúdií v Európskom centre pre bezpečnostné štúdie Georgea C. Marshalla v Nemecku.

Marshallovo centrum je bilaterálnym projektom ministerstiev obrany USA a Nemecka. Naď absolvoval tiež štúdium v kurze NATO pre vysokých úradníkov v NATO Oberammergau.

Ministerstvo zahraničných vecí USA mu sprostredkovalo pobyt na US – European Security Course v USA (2007) a na kurze European Security and Defence College v Belgicku (2008 – 2009).

Ešte počas vysokoškolského štúdia pôsobil v mimovládnych organizáciách Euroatlantické centrum a Slovenská spoločnosť pre zahraničnú politiku.

KDE PÔSOBIL NAĎ?

Po skončení štúdia v rokoch 2004 až 2013 pracoval na Ministerstve obrany SR na rôznych pozíciách, medzi inými ako zástupca riaditeľa Odboru medzinárodných vzťahov, riaditeľ Kancelárie štátneho tajomníka a jeho poradca, či generálny riaditeľ Sekcie obrannej politiky, medzinárodných vzťahov a legislatívy.

V rokoch 2012 až 2013 pôsobil ako diplomat – vedúci sekcie obrany na Stálej delegácii Slovenska pri NATO a na Stálom zastúpení Slovenska pri Európskej únii.

V rokoch 2014 – 2015 pracoval ako zástupca riaditeľa mimovládnej organizácie Globsec a expert tejto organizácie na obranu a medzinárodnú bezpečnosť v rámci Globsec Policy Institute.

V rokoch 2016 – 2018 pracoval ako riaditeľ v mimovládnej organizácii Slovenský inštitút pre bezpečnostnú politiku.

POSKOK BRUSELU A NATO

Pozrime sa teraz 14 rokov dozadu na jeho kráľovský postup v štruktúrach MO SR a NATO.

Ešte za ministra obrany Jaroslava Bašku (SMER-SD) sa niekedy koncom roku 2009 rozhodlo o vyslaní istého zamestnanca ministerstva obrany SR – Reného Naďa – na nové pôsobisko, na pozíciu do stáleho zastúpenia SR pri NATO.

Kto bol kapitán René Naď z ministerstva obrany? No prosto bol to brat nášho Jaroslava Naďa a touto pozíciu získal v novom pôsobisku v NATO kariérny rast (a aj vskutku kráľovský plat).

Do dnešných dní je ťažké zistiť, čo bolo presne náplňou jeho práce, avšak jeho meno sa našlo opakovane pod tlačovými správami informujúcimi o aktivitách misie. Kapitán René Naď si na svojej pozícii mesačne prišiel na takmer šesťtisíc eur.

V tom istom čase pôsobil ako zamestnanec Ministerstva obrany SR aj jeho brat Jaroslav Naď, dnešný minister obrany SR. V tom čase však nebol hocijakým zamestnancom MO SR, ale riaditeľom kancelárie vtedajšieho štátneho tajomníka Daniela Duchoňa.

Typické „brácha na mně, a já na bráchu“.

Po výmene ministra obrany SR prestúpil náš Jarko Naď z pozície riaditeľa kancelárie štátneho tajomníka na post generálneho riaditeľa sekcie obranného plánovania medzinárodných vzťahov a legislatívy na MO SR.

A teraz príde čerešnička.

V rámci kariérneho postupu sa ako JEDINÝ uchádzač prihlásil koncom roka 2011 do výberového konania na pozíciu vedúceho sekcie obrany Stálej delegácie SR pri NATO. A čudujte sa konkurz, v ktorom nemal žiadneho súpera, samozrejme aj vyhral.

1. januára 2012 tak nasledoval svojho brata do Bruselu na nový post. Nešiel sám, podľa zákulisných informácií ho sprevádzala aj jeho manželka. V Bruseli na svojom novom pôsobisku a vysokom poste pri NATO mesačne zarobil od trinásť až do šestnásťtisíc eur.

Zaujímavé je teda to, že v tak krátkom čase sa v štruktúrach NATO za SR objavili dvaja bratia. René a Jarko Naďovci.

Teraz je jasné, že vďaka tomuto kariérnemu postupu sa v rokoch 2014 – 2015 mohol stať náš Jarko zástupcom riaditeľa mimovládnej organizácie Globsec a expert tejto organizácie na obranu a medzinárodnú bezpečnosť v rámci Globsec Policy Institute.

A v rokoch 2016 – 2018 pracovať ako riaditeľ v mimovládnej organizácii Slovenský inštitút pre bezpečnostnú politiku.

KOHO ZÁUJMY BUDE HÁJIŤ NAĎ?

Na základe uvedeného je preto jasné, žento človeka, ktorého vychovali americké, probruselské a vojenské štruktúry NATO nebude preto hájiť záujem našich občanov, našich matiek a otcov a bude hystericky štvať do vojny proti Rusku.

Nie je to Slovák, je to biorobot – káder štruktúr NATO.

Celá kariéra Jaroslava Naďa ukazuje, že tento človek nie je nominantom občanov Slovenskej republiky za OĽANO (obyčajných ľudí), ale je to v skutočnosti nominant, ktorý je za svoju proatlantickú kariéru zaviazaný NATO, jej štruktúram a vysunutým organizáciam tu v Slovenskej republike.

Toto sú presne tie kádre, ktoré na ministerstvách SR prežívajú celé dekády a minister je takmer vždy figúrka ktorú vychovalo USA, NATO či mimovládne inštitúcie na Slovensku.

Tu sme sa za 30 rokov dopracovalia je až hrôza pomyslieť, či ešte ministerstvá SR budú niekedy riadiť Slováci s dušou a srdcom namieste.

Pokiaľ sa nevyčistia aj ministerstvá od úradníkov, ktorí sú kádrami západu, tak naše Slovensko v budúcnosti nič dobré nečaká.

Toto musí byť úloha každého slušného ministra.

Komentár Miroslava Hereďoša organizátora občianskej iniciatívy VOĽNÁ ZÓNA.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Written by Robert

Médiam ukázal prostredník! Ráž už nedokázal ďalej mlčať: "Existuje iba jeden politik, ktorému verím! Je to najväčší profesionál v Slovenskej politike"

Médiam ukázal prostredník! Ráž už nedokázal ďalej mlčať: „Existuje iba jeden politik, ktorému verím! Je to najväčší profesionál v Slovenskej politike“

VIDEO: TENTO PUTINOV KROK NEČAKAL NIKTO...

VIDEO: TENTO PUTINOV KROK NEČAKAL NIKTO…