in

Zaklope jej polícia na dvere? Čaputová spáchala tažký zločin! Chystá kolosálny podvod na občanov Slovenska…

Zaklope jej polícia na dvere? Čaputová spáchala tažký zločin! Chystá kolosálny podvod na občanov Slovenska...

Zaklope jej polícia na dvere? Čaputová spáchala tažký zločin! Chystá kolosálny podvod na občanov Slovenska

SPÁCHALA ZUZANA ČAPUTOVÁ ZLOČIN?

 

Zuzana Čaputová podviedla Slovensko – keby úradnícku vládu vymenovala pred mesiacom, voľby by boli ešte koncom júna. Prečo to urobila až teraz?

1. Vyhovárať sa na Vlčana a jeho zlodejinu neobstojí. Čaputová bola o tejto krádeži informovaná už pred niekoľkými týždňami.

2. Urobila niečo? Nie. Neoznámila to verejnosti, naopak, škandál ututlávala. Neodvolala okamžite Hegerovu vládu, naopak, robila si výletíky do Kyjeva.

3. Z toho je zjavné, že jej Vlčanova lúpež neprekážala. Rovnako ako jej predtým neprekážali kšefty Mikulca či porušenie ústavy zo strany Káčera a Naďa.

4. Toto nie je o Vlčanovi. Tento Matovičov tragéd je len zámienkou na to, aby si americká ambasáda mohla do vlády dosadiť svojich ľudí.

5. Už sa pomaly dozvedáme, kto bude v Čaputovej vláde – rezort obrany povedie Naďov človek a rezort vnútra bývalý Dzurindov minister.

6. Ideme ďalej – zahraničie povedie americký fanatik a premiér bude Miklošov káder, ktorý tvrdo obhajoval pinochetovský neoliberálny druhý dôchodkový pilier.

7. Neoliberalizmus, vojna a Amerika. Tri základné parametre Čaputovej vlády. A madam sa ani neunúva spýtať sa na názor parlamentu. Bravó!

8. V parlamentných demokraciách si žiaden prezident nikdy nedovolil nominovať si vlastných ľudí – ministri v úradníckej vláde sú vždy výsledkom dohody parlamentných strán. Pozrite sa na skúsenosti z Česka.

9. To, čo dnes Čaputová pácha, je protidemokratická uzurpácia moci. Takto pošliapať parlament sa ešte žiaden prezident neodvážil. Zbláznila sa?

10. Zmätená je z toho aj pravicová tlač. Tkačenko v Sme jednoznačne vyhlásil, že Čaputová nemôže vynechať parlament, a že má povinnosť hľadať dôveru v parlamente.

11. Tkačenkova kolegyňa zo Sme však vrieska, že Čaputová je hrdinka ľudu, keď kašle na požiadavky opozície na skoršie voľby, veď načo by rešpektovala parlament a demokraciu – viva la tiranía!

12. Keby na Slovensku ešte fungovali nezávislé orgány, už dávno by vyšetrovali Zuzanu Čaputovú za to, že dva týždne ututlávala Vlčanovu krádež. Neohlásila zločin!

13. Vyšetrovali by taktiež závažné podozrenie, že Čaputovej nominácie vznikajú na americkej ambasáde.

14. Vyšetrovali by, či ignoráciou parlamentu nejde zo strany Čaputovej o štátny prevrat a zneužitie právomoci verejného činiteľa.

15. Ale nie. Čaputová je chránená Spojenými štátmi, a tak sa nič vyšetrovať nebude. Budú sa ďalej podieľať zbrane na Ukrajinu a ututlávať zločiny pravičiarov – o nič iné nejde.

Čaputovej vláda je kolosálny podvod na občanoch. Progresívne Slovensko v tandeme s americkou ambasádou jasne ukazuje, že majú demokraciu úplne na háku.

Spravodlivosť si vás nájde, pani Čaputová. Don’t worry

Komentár opozičného poslanca Ľuboša Blahu

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Written by Robert

RUSKO POVSTALO! Vojenská prehliadka v Moskve! Deň sovietskeho víťazstva na fašistickým Nemeckom

RUSKO POVSTALO! Vojenská prehliadka v Moskve! Deň sovietskeho víťazstva na fašistickým Nemeckom

Oľutoval, že nemal ochranku! Matovič zažil PEKLO! Facky od ľudí lietali z ľava i sprava: Nevedel, čo je ústavný zákon...

Oľutoval, že nemal ochranku! Matovič zažil PEKLO! Facky od ľudí lietali z ľava i sprava: Nevedel, čo je ústavný zákon…