in

VYŽENIE ju z paláca?! Fico zabil posledný klinec do Čaputovej rakvy! Krok, ktorý nikto nečakal…

VYŽENIE ju z paláca?! Fico zabil posledný klinec do Čaputovej rakvy! Krok, ktorý nikto nečakal...

VYŽENIE ju z paláca?! Fico zabil posledný klinec do Čaputovej rakvy! Krok, ktorý nikto nečakal…

VYŽENIE ju z paláca?! Fico zabil posledný klinec do Čaputovej rakvy! Krok, ktorý nikto nečakal...

 

„Prezidentka urobila všetko, aby zmarila referendum o predčasných voľbách. Teraz robí všetko pre to, aby marila výsledky týchto predčasných volieb“ vyjadril sa Fico, ktorý si servítku pred ústa rozhodne nedal a nedaroval jej to.

ZAJTRAJŠÍ PROTEST PROTI ČAPUTOVEJ ORGANIZUJÚ ĽUDIA, NIE POLITICI A UŽ VÔBEC NIE JA

Nepozeral som nedeľné diskusie, venujem sa rodinke a na Kolíkovú či Cigánikovú fakt nemám žalúdok – to asi nikto príčetný

1. Píšu mi však ľudia, vraj na Markíze zaznelo, že organizujem protest na podporu Rudolfa Huliaka.

2. Len niekoľko poznámok pre spresnenie, priatelia. Po prvé, zajtra o 17.00 sa pred Prezidentským palácom spontánne organizuje protest proti prezidentke, ktorá nechce rešpektovať výsledky volieb a vymenovať vládu.

3. Po druhé, nie je to protest o Rudolfovi Huliakovi, ale o princípe – prezidentka nemá právo kádrovať ľudí kvôli ich názorom, pretože práve kvôli ich názorom si ich zvolili Slováci.

4. Po tretie, ja nič neorganizujem, iba vyjadrujem solidaritu so Slovenskou národnou stranou, ktorá je aktuálne terčom útokov zo strany Čaputovej.

5. Po štvrté, protest by mal byť občiansky, a preto ani nepredpokladám, že tam budú prítomní politici.

6. V prvom rade by to mali byť občania, ktorí volili Rudolfa Huliaka, ktorí sa zídu, aby legitímne odkázali prezidentke, že nemôže znásilňovať demokraciu a že musí rešpektovať vôľu ľudí. A ja takéto protesty plne podporujem.

7. Áno, SNS má moju solidaritu a som zdesený z toho, čo pácha Čaputová. To, čo robí, sakramentsky pripomína fašistický prevrat.

8. Buďme však realisti. Ak sa SNS rozhodne dať na post ministra iného kandidáta a Rudolf Huliak s tým bude stotožnený, toto ich rozhodnutie budem plne rešpektovať.

9. Vytáča ma ale ten dvojaký meter médií. Predstavte si, že by bol prezidentom Štefan Harabin a v roku 2020 by odmietol vymenovať polku Matovičovej vlády.

10. Gröhlinga preto, že školstvo nemôže viesť kaderník a plagiátor, Matoviča preto, že je psychopat, Remišovú preto, že je bábkoherečka, Naďa preto, že je extrémista. Atď.

11. Viete si predstaviť, aký kvikot by spustili liberálne médiá. Ale keď urobí to isté Čaputová Huliakovi, iba preto, že má iný názor, tak médiá tlieskajú, že aké je to skvelé. Farizeji na entú.

12. Ak Čaputová ohrozuje vymenovanie novej vlády, ktorá vzišla z volieb, ľudia majú právo protestovať. To je celé – Čaputová si zaslúži pocítiť, že Slováci si nenechajú skákať po hlave.

13. Slováci sú múdry a vyspelý národ a vedia sa za seba postaviť. A rovnako aj SNS je skúsená strana a ja jej držím palce, nech sa rozhodne akokoľvek.

14. Najdôležitejšie je, aby už čím skôr vznikla vláda a aby skončila čaputovská éra liberálneho teroru. Na tom sa zhodne väčšina Slovenska.

15. Idem sa ďalej venovať rodinke, priatelia, želám vám krásny deň. Len mi povedzte, ak ste náhodou pozerali, ako dnes v telke predstavili Ciganikovú?

16. Minule sa Hlina oboril na Michelka, keď hovoril o Cigánikovej, vraj je to politicky nekorektné, lebo slovo Cigán sa nemá používať.Tak predpokladám, že Bittó sa už oficiálne predstavuje Rómiková. Bolo to tak?

Krásnu nedeľu

Zdroj

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

What do you think?

235 Points
Upvote Downvote
Huliak pichol do osieho hniezda! Tajný dokument, ktorý nemal uzrieť svetlo sveta! Rizman si trhá vlasy! Takto sa šafárilo s peniazmi...

Huliak pichol do osieho hniezda! Tajný dokument, ktorý nemal uzrieť svetlo sveta! Rizman si trhá vlasy! Takto sa šafárilo s peniazmi…

Naď zaútočil na Huliaka! Potom to rýchlo oľutoval: Pán gróf vaše pexesa skončili! Začne sa vyšetrovať, účtovať a počítať...

Naď zaútočil na Huliaka! Potom to rýchlo oľutoval: Pán gróf vaše pexesa skončili! Začne sa vyšetrovať, účtovať a počítať…