in

Vysmieval a vyhražal sa ľuďom! Odpadnete, keď zistite koľko zarábal Administrátor stránky Hoaxy a podvody

Vysmieval a vyhražal sa ľuďom! Odpadnete, keď zistite koľko zarábal Administrátor stránky Hoaxy a podvody

Vysmieval a vyhražal sa ľuďom! ODPADNETE, keď zistíte koľko zarábal Admin stránky Hoaxy a podvody

sleduj skupinu SMER-SSD Róbert Fico

 

Smer-SSD víťaz volieb

Vysmieval a vyhražal sa ľuďom! Odpadnete, keď zistite koľko zarábal Administrátor stránky Hoaxy a podvody

Špinili ľudí, zverejňovali mená a doslova dopísmena sa vyhrážali ľuďom s odlišným názorom. Žiaľ aj takáto bola práca Davida Puchovského, ktorý od Polície SR  odchádza a prichádza do politiky. Za dobré progresívne správanie a priznanie na PRIDE v Bratislave, že je gay si ho zobral pod krídla poslanec Jaroslav Spišiak za asistenta.

Žiaľ ani na polícii sa nemal zle a mohol sa pochváliť krásnym platom.

Od policajtov z Fanklubu polície:

,,Administrátor stránky hoaxy a podvody polícia SR zarábal cca 3700 eur + niektoré mesiace odmena 1600 EUR. To je cca 5000 EUR. Mená odmietli zverejniť. Osoby, ktoré na internete vystavujú pranieru osoby s iným názorom sa nechcú zverejniť. Nie je problem pre nich šikanovať, zastrašovať iných. Pritom chcú byť v tajnosti, ale financujeme ich my, z verejných financí.

Vysmieval a vyhražal sa ľuďom! Odpadnete, keď zistite koľko zarábal Administrátor stránky Hoaxy a podvody
Takto si užíval

 

Na to, že sú v štátnej inštitúcii zarábajú plat, ktorý ťažko niekto zarobí aj v súkromnom sektore. Ako je toto možné? Ako vieme, že tam nie sú ľudia s konfliktmi záujmov, ľudia z farma biznisu, kedže počas COVIDu vyjadrovali svoje názory a prikláňali sa na stranu farma lobistov. Toto nemôže robiť takáto inštitúcia. Chce sa mi vracať s tohto človeka“

 

Puchovského „hrajkanie“ pokračuje
VEĎ PRÍBEH NEKONČÍ, JA ĎALEJ HRÁM…

Dnes som požiadal o uvoľnenie zo služobného pomeru ku koncu mesiaca „z dôvodu neodborných zásahov do strategickej komunikácie Policajného zboru zo strany Ministerstva vnútra SR, kvôli ktorým nie je možné zabezpečovať obranyschopnosť SR voči hybridným hrozbám na kvalitatívnej úrovni ako doposiaľ“.

Od tohto momentu sa žiadnym spôsobom nepodieľam na strategickej komunikácii polície.

Odmietol som možnosti pokračovať v polícii na rôznych pozíciách, ktoré by s mojou špecializáciou nijako nesúviseli. Nebudem zaberať miesto odborníkom v danej oblasti. Nevybudoval som celú komunikačnú stratégiu pre sociálne siete, nevyškolil som desiatky ľudí, nereprezentoval som políciu na troch kontinentoch, neťahal som sám prvého dva a pol roka 24/7 a neobetoval som časť môjho súkromia, aby som bol niekde trpený a v tichosti uprataný. Po trpezlivom zvažovaní medzi niekoľkými možnosťami mimo štátnej správy som sa rozhodol prijať ponuku Jaroslava Spišiaka na pozíciu jeho poslaneckého asistenta od decembra. Hoaxy a podvody budú pokračovať. Kampaň „Hoaxy sa na mňa nelepia“ bude pokračovať“ vyjadril sa Puchovský na socialnej sieti Instagram

 

Pravdovravec, bývalý admin stránky HOAXY a PODVODY si vylial svoje srdiečko na FB a zároveň sa touto cestou rozlúčil s bývalými spolupracovníkmi z PZ SR.

Tento liberálny pokrytec a najväčší sebec chce ísť do politiky.

Púchovský píše KOLEGYŇAM A KOLEGOM

Vážené kolegyne, vážení kolegovia,

tento e-mail je určený nielen pre ľudí z Policajného zboru, ale aj z rôznych ministerstiev a štátnych inštitúcií i jednotlivcov.

Po 8 rokoch v štruktúrach Ministerstva vnútra SR a po 6,5 roku ako neoficiálna hlava sociálnych sietí Policajného zboru nadišiel čas sa s Vami rozlúčiť a poďakovať Vám za spoluprácu.

Ako som už na svojich sociálnych sieťach uviedol, odchádzam “z dôvodu neodborných zásahov do strategickej komunikácie Policajného zboru zo strany Ministerstva vnútra SR, kvôli ktorým nie je možné zabezpečovať obranyschopnosť SR voči hybridným hrozbám na kvalitatívnej úrovni ako doposiaľ”.

Zažil som 6 ministrov vnútra a 5 premiérov, no žiaden z nich si nedovoľoval ovplyvňovať či riadiť to, akým spôsobom polícia komunikuje. A práve vďaka tomu – apolitickej a kreatívnej nezávislosti – sa podarilo vybudovať najsilnejšie policajné sociálne siete v Európe.

Ako štátny zamestnanec a neskôr policajt som nikdy nepodľahol politickému, ani inému tlaku, ani som sa nenechal vtiahnuť do „vojny v polícii“, aj keď takýto pokus zo strany medzinárodne hľadanej osoby prebehol.

Súčasný minister sa už angažoval v konkrétnom prípade, čo považujem za neprijateľné. V mojej kancelárii nikdy nemali čo robiť politici, reálne ani virtuálne. A ak si niekto takýmto spôsobom vyrazil dvere a vtrhol dnu, nemám v jeho spoločnosti čo ďalej robiť, keďže by som musel tolerovať politizáciu Policajného zboru, ktorý je zo zákona apolitickou inštitúciou.

Ponuky byť uprataný na iné miesto som odmietol, keďže nemali nič spoločné s mojou špecializáciou a nemalo by logiku, aby som držal miesto skutočnému expertovi v danej oblasti.

Napriek uvedenému by som bol nerád, ak by niekto nadobudol dojem, že odchádzam urazený, smutný, nahnevaný… Myslím si, že som si v tejto práci zažil toľko, že by to bolo detinské a svet sa nerúca. Patrím k posledným, ktorí by si mysleli, že sú prilepení k svojej stoličke, či musia zostať v zbore za každú cenu. Zaprenie vlastných hodnôt a morálky by zničilo všetko, čo som tu v spolupráci s Vami roky budoval.

Hodnoty a morálka… Musím povedať, že budem navždy hrdý na svojich najbližších kolegov, ktorí svojim hodnotám a morálke zostali verní v najkrízovejších rokoch, ktoré postihli našu krajinu. Najprv pandémia, potom ruská vojna v susednej krajine. Nikdy to nebolo našim cieľom, no práve tieto dve udalosti nás sami od seba vtiahli do sveta dezinformácií, manipulácií a hybridných hrozieb – do boja proti ním.

Vďaka úspešnosti a obrovskému dosahu našej komunikácie si z nás rôzne entity spravili nepriateľov, aj keď o nich tu nikdy nešlo. Napriek ťažkým skúškam sme nepoľavili, vždy konali čestne a v záujme života a zdravia všetkých obyvateľov Slovenskej republiky s dôrazom na ochranu ústavy a demokracie. Nepodľahli sme tlaku, nenechali sme sa nikým ovplyvniť, nevpustili sme do svojho okolia žiadny politický vplyv, boli sme sami sebou a bojovali až do samého konca.

Chcem sa Vám všetkým úprimne poďakovať za Váš príspevok k rozvoju sociálnych sietí Policajného zboru. Či už to bola nenahraditeľná úloha krajských riaditeľstiev pri rozbehu prvej stránky, spolupráca u nás na prezídiu, pomáhanie s vybavovaním adeptov do statusov, vystupovanie pred kamerou, dodávanie expertných podkladov, výmena informácií, posielanie tipov a mnoho, mnoho iného…

Moje ďalšie kroky povedú do dvoch oblastí. Prvú som už oficiálne oznámil. Stanem sa poslaneckým asistentom Jaroslava Spišiaka. Rôzni politici, medzi nimi aj moji bývalí nadriadení, roky na mňa útočia, vyslovene klamú ako malé deti, pričom vždy vedeli, že ako štátny zamestnanec a neskôr policajt som sa nemohol nijako voči nim brániť. Práve ich útoky a klamstvá som si vyložil ako pozvanie do politického sveta, kde platia úplne iné pravidlá a kreativite sa nekladú žiadne medze.

Ďakujem Vám všetkým za spoluprácu a podporu. Prajem Vám množstvo úspechov v práci i osobnom živote.

Policajtky a policajti, nenechajte sa nikdy ovplyvniť klamstvami, zlom a neznášanlivosťou. Snažte sa ochrániť všetky našej policajné sociálne siete od politického vplyvu, aj keď to bude nesmierne ťažké. Buďte tu pre všetkých občanov a pre náš štát. Myslím si, že sa v budúcnosti profesijne stretneme.

Majte sa pekne!

David Púchovský

Komentár Blog investigatívnej žurnalistiky

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Written by Robert

Mimoriadna správa: Futbalový reprezentant mal mozgovú príhodu, je napojený na ventilátor

Mimoriadna správa: Futbalový reprezentant mal mozgovú príhodu, je napojený na ventilátor

Slovensko smúti a je v slzách! Moderátorka Kovačič Hanzelová nás náhle OPUSTILA! Je definitívny KONIEC! Už tu nedokážem ďalej pracovať…

Slovensko smúti a je v slzách! Moderátorka Kovačič Hanzelová nás náhle OPUSTILA! Je definitívny KONIEC! Už tu nedokážem ďalej pracovať…