in

Vylepil jej! Jančkárovej nepomohol ani maznavý hlások: Vy si myslíte, že Slováci žerú seno? Spolu s Čaputovou šírite HOAXY…

Vylepil jej! Jančkárovej nepomohol ani maznavý hlások: Vy si myslíte, že Slováci žerú seno? Spolu s Čaputovou šírite HOAXY...
Rtvs

Vylepil jej! Jančkárovej nepomohol ani maznavý hlások: Vy si myslíte, že Slováci žerú seno? Spolu s Čaputovou šírite HOAXY…

Vylepil jej! Jančkárovej nepomohol ani maznavý hlások: Vy si myslíte, že Slováci žerú seno? Spolu s Čaputovou šírite HOAXY...
Rtvs

ČAPUTOVÁ V SLOVENSKOM ROZHLASE BEZ OPONENTÚRY ŠÍRILA HOAXY A VOJNOVÚ PROPAGANDU

 

Nechcem vám kaziť sobotu, ale prezidentka Čaputová bola v Slovenskom rozhlase, kde si spolu s ďalšou liberálkou Jančkárovou zanadávali na zlú opozíciu, ktorá chce mier a nechce zbrojiť Ukrajinu

1. Najskôr Čaputová Slovensku oznámila, že v krajine je chaos, ale že ona s tým nehodlá nič robiť. A vraj máme byť radi, že predčasné voľby budú vôbec tento rok. To čo je, preboha?

2. Je neuveriteľné, že takáto osoba mdlého rozumu je vo funkcii prezidenta. Ona si myslí, že ľudia na Slovensku žerú seno?

3. Keby tlačila na koalíciu s ultimátom, že vymenuje úradnícku vládu, júnový termín už dávno mohol byť schválený.

4. A keby to oznámila dnes, tak ešte stále môžeme júnový termín schváliť. Ale nie, ona kašle na Slovákov. Je to len jej vina, že Slovensko bude v chaose a rozvrate až do septembra.

5. Dôvod, prečo udržuje túto nefunkčnú vládu pri moci je jasný a dnes ho potvrdila v priamom prenose – chce, aby vláda poslala stíhačky na Ukrajinu.

6. Slovensko by sa tak stalo prvou krajinou, ktoré by sa takto otvorene zapojilo do vojny proti Rusku. A teraz sa podržte.

7. Čaputová to obhajuje odvolaním sa na konšpiračnú teóriu, ževraj „neoficiálne“ už stíhačky poslali aj iné krajiny. Prepáčte, ale ako sa hlava štátu môže odvolávať na babské reči, ktoré nevie nijako podložiť?

8. Keby som takéto niečo povedal ja, už tam po mne Jančkárová vrieska, že som konšpirátor a šírim hoax. A že nech to dokážem. Ale od Čaputovej sa ani neočakáva, že svoje klamstvá bude podopierať faktmi. Hradná klamárka môže všetko.

9. Do dejín humoru sa zapíše aj jej detinský argument, že máme Ukrajine posielať zbrane, lebo keby aj v bežnom živote nejaký agresor napadol iného človeka, tiež by sme mu pomohli.

10. Akurát Čaputová zabudla povedať, že táto údajná obeť predtým tomuto „agresorovi“ masakrovala jeho rodinu na Donbase. V tisícoch. A že táto „obeť“ sa správa ako neonacista, ktorá oslavuje vojnového zločinca Banderu.

11. A že táto „obeť“ je len provokatér, ktorého vyslal konkurenčný gang, aby vyprovokoval údajného „agresora“. Čaputová si fakt myslí, že tej jej bájkam niekto verí? Že ľudia nepoznajú historický a geopolitický kontext? Že Slováci nevedia, o čo ide?

12. Ženie nás do vojny a ak konflikt bude aj kvôli nej eskalovať, môže dôjsť až k mobilizácii a jadrovej vojne. Nikto nevie predvídať, ako to dopadne, keď budeme Rusko ďalej provokovať. Slovensko je v ohrození, a ľudia sa oprávnene boja, pretože pri moci sú vojnoví štváči ako Naď, Heger a Čaputová.

13. Ale nie – Jančkárová v rádiu nadhadzuje otázky o „zlej časti opozície“, ktorá šíri „hoaxy o mobilizácii“. A potom tým svojim maznavým hláskom úlisne flochne: „Čo si o tom myslíte, veľkomožná?“

14. „Je to nebezpečné takto šíriť strach,“ odfrkne Čaputová. A obe si veselo hrkútajú, akí sú Fico a Blaha zlí, keď hovoria o rizikách eskalácie vojny. Toto je vyvážená diskusia vo verejnoprávnom médiu? Toto je žurnalistika?

15. Jedna nenávistná a militantná liberálna politička si bez oponentúry šíri svoju protiruskú propagandu a liberálna moderátorka jej nadbieha ako zaľúbená žabka. Celé zle.

Čaputová dnes opäť potvrdila, že je obyčajná vojnová štváčka, a že bude držať Matoviča pri moci až do septembra – všetko, čo táto vláda ešte dovtedy napácha, ide na jej triko. Lady War.

Komentár opozičného poslanca Ľuboša Blahu 

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Written by Robert

Ťažká SOBOTA pre Čaputovú! Po vysielaní schytala pľuvanec do tváre: Klamárka! Ty vojnová štváčka! Ukrajina sa správa ako neonacista...

Ťažká SOBOTA pre Čaputovú! Po vysielaní schytala pľuvanec do tváre: Klamárka! Ty vojnová štváčka! Ukrajina sa správa ako neonacista…

Horúci odkaz do USA! Uhrik povedal veľkú pravdu o USA! Je čas sa proti vám postaviť! Zarabáte na všetkom čo sa dá

Horúci odkaz do USA! Uhrik povedal veľkú pravdu o USA! Je čas sa proti vám postaviť! Zarabáte na všetkom čo sa dá