in

Vyhŕkli mu slzy! Huliak urobil pri Prezidentskom paláci to, čo nikto nečakal: Náš boj bude víťazný…

Vyhŕkli mu slzy! Huliak urobil pri Prezidentskom paláci to, čo nikto nečakal: Náš boj bude víťazný...

Vyhŕkli mu slzy! Huliak urobil pri Prezidentskom paláci to, čo nikto nečakal: Náš boj bude víťazný! Čaputová sa nás bojí!

Vyhŕkli mu slzy! Huliak urobil pri Prezidentskom paláci to, čo nikto nečakal: Náš boj bude víťazný...

 

Charakter zvíťazil! KONIEC ČAPUTIZMU!

Nominant SNS je nočnou morou prezidentky Zuzany Čaputovej, ktorá Huliaka pre „konšpirácie“ nechce vymenovať za ministra. Dnešný protest pred prezidentským palácom jasne ukázal na koho strane sú Slováci. Prezidentka Čaputová má tak jasný problém, pretože Slovensko už dávno nespi a je v jasnej pohotovosti. Slovákom tak v žiadnom prípade neukradnú demokraciu. Na dnešnom proteste bol aj samotný muž o ktorom sa píše momentálne viac ako o Ficovi či Pellegrinim. Starosta, ktorý bol pred pár mesiacmi absolútne mediami ignorovaný. Dnes je Rudolf Huliak strachom pre mimovladky, Čaputovú a jej priateľa Rizmana. Na proteste slovo nechcel, pretože išlo o občiansky protest a nie politický. Huliak však stal po boku ľudí bez akejkoľvek ochranky. Otvorene spieval Slovensku hymnu a Slovákom jasne ukázal, že je človek, ktorí ich bude zastupovať v každom jednom smere.

Celý protest si pozrite tu

Huliak pre EREPORT po proteste priznal, že bol dojatý, že ho podporilo toľko ľudí.

Viac vo videu

„Ďakujem Vám a má zmysel to co robím! Boj ma zmysel! Čaputova sa nás bojí! Postavili sme sa proti médiám! Boj bude víťazný“

Pripomeňme si jeden z komentárov, ktorí je skutočne N zamyslenie. Bojí sa Čaputova dezinformácii? Alebo niečoho iného?

KOMENTÁR ZA 100 BODOV OD KONADMINA Z KSB FÓRA NA TELEGRAME: “Rudolf Huljak odhalil nečakane hlbokú králičiu noru. Tá ukazuje ako hlboko je prepracovaná agenda deštrukcie štátov.
Ministerstvo životného prostredia slúžilo doslova ako pelech, ako chovná stanica skorumpovaných kádrov pripravených slúžiť agende. So životným prostredím nemalo nič spoločné, jasne sa vynoril plán zničenia poľnohospodárstva tzv. “zonáciou” chránených oblastí, čo v praxi znamená zmenšovanie úžitkovej plochy, znehodnocovanie pozemkov s výhľadom ich lacného odpredaja západným korporáciám. Na Slovensku sa rozbehol globalistický testovací polygón zničenia domácej potravinovej výroby, malého a stredného podnikania, spojených s konfiškáciou pozemkov a následnej plnej závislosti od globálnych korporácií. Pritom sa riešil aj rozvrat spoločnosti vo vzťahu k prírode ako zdroji životnej sily – rozmnožené medvede mali vytvoriť strach z prírody a zabezpečiť izoláciu a koncentráciu obyvateľstva v mestách. Plán komplexný, ako vyšitý z agendy velkého resetu.
Situácia v rezorte ukazuje doslova masovú rozkrádačku zdrojov, samozrejme, s plným vedomím a zámerom kurátorov. Keďže sa životné prostredie neplánovalo chrániť, ale naopak deštruovať, ostali všetky peniaze na korupciu a ako výdatný zdroj financií pre mimovládky operujúce v iných oblastiach.
Huljak pichol do poriadne veľkého osieho hniezda. Nielenže našiel slabé miesto agendy, kde sa korupcia najľahšie dokáže na množstve až groteskne nezmyselných programoch a tuneloch, ale odhalí zákernosť deštruktívnej agendy v celej nádhere, ako vyloženej na striebornej tácke. Práve na životnom prostredí, v tejto zdanlivo neškodnej a banálnej oblasti, “kde sa nemôže nič pokaziť”, vynikne absurdnosť agendy v celej svojej obludnosti.
Strach kádrov aj regionálnych kurátorov je celkom opodstatnený. Odkryje sa plán vo väčšej miere ako v iných oblastiach, kde sa aké také racionálne zdôvodnenie dá ešte imitovať. Už obyčajné vyšetrovanie zneužitia a defraudácií odkryje nielen korupciu a rozkrádanie veľkého rozsahu, ale čo je horšie, celú sieť mimovládok a politického podhubia agendy plánovanej sabotáže.
Odpor bude obrovský zo všetkých strán, od mimovládok, médií, až po rezidentku. Bude to prvá veľká skúška Ficovho nového kabinetu.”

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

What do you think?

235 Points
Upvote Downvote
ŠOK! Moderátor si zastal Huliaka! Čaputovú vyhnal z  krajiny! Si tupá hus! Štát je v prd*li kvôli vám bl*ci, ktorí ste volili Čaputovú! Huliak je v úplnom poriadku

ŠOK! Moderátor si zastal Huliaka! Čaputovú vyhnal z  krajiny! Si tupá hus! Štát je v prd*li kvôli vám bl*ci, ktorí ste volili Čaputovú! Huliak je v úplnom poriadku

Ľuďom sa bála pozrieť do očí! Slováci si na proteste všimli šokujúcu vec! Nás neoklameš Zuza! Víťazstvo je naše...

Ľuďom sa bála pozrieť do očí! Slováci si na proteste všimli šokujúcu vec! Nás neoklameš Zuza! Víťazstvo je naše…