in

Vybuchol jej mozog! Remišová skončila ako chudera! Najprv sa nevedela vykoktať a potom hanba na 100 rokov

Vybuchol jej mozog! Remišová skončila ako chudera! Najprv sa nevedela vykoktať a potom hanba na 100 rokov

Vybuchol jej mozog! Remišová skončila ako chudera! Najprv sa nevedela vykoktať a potom sa hanba na sto rokov

Odborníčka Veronika Remišová sa opäť raz vyznamenala a doslova dopísmena ju vyplo v priamom prenose. Remišová je tak opäť na smiech a jej premierske ambície možno ešte viac ako inokedy predtým. Remišová tak skončila ako chudera. Žiaľ aj takéto veci sa stávajú 😉

 

 

KONIEC BEZ ĽUDÍ…dovidenia VERONIKA

Juraj Šeliga a Jana Žitňanská odchádzajú zo strany Za ľudí. Denníku SME to potvrdil Šeliga. Svoje rozhodnutie, či bude pokračovať Šeliga v politike, prípadne ako a s kým, oznámi po Veľkej noci.

Strana sa podľa Šeligu časom dostala na ďalšiu križovatku a rozhodla sa ísť cestou, na ktorej sa už nemôže podieľať.

„Moja predstava udržať ju ako stranu, ktorú sme spoluzakladali s Andrejom Kiskom, sa ukázala ako naivná. Niektoré veci musí človek skúsiť na vlastnej koži, aby ich naplno pochopil. Napriek tomu si vážim skúsenosť, ktorú som v strane získal, no moja cesta so stranou Za ľudí sa dnes končí. Spoločne so mnou dnes odchádza viacero radových členov strany, ktorí majú rovnaký názor. Svojim kolegom som to oznámil a teraz to hovorím aj verejne,“ konštatoval Šeliga.

Poslanci Národnej rady SR Juraj Šeliga a Jana Žitňanská končia v strane Za ľudí. Oznámili to na sociálnej sieti. K politickej budúcnosti sa zatiaľ bližšie nevyjadrili. Šeliga plánuje oznámiť svoje rozhodnutie po Veľkej noci. Dodal, že spolu s ním odchádza viacero radových členov strany.

Šeliga pripomenul, že stranu Za ľudí spoluzakladal. „Strana sa však časom dostala na ďalšiu križovatku a rozhodla sa ísť cestou, na ktorej sa už nemôžem podieľať. Moja predstava udržať ju ako stranu, ktorú sme spoluzakladali s Andrejom Kiskom, sa ukázala ako naivná,“ komentoval.

Žitňanská ukončila svoje členstvo v strane koncom minulého týždňa. „Svoju politickú budúcnosť nevidím v zbližovaní sa s OĽANO a nechcem stáť v ceste kolegom, ktorí to tak cítia. A či ešte nejaká politická budúcnosť bude, bude otázkou okrem iného aj ďalších rozhovorov, najmä s mojimi najbližšími,“ uviedla.

„Ďakujeme Jane Žitňanskej a Jurajovi Šeligovi za spoluprácu a za pozitívne veci, ktoré sa spoločne so stranou Za ľudí podarilo presadiť. Strana bude naďalej pokračovať v plnení svojich záväzkov voličom a prinášať riešenia, aby bolo Slovensko úspešnou, prosperujúcou a spravodlivou krajinou,“ uviedla strana v reakcii. Tvrdí, že v súvislosti so Šeligovým odchodom neeviduje žiadne odchody radových členov.

Remišová tak stráca ďalšie tváre. Bez Ľudí začína byť realitou. Ostane tak Remišová sama v strane? Možno len vytvorí projekt jedného človeka Remišová S.R.O

Dnes je však jasné, že Kiskov megalomanský projekt je minulosťou.

DOVIDENIA ZA ĽUDÍ/BEZ ĽUDÍ

Veciverejne

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

What do you think?

235 Points
Upvote Downvote
Nedokázal to viac tajiť! Robert Fico s emotívnym vyznaním: S potešením vám chcem niečo oznámiť!

Nedokázal to viac tajiť! Robert Fico s emotívnym vyznaním: S potešením vám chcem niečo oznámiť!

Zlomil mu krk! Banáš nakopal Hegera do zadku: Zbaľ sa a VYPADNI! Prestaň zasmraďovať verejný priestor!

Zlomil mu krk! Banáš nakopal Hegera do zadku: Zbaľ sa a VYPADNI! Prestaň zasmraďovať verejný priestor!