in

Všetky nitky vedú k Lipšicovi! Dôkaz, ktorý hovorí za všetko: Spolu s Čaputovou sa vystavili vážnemu podozreniu!

Všetky nitky vedú k Lipšicovi! Dôkaz, ktorý hovorí za všetko: Spolu s Čaputovou sa vystavili vážnemu podozreniu!

Všetky nitky vedú k Lipšicovi! Dôkaz, ktorý hovorí za všetko: Spolu s Čaputovou sa vystavili vážnemu podozreniu!

Všetky nitky vedú k Lipšicovi! Dôkaz, ktorý hovorí za všetko: Spolu s Čaputovou sa vystavili vážnemu podozreniu!
TASR

VŠETKY NITKY VEDÚ K LIPŠICOVI

 

Liberálny tábor na čele so Zuzanou Čaputovou dostal v súdnom procese s Kočnerom neuveriteľne na bendžo – všetky tie ich lži si ich dobehli. Všetky.

1. Najskôr si po vražde Jána Kuciaka vymýšľali uletené konšpirácie, že novinára nechala zabiť talianska mafia v spolupráci s vládou – na základe tejto nechutnej lži organizovali majdan.

2. Potom si našli nový terč – Kočnera. Dostali sa vďaka tomu k moci, tárali o rozväzovaní rúk polície a súdov, spustili mediálny lynč…

3. Výsledok? Kočnera už druhýkrát súd oslobodil. A nielen to – ukázalo sa, že údajná príprava vraždy Daniela Lipšica bola len ďalšia kolosálna lož zo strany slušnoľudí.

4. Počas procesu sa navyše prevalilo, že za vraždou môže byť niekto úplne iný. Zsuzsová, ktorú súd odsúdil, viackrát ukázala prstom na Daniela Lipšica.

5. Vraj sa stretávali, vraj si písali. A vraj mali mimoriadne vrúcny vzťah. Pýtam sa – prečo mal po vražde Jána Kuciaka Lipšic takú veľkú potrebu právne zastupovať rodiny obetí?

6. Žeby preto, aby mal interné informácie z prvej ruky? Žeby preto, lebo sa bál, čo naňho Zsuzsová povie? Žeby preto, lebo chcel manipulovať vyšetrovanie?

7. Lipšic sa potreboval stať šéfom špeciálnej prokuratúry, aby mohol prostredníctvom svojho úradu Kočnera spacifikovať. Žeby preto, aby si zachránil vlastnú kožu?

8. Nevyšlo. Súd rozhodol inak. A teraz kvília všetci Lipšicovi kolaboranti, vrátane prezidentky Čaputovej, ktorá zneužíva post hlavy štátu na to, aby tlačila na súdy. Hovorí o sklamaní z rozhodnutia, čo je skrytá forma vyhrážky.

9. Žeby odkaz pre Najvyšší súd? Páchateľa už predsa vopred určili čaputovské médiá – ako je možné, že sa im súdy vzopreli? Čo si to dovoľujú?

10. Ale vážne – pozornosť celej verejnosti by sa v tejto chvíli mala obrátiť na Lipšica. V celej kauze Jána Kuciaka sa správa mimoriadne podozrivo a jeho šťavnaté kontakty so Zsuzsovou nikto nikdy neprešetril.

11. Spomeňme si na to, že Ján Kuciak písal škandalózne odhalenia aj o špinavom financovaní Lipšicovej strany NOVA, ktorá je súčasťou Matovičovho OĽaNO. Tri roky tu spolu vládli. A zametali stopy.

https://youtu.be/UUPm5IwR7iY

12. Lipšic mal spolu s celým liberálnym táborom eminentný záujem na tom, aby dostali od moci Roberta Fica – pýtam sa teda, komu vražda Kuciaka poslúžila?

13. Pozrite sa, koho vytiahla na čelo štátu. Žeby Čaputovú, ktorá celé roky kryje Lipšicových ľudí, vrátane čurillovcov, hoci páchajú strašné veci? Žeby Lipšica, ktorý je tu dnes vrchným katom?

14. Nikto nevie, kto si objednal vraždu Jána Kuciaka. Po dnešku vieme len jedno – slušnovláda ani Lipšic nedokážu dokázať Kočnerovi, že to bol on. A sami sa vystavili vážnemu podozreniu.

15. Vďaka Lipšicovi a jeho úradu je dnes Kočner oficiálne vyhlásený za nevinného. Gratulujeme Lipšicovi, je to fakt šikula

Isté je jedno – pozornosť sa musí obrátiť na iných potenciálnych objednávateľov. Áno, Čaputová má dôvod byť sklamaná. Môžu byť pokojne aj z jej okolia…

Stačí si dokola klásť kľúčovú otázku: cui bono?

Zdroj: Ľuboš Blaha 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Written by Robert

ŠOKUJÚCI ZVRAT! Marián Kočner je OSLOBODENÝ! VRAŽDU Maroša Žilinku a Jána Kuciaka si objednal...

ŠOKUJÚCI ZVRAT! Marián Kočner je OSLOBODENÝ! VRAŽDU Maroša Žilinku a Jána Kuciaka si objednal…

PO*RAL sa! Matovič na pokraji nervového zrútenia! Z vlastnej tlačovky utiekol ako POTKAN! Stačila iba jedna otázka...

PO*RAL sa! Matovič na pokraji nervového zrútenia! Z vlastnej tlačovky utiekol ako POTKAN! Stačila iba jedna otázka…