in

VLASTIZRADCA a kolaborant! Veľvyslanec urobil poriadok s Ficom: „Úroveň úbohosti, zbabelosti a kolaborantstva…“

VLASTIZRADCA a kolaborant! Veľvyslanec urobil poriadok s Ficom: "Úroveň úbohosti, zbabelosti a kolaborantstva..."
Zdroj: EREPORT screenshot

VLASTIZRADCA a kolaborant! Veľvyslanec urobil poriadok s Ficom: „Úroveň úbohosti, zbabelosti a kolaborantstva…“

VLASTIZRADCA a kolaborant! Veľvyslanec urobil poriadok s Ficom: "Úroveň úbohosti, zbabelosti a kolaborantstva..."
Zdroj: EREPORT screenshot

Veľvyslanec SR Rastislav Káčer je hrdý na premiéra Eduarda Hegera, ktorý je podľa neho premiér, ktorý nerobí populistické gestá, teátro na sociálnych sieťach, ale koná. Podľa veľvyslanca koná správne a to v súlade so záujmami všetkých Slovákov.

 

Káčer okrem pochvál na osobu premiéra SR, ministra obrany a zahraničia, sa v príspevku na sociálnej sieti Facebook rozhodol kritizovať Roberta Fica za vlastizradu a kolaboráciu s nepriateľom:

„Nepoznám inú krajinu EÚ a NATO, kde by ešte dnes expremiér bľabotal o vojne medzi USA a Ruskom na Ukrajine a predvádzal takú úroveň úbohosti, zbabelosti a kolaborantstva s nepriateľom.“ Veľvyslanec v Prahe

Písal som mnohokrát o našej nezrelosti a neschopnosti narábať so svojou štátnosťou. Je to tak. Ale zároveň máme pozoruhodné momenty vzopnutia sa k mimoriadnym výkonom. A občas máme aj také divné šťastie v dôležitej chvíli. Dnes je taký deň, kedy človek cíti istý optimizmus a dokonca aj hrdosť.

Veľmi sa teším, keď vidím premiéra Hegera spolu s Ursulou von der Leyen a Josepom Borrellom v Kyjeve. Po mojom nedávnom rozhovore s Monikou Tódovou ste mi viacerí písali, či som to myslel vážne, čo som hovoril o premiérovi Hegerovi. Odpovedal som, že áno. Heger je typ premiéra, ktorý nerobí populistické gestá, teátro na sociálnych sieťach, ale koná. A koná správne, v súlade s našimi záujmami, so svojimi hodnotami a koná v dobrej spoločnosti. Som na neho hrdý. Dnes sme videli deň vzopnutia. Nie plošné testovanie bolo naše “SNP”. Dnešná návšteva premiéra a darovanie S300 Ukrajine bolo niečo mimoriadne. Gesto spojencov, gesto Európanov, gesto demokratov milujúcich slobodu. Gesto vlastencov.

Šťastie máme, že ministrami obrany a zahraničia v týchto šialených vojnových časoch sú Naď a Korčok. Vďaka nim sme schopní takýchto vzopnutí. A vďaka nim máme jasnú podporu spojencov pred rozpínavým Putinistanom. Prichádzajúce jednotky našich spojencov, vrátane najmodernejšej obrannej techniky sú jasný odkaz. Ruským agresorom a aj domácim kuvikom. Behá mi mráz po chrbte, keď si pomyslím, že Rusi by boli na Ukrajine efektívnejší, Ukrajinci menej hrdinskí, u nás by bola vláda poskladaná so SmeroHlasu a riešili by sme dnes ruský útok na západ od maďarského Užhorodu. Boh musí ľúbiť tento malý zakríknutý národ pod Tatrami, nemať trochu šťastia, dnešok mohol byť dramaticky iný.

Okrem hrdosti na Hegera, Korčoka a Naďa a radosti, že občas nám aj šťastie praje cítim aj neuveriteľný hnus. Autentický sociálny demokrat lietajúci privátnym tryskáčom organizuje v zastúpení tlačovku poddôstojníkov a dobrovoľných kolaborantov GRU na Slovensku, aby nám ukázal, ako vyzerá vlastizrada v priamom prenose. Nepoznám inú krajinu EÚ a NATO, kde by ešte dnes expremiér bľabotal o vojne medzi USA a Ruskom na Ukrajine a predvádzal takú úroveň úbohosti, zbabelosti a kolaborantstva s nepriateľom. Tiso, Tuka a Ďurčanský sa môžu červenať. Toto je deprimujúce, že taká veľká časť slovenskej politiky a aj spoločnosti sa motá v morálnom bahne, strategickej pomätenosti, konšpiračných sieťach alebo bezcharakternej kolaborácii s vojnovým agresorom.

Dodám len, že úplne iný „benchmark“ nastavil ašpirujúci regent ja juh od nás. Ten už úplne otvorene presedlal na stranu cára tretieho Ríma a dúfa v svoje vazalské odmeny. Pre Putinovu piatu kolónu samozrejme obdivovaný leader… Žijeme šialené časy.

 

Zdroj: MYSMEŽENY

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Written by Robert

Fico zaútočil na prezidentku v priamom prenose: "Ukrajina nebojuje za nás! My nie sme Ukrajinci, ako to hovorí Čaputová! My sme Slováci...

Fico zaútočil na prezidentku v priamom prenose: „Ukrajina nebojuje za nás! My nie sme Ukrajinci, ako to hovorí Čaputová! My sme Slováci…

ODSÚDENÝ KOTLEBA má ďalší problém! Vďaka Mazurekovi nedostane ani odstupné...

ODSÚDENÝ KOTLEBA má ďalší problém! Vďaka Mazurekovi nedostane ani odstupné…