in

VIDEO: Toto ma Michal Kovačič doma! Ozval sa muž, ktorého chceli odstrániť! Sexuálne dobrodružstvá pod kamerami

VIDEO: Toto ma Michal Kovačič doma! Ozval sa muž, ktorého chceli odstrániť! Sexuálne dobrodružstvá pod kamerami

VIDEO: Toto ma Michal Kovačič doma?! Ozval sa muž, ktorého chceli odstrániť! Sexuálne dobrodružstvá pod kamerami

sleduj skupinu SMER-SSD Róbert Fico

 

Smer-SSD víťaz volieb

VIDEO: Toto ma Michal Kovačič doma! Ozval sa muž, ktorého chceli odstrániť! Sexuálne dobrodružstvá pod kamerami

CHCETE ŠÍRIŤ KLEBETY, PANI HANZELOVÁ ZO SME? TAK NECH SA PÁČI 

Nejakým nedopatrením sa ku mne dostal článok Pomsta a moc od Zuzany Kovačič Hanzelovej zo SME a priznám sa, že mi sa doslova obrátil žalúdok. 

1. To, že bakalárka Hanzelová obhajuje poslanca Hellebrandta, ktorý v nemocnici neoznámil, že má 15 rokov smrteľnú a nákazlivú chorobu HIV, to ma nijako neprekvapilo.

2. Hanzelová v minulosti obhajovala aj pedofilov a vyzývala, aby sme k nim mali pochopenie. Hnus.

3. Dnes má pochopenie pre PS-kára, ktorý porušil zákon a mohol tak ohroziť zdravotnícky personál v nemocnici. Však keď si PS, čo tam po zákonoch. 

4. Hlavne, že PS-kári počas Covidu najviac ziapali, že treba prenasledovať ľudí bez handier či očkovania, sám Hellebrandt vyzýval k brutálnym trestom pre neočkovaných. Podliak.

5. A dnes sám porušuje zákony o roznášaní nebezpečných chorôb. Tomu sa povie – farizejstvo. 

6. Ale Hanzelovej článok bol nechutný ešte v niečom inom. 

7. Ona si bohapusto vymyslela úplnú kravinu na našich poslancov, vraj si v parlamente neodpratali po sebe obal zo sójového rezu, ktorý zjedli. Úplný zločin proti ľudskosti… Ale čo je horšie – je to lož, obyčajná lož. 

8. Pýtam sa – to môže novinárka Sme len tak ohovárať poslanca a neponúknuť žiaden dôkaz? Žiaden kamerový záznam? Nič? Len tak si kopnúť a vymyslieť si hocičo? 

9. Tak nech sa páči. Keď teda takto má vyzerať slovenská žurnalistika, tak nech Hanzelová okúsi vlastnú medicínu. 

10. Keď klebety, tak klebety. Pripomeňme, čo údajne stvárala, keď pracovala v TA3. 

11. Podľa jej vtedajšieho kolegu, novinára Nora Dolinského. Citujem jeho výrok z komunikácie, ktorú mali verejne medzi sebou na sociálnej sieti:  

„Zuzi, ja som sa s nikým nevyspal v garáži TA3 pod priemyselnými kamerami.“ 

12. Ja neviem, ale toto mi príde o dosť pikantnejšie ako sójové tyčinky . Ale viete, čo je na tom najhoršie? Hanzelová klame a ohovára. Poslancov Smeru. S úplnými prkotinami a bez dôkazov. 

13. Tak nech sa potom necíti urazená, keď jej vlastní kolegovia upozorňujú na jej promiskuitu a sexuálne dobrodružstvá pod priemyselnými kamerami. 

14. Môžem ubezpečiť ctených progresivistických aktivistov zo Sorosovho Sme, ktorí sa z nejakého čudného dôvodu označujú za novinárov, že my si po hlavách skákať nenecháme. 

15. Ako sa v politike hovorí, kto do teba kameňom, ty doňho chlebom. Trojdňovým do hlavy

Pani Hanzelová, láskavo prestaňte obhajovať pedofilov, zločincov a farizejov. A prestaňte klamať. Buďte taká láskavá. Potom si v garážach pod priemyselnými kamerami robte, čo len chcete.

komentár Ľuboša Blahu , ktoreho sa chystali verejne odstranit! on sa vsak nevzdal! 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Written by Robert

Nečakaná RANA po relácii! Direr dostal po papuli: To, že si inak orientovaný to všetci vieme ale toto si tajil pred celým Slovenskom…

Nečakaná RANA po relácii! Direr dostal po papuli: To, že si inak orientovaný to všetci vieme ale toto si tajil pred celým Slovenskom…

OTRAVA PRE SLOVÁKOV! Šokujúce VIDEO o zelenine a ovocí z LIDLU! Týmto odpadom nás kŕmia obchodné reťazce už zopár rokov...

OTRAVA PRE SLOVÁKOV! Šokujúce VIDEO o zelenine a ovocí z LIDLU! Týmto odpadom nás kŕmia obchodné reťazce už zopár rokov…