in

VIDEO: Strach o holý život a jeho rodinu! Branislav Zurian dostal list v ktorom…

VIDEO: Strach o holý život a jeho rodinu! Branislav Zurian dostal list v ktorom...

VIDEO: Strach o holý život a jeho rodinu! Zurian dostal list v ktorom…

Sleduj skupinu SMER-SD Robert Fico tu 

 

Smer víťaz volieb 

VIDEO: Strach o holý život a jeho rodinu! Branislav Zurian dostal list v ktorom...

Nočná mora, nekonečné vyhrážanie a strach o svoju rodinu!

Terajší šéf policajnej inšpekcie bol po smrti Generála Lučanského doslova a dopísmena utiecť zo Slovenska.

Branislav Zurian bol nútený odcestovať zo Slovenska, keďže záhadné udalosti a odkazy ho presvedčili, že život jeho samotného blízkych je v ohrození. Zurian žil jeden čas v Bielorusku.

Dokonca sa obrátil aj na generálnu prokuratúru.
za stieračom svojho auta našiel výhražný odkaz v znení: ,,Milan ťa už čaká. Teší sa na teba.“ Je viac ako zrejmé, že autor listu mal na mysli zosnulého policajného generála Milana Lučanského (†51). V rovnakom období si Zurian všimol, že je sledovaný neznámou osobou.

Poslednou kvapkou bol list zastrčený vo dverách jeho domu, ktorý našiel syn exšéfa NAKA. Napísať ho mal jeden z bývalých kolegov, ktorý chcel Zuriana varovať. ,,Na rovinu- Braňo Dunčko (pozn. red. operatívec v NAKA) ťa nenávidí, stále vykrikuje, že ti neodpustí, ako si ho vtedy pred nami ponížili kvôli tým záznamom. Práve Braňo Dunčko písal o tebe veľa záznamov a smial sa, že on ťa pôjde zobrať do basy,“ má sa uvádzať v inkriminovanom liste.

VIDEO: Strach o holý život a jeho rodinu! Branislav Zurian dostal list v ktorom...
Priatelia na život a na smrť!

Zurian sa tak bál o život svojich blízkych, v dôsledku čoho žil v Bielorusku

,,Zatiaľ som tu spokojný, aj keď mi je veľmi smutno za deťmi a rodinou. Mám tu prácu, snažím sa nemyslieť na to, ako sa rozpadá právny systém na Slovensku. Keď budem vidieť, že Slovensko je pre mňa bezpečnou krajinou, vrátim sa domov,“ vysvetlil pre média Zurian.

Dnes sa Zurian vracia späť do hry a zdá sa, že Kolíková, Matovič a ďalšie tváre to budú mať skutočne ťažké. Branislav Zurian chce nanovo otvoriť prípad Generála Lučanského. Podľa Zuriana bol generál zavraždený.

List, ktorý ho vyhnal zo Slovenska! Viac vo videu

Zdá sa, že sa začína skutočný boj za očistu Slovenska a pravda už čoskoro vyjde na javo. Práve reakcia Kolíkovej či Grendela na Zuriana hovorí za všetko.

Boja sa a trasú sa od strachu čo sa bude diať. Zurian je však pripravený postaviť sa na stranu pravdy a prípad Generála Lučanského ale aj ďalšie otvorene prípady vyšetriť do detailov.

Ako sa Zurian dozvedel o smrti Lučanského?

Pozeral som televíziu a volala mi viceprezidentka. Myslím, že som po nej kričal. Už neviem… (Ticho.) Môžeme rozhovor na chvíľu prerušiť? (Dlhé ticho.) Jeden z operatívcov mi poslal screenshot obrazovky, ako si policajti, ktorí robili na Lučanského prípade, cez aplikáciu WhatsApp zvestujú správu o jeho smrti. Bolo tam samé – Yes! Yes! Palec hore. Tešili sa, oslavovali. To bolo strašné. To bolo strašné. (Ticho.)

Zdroj

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

What do you think?

230 Points
Upvote Downvote
Médiá vás o tejto dôležitej informácii klamú! Blaha prosí Slovákov! Šírte a zdieľajte toto VIDEO! Takáto je skutočná pravda o Bruseli...

Médiá vás o tejto dôležitej informácii klamú! Blaha prosí Slovákov! Šírte a zdieľajte toto VIDEO! Takáto je skutočná pravda o Bruseli…

VIDEO: Krúpa vyskočil na Šutaja Eštoka! Potom schytal po papuli: Lučanského zab*li! Kvôli vám tu zomi*rali ľudia! To vy ste zničili ste demokraciu

VIDEO: Krúpa vyskočil na Šutaja Eštoka! Potom schytal po papuli: Lučanského zab*li! Kvôli vám tu zomi*rali ľudia! To vy ste zničili ste demokraciu