in

VIDEO: Skončil na psychiatrii a v kazajke?! Igor Matovič schytal najväčšiu porážku v živote…

VIDEO: Skončil na psychiatrii a v kazajke?! Igor Matovič schytal najväčšiu porážku v živote...

VIDEO: Skončil na psychiatrii a v kazajke?! Matovič schytal najväčšiu porážku v živote! Ani tabletky mu nepomôžu

VIDEO: Skončil na psychiatrii a v kazajke?! Igor Matovič schytal najväčšiu porážku v živote...
Zdroj: facebook

Bývalý premiér, minister a líder OĽANO sa chcel stať pre svojich fanúšikov najväčší hrdina. Dnes však preukázal, že jediné čo dokáže je situáciu maximálne vyhrotiť až do takého momentu, že dostane na hubu. Najprv to skúšal na Róberta Kaliňáka, ktorému dal kopačky. Kaliňak v dobrej viere sa snažil Matoviča upokojiť. Nakoniec to však dopadlo tak ako to dopadlo.

 

Matovič dnes však opäť poukázal, že aj zlá reklama je vlastne dobrá reklama. Reklamu však viac narobil pre strane SMER-SSD ako sám sebe. Dnes je už jasné, že Matovič do politiky nepatrí a rozprávačky o akejsi mafii sú už len choré žvasty, ktorým neverí ani on sám. Práve Matovič sa obáva návratu strany SMER-SD. Spravodlivosti sa Matovič dočká smrť viac ako 20 tisíc ľudí na covid si ho počká.

Po voľbách práve on možno skončí pri najlepšom na psychiatrii. Igor nám ukázal ako vládnuť. Tento chaos už Slovensko nepotrebuje. Za 4 roky tak Igino nedal kazajku sebe ale celému Slovensku. Vláda chaosu však nadobro skončila a 30.septembra sa rozhodne nielen o osude Matoviča ale predovšetkým Slovenska.

Poďme voliť!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Written by Robert

VIDEO: Čierný deň pre Matoviča! Od Fica dostal ďalšiu po papuli: S deb*lom a bláznom sa vyjednávať nedá!

VIDEO: Čierný deň pre Matoviča! Od Fica dostal ďalšiu po papuli: S deb*lom a bláznom sa vyjednávať nedá!

Vojak si počkal na Matoviča: Ty Vlastizradca! Skončíš v bani ty prašivý potkan! Zaplatíš za to, čo si doj*bal, zničil, predal...

Vojak si počkal na Matoviča: Ty Vlastizradca! Skončíš v bani ty prašivý potkan! Zaplatíš za to, čo si doj*bal, zničil, predal…