in

VIDEO: Porážka v živom vysielaní! Čaputovej tvár sa zmenila na nepoznanie! Takúto RANU nečakala…

VIDEO: Porážka v živom vysielaní! Čaputovej tvár sa zmenila na nepoznanie! Takúto RANU nečakala...

VIDEO: Porážka v živom vysielaní! Čaputovej tvár sa zmenila na nepoznanie! Takúto RANU nečakala…

VIDEO: Porážka v živom vysielaní! Čaputovej tvár sa zmenila na nepoznanie! Takúto RANU nečakala...
Youtube

Voľby sú za nami a Slovensko spoznalo jasného víťaza volieb. Strana SMER-SD je tak v srdciach liberálov tŕňom v oku a ani prezidentka Čaputova nieje nadšená. Netreba zabudnúť, že práve Čaputová bola v minulosti liderkou Progresívneho Slovenska, ktoré malo aj voľby vyhrať. Nestalo sa tak a Čaputová nemala inú možnosť ako zablahoželať Ficovi.

 

Jej úsmev s tváre rázne zmizol, keď Fica na vlastné oči uvidela.

„Dnes poverím Roberta Fica, poverenie bude časovo ohraničené. Ešte dnes sa stretnem s predsedom PS Šimečkom a zajtra s Pellegrinim.“ Vyjadrila sa zaujímavo Čaputová, ktorá akoby chcela ešte ťažkú situáciu zvrátiť v prospech liberálov?

Fico pôsobil suverénne narozdiel nadutej Čaputovej, ktorá si svoje vypočula od Experta na zahraničnú politiku Eduarda Chmelára, ktorý je počas volieb poriadne skritizoval a pripomenul jej, kde je jej miesto.

VIDEO: Porážka v živom vysielaní! Čaputovej tvár sa zmenila na nepoznanie! Takúto RANU nečakala...
Skysnutý úsmev! Čaputová zažila najhoršiu porážku v živote! Fico si to naopak užíval…

Robert Fico dostal od prezidentky 14 dní na zostavenie vlády. Pri odchode z Prezidentského paláca predseda Smeru povedal, že to nebude ľahký proces, ale urobí všetko pre to, aby vláda vznikla.

Komentár Eduarda Chmelára k Čaputovej

NIE, PANI ČAPUTOVÁ, ZODPOVEDNOSTI ZA ROZDELENIE SPOLOČNOSTI SA NEZBAVÍTE

Musím sa ohradiť voči dnešnému vyjadreniu Zuzany Čaputovej, ktorá sa pri odchode z volebnej miestnosti vyjadrila, že najdôležitejšou úlohou novej vlády bude zmieriť spoločnosť. To už nie je len bezbrehý alibizmus (taký charakteristický pre jej správanie), ale nebetyčná drzosť od osoby, ktorá má zjednocovanie spoločnosti v náplni práce a fatálne v tejto úlohe zlyhala.

Najlepšie to vystihol nový poľský kardinál Grzegorz Rys, ktorý práve dnes nastúpil do úradu. Pri hodnotení a porovnávaní predvolebnej situácie v Poľsku a na Slovensku v rozhovore pre denník Štandard povedal: „Ako môžete zjednocovať ľud, keď sa rozprávate len s polovicou národa a druhej polovici nadávate?“

Presne takto sa počas celého svojho úradovania správala Zuzana Čaputová. Ľuďom sa verejne prihovárala falošným medovým hláskom, ale v skutočnosti odmietala komunikovať s predstaviteľmi opozície, odmietala prijať zástupcov rôznych etablovaných organizácií ako je Matica slovenská, Slovenský zväz protifašistických bojovníkov, ale aj zástupcov ľudí bez náboženského vyznania, ktorí predstavujú po katolíkoch druhú najväčšiu svetonázorovú skupinu na Slovensku. A pripomeňme, že na opatrnú novinársku otázku, prečo sa jej predsavzatia v oblasti zmierenia obyvateľov Slovenska nenaplnili, arogantne odsekla: „Ponúkla som im seba, a to musí stačiť.“

Zuzana Čaputová sa ustavične zbavuje zodpovednosti za chod štátu výhovorkami, že má malé kompetencie. No jednak ich nikdy nepožadovala posilniť a jednak to v takýchto prípadoch jednoducho nie je pravda. Čo si vlastne myslí, za čo ju tak štedro platíme?? Za výlety a rozdávanie úsmevov?

Je zbabelé, ak si prezidentka republiky nevie priznať vlastné zlyhanie, no je hanebné, ak zvaľuje zodpovednosť a vinu na budúcu vládu. Úlohou vlády je napĺňať program, s ktorým vyhrala voľby a čeliť kontrole opozície. Udržiavať ústavné orgány v riadnom chode a viesť spoločnosť k jednote je ústavnou povinnosťou hlavy štátu. Povinnosťou, ktorú si pani Čaputová neplnila a v ktorej stroskotala na celej čiare.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

What do you think?

235 Points
Upvote Downvote
VIDEO: Navždy opustia Slovensko! Práve odchádza prvý vlak sklamaných voličov Progresívneho Slovenska 

VIDEO: Navždy opustia Slovensko! Práve odchádza prvý vlak sklamaných voličov Progresívneho Slovenska 

VIDEO: KOLAPS u Šimečku! Progresívec zažil totálnu porážku! Náhly odchod po 3 minútach vo vysielaní: Triaška a nepričetný pohľad...

VIDEO: KOLAPS u Šimečku! Progresívec zažil totálnu porážku! Náhly odchod po 3 minútach vo vysielaní: Triaška a nepričetný pohľad…