in

VIDEO: Lapal po dychu! Fico vyhnal Šimečku zo Slovenska: Pakuj späť do Bruselu, Miško, nemáš so Slovenskom nič spoločné.

VIDEO: Lapal po dychu! Fico vyhnal Šimečku zo Slovenska: Pakuj späť do Bruselu, Miško, nemáš so Slovenskom nič spoločné.
Zdroj: FACEBOOK

VIDEO: Lapal po dychu! Fico vyhnal Šimečku zo Slovenska: Pakuj späť do Bruselu, Miško, nemáš so Slovenskom nič spoločné.

sleduj skupinu Srdcom pre SMER

 

Sleduj skupinu SMER-SD Robert Fico 

 

VIDEO: Lapal po dychu! Fico vyhnal Šimečku zo Slovenska: Pakuj späť do Bruselu, Miško, nemáš so Slovenskom nič spoločné.
Zdroj: FACEBOOK

O ŠIMEČKU BY STE SI ANI NEOPRELI BICYKEL

Dnes sa na STV stretli dvaja skúsení politici a jeden chlapček, ktorý pôsobil ako nemohúce mončiči s podbradníkom, o ktorého by ste si ani neopreli bicykel – Šimečka je strašný tragéd.

1. Peťo Pellegrini dokopy nič nepovedal, aj keď musím uznať, že ma milo prekvapilo, že som ho prvýkrát v živote počul povedať slovo kapitalizmus – keby kampaň trvala ešte pár dní, možno by začal citovať aj Karla Marxa, gratulujem, súdruh, viva la revolucion

2. Jediný, kto ponúkal praktické riešenia a nie frázy, bol Robert Fico. Žiadne drísty, ale reálne kroky, čo musí vláda robiť. Školil tam Šimečku ako malého chlapca.

3. Šimečka potvrdil, že PS-kári chcú pomáhať iba bohatým firmám a podnikateľom – pracujúcimi ľuďmi pohŕda rovnako ako Truban, ktorý robotníkov označuje za zlodejov. Sú to všetko arogantní zbohatlíci.

4. A keď to nemotorné chlapča začalo tvrdiť, že deficit 0.7% z našich čias bol úplná fiškálna katastrofa, ale 7% je pravicový úspech tisícročia, tak diskusia z jeho strany naberala rozmery grotesky.

5. Namiesto toho, aby Šimečka riešil zdravotníctvo, on sa tam chválil zmanipulovanými prieskumami zo Sme a TV Joj – jemu záleží len na sebe, na ľudí kašle. Toto si Slováci nezaslúžia.

6. Jeho progresívny kandidát je zodpovedný za šialený dlh Všeobecnej zdravotnej poisťovne a on sa tam uráža ako pyšná princezná za to, že mu to Robert Fico pripomenie – ten chlapec je jeden uzlík komplexov, preboha. Nezrelý a infantílny.

7. Robert Fico mu to povedal jasne – je výtvorom médií a mimovládok. Poskok Bruselu a Washingtonu.

8. Slovensko si nemôže dovoliť experimenty, potrebuje sa vrátiť do normálu.

9. Za nás mali ľudia lepší život – taký je fakt. A my garantujeme, že ochránime Slovensko pred migráciou aj dúhovými hokusmi-pokusmi.

10. Robert Fico zdôraznil, že do škôl nepatrí žiadna rodová ideológia. Chráňme naše deti pred progresivistickými experimentmi – nechceme, aby si deti mohli meniť pohlavie či chodiť na interrupcie bez vedomia rodičov.

11. Rodinu tvorí mamička, otecko a detičky. A pohlavia sú len dve – muži a ženy. Bodka. A nech sa všetci šialení Progresívci aj rozlejú na kolomaž, takto to musí ostať!

12. Klobúk dole pred Robertom Ficom, opäť ukázal, že je jediný štátnik, ktorý dokáže Slovensko vyviesť z liberálneho a pravicového marazmu.

13. Liberálom nepomôžu sfalšované prieskumy a bude zaujímavé porovnávať po voľbách, aké hovadiny si vymýšľalo liberálne AKO či Smečko.

14. Ale ďakujeme – nič tak nezmobilizuje Slovákov ako hrozba, že voľby vyhrá dúhový extrém z PS.

15. Po dnešku je všetko jasné – zvíťazíme. Šimečka sa historicky znemožnil. Pakuj sa späť do Bruselu, Miško, nemáš so Slovenskom nič spoločné.

Komentár Ľuboš Blahu 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

What do you think?

235 Points
Upvote Downvote
VIDEO: Nezachránila ho ani Pavlínka! Matovič sa pred moratóriom psychicky zrútil! Rozplakal sa pred kamerami...

VIDEO: Nezachránila ho ani Pavlínka! Matovič sa pred moratóriom psychicky zrútil! Rozplakal sa pred kamerami…

JE ROZHODNUTÉ! Takto volil doxxer Danny Kollár: Nevolím Srdcom ale rozumom! Volím a končím...

JE ROZHODNUTÉ! Takto volil doxxer Danny Kollár: Nevolím Srdcom ale rozumom! Volím a končím…