in

Prasklo to: Pred svojou smrťou zverejnila tajné informácie: Skutoční vrahovia Kuciaka behajú po slobode a novinárom na tom nezáleží

Prasklo to: Pred svojou smrťou zverejnila tajné informácie: Skutoční vrahovia Kuciaka behajú po slobode a novinárom na tom nezáleží

Prasklo to: Pred svojou smrťou zverejnila tajné informácie: Skutoční vrahovia Kuciaka behajú po slobode a novinárom na tom nezáleží

Sleduj skupinu Žiadame nanovo vyšetriť smrť Generála Lučanského 

Sleduj skupinu SMER-SD Robert Fico tu 

 

Smer vitaz volieb 

Prasklo to: Pred svojou smrťou zverejnila tajné informácie: Skutoční vrahovia Kuciaka behajú po slobode a novinárom na tom nezáleží

 

Novinárka Jana Teleki venujúca sa manipuláciám v súdnom procese v kauze vražda Kuciaka objasňuje priebeh súdneho pojednávania. Obžalovaným bolo odopreté právo na obhajobu tým, že sudkyňa odmietla vykonávanie dôkazov navrhnutých ich advokátmi. Sudkyňa JUDr. Ružena Sabová zároveň odmietla postúpiť námietku zaujatosti na nadriadený súd. Sudkyňa Sabová v historicky najsledovanejšej súdnej kauze na Slovensku podľa známej novinárky marí svojim prístupom trestné konanie. Navyše sa odmieta riadiť rozhodnutím Luxemburského súdu.

Po bolestivej chorobe Jana Teleki 16. Marca 2022 zomrela.

Strávila som na prípadoch Cervanovej a Kuciaka stovky hodín. Striktne sa držím faktov, ktoré mám, nefabulujem a neuznávam ani oficiálne závery, ktoré sú postavené na nejakej objednávke nájsť a odsúdiť vopred určených páchateľov v rozpore s logikou a významom dôkazov. U Cervanovej existovala politická objednávka, ovplyvňovanie, a dokonca stíhanie svedkov, čo nakoniec vyústilo do hanebného rozhodnutia senátu u Klimenta, ktorý odignoroval rozhodnutie Najvyššieho federálneho súdu a nevykonal uložené dôkazy.

V prípade Jána Kuciaka bola objednávka nasmerovaná na Kočnera a prepojenie oligarchov na vládu. Nastali fabulácie, zázračné vysvetľovanie a rozprávkové dešifrovanie komunikácie podozrivých, objavili sa kajúcnici a utajovaní svedkovia, ktorí vytvorili celkom inú verziu prípadu, ako to nasvedčovalo z normálneho vyšetrovania. Tieto dva prípady majú z môjho pohľadu jedno spoločné: skutočný vrah uniká vďaka mareniu spravodlivosti.

Poslednou výraznou udalosťou – a tá sa opäť spája s menom Lipšic, je rozporuplná smrť bývalého prezidenta Policajného zboru Milana Lučanského. Vy sama uvádzate, že na jeho policajnom výsluchu sa Lipšic zúčastnil ako vtedajší advokát druhej strany. Lipšic sa mal domáhať udávania politikov, načo Lučanský reagoval slovami: „Tak začnem vami, pán Lipšic, čo na vás všetko viem.“ Aké je podľa vašich informácií pozadie smrti generála Lučanského?

Politická vražda. Nemám prístup ku spisovému materiálu v tejto kauze, len niekoľko dôverných listín a informácií, ktoré sú v súčasnosti nepublikovateľné. Osoby, ktoré poznali a profilovali generála Milana Lučanského, vylučujú verziu samovraždy. V rokoch 1998 – 2000 bol zástupcom šéfredaktora týždenníka Aspekt Mgr. Elemír Lučanský. Viem, že generál Milan Lučanský dostal prísnu výchovu, mal jasné vzory v rodine a v okolí, čomu zodpovedalo jeho profesionálne pôsobenie v zložkách ministerstva vnútra. Rozuzlenie príde až po serióznom vyšetrení okolností smrti, čo podľa mňa doposiaľ neprebehlo.

Viac rozhovoru nájdete na stránke EURORESPEKT kliknutím tu

Doxxer Danny Kollár v tomto prípade zachádza ešte ďalej. Podľa tohto dokumentu nie je vinná ani Alena Zsuzsová.

Prasklo to: Pred svojou smrťou zverejnila tajné informácie: Skutoční vrahovia Kuciaka behajú po slobode a novinárom na tom nezáleží Prasklo to: Pred svojou smrťou zverejnila tajné informácie: Skutoční vrahovia Kuciaka behajú po slobode a novinárom na tom nezáleží Prasklo to: Pred svojou smrťou zverejnila tajné informácie: Skutoční vrahovia Kuciaka behajú po slobode a novinárom na tom nezáleží Prasklo to: Pred svojou smrťou zverejnila tajné informácie: Skutoční vrahovia Kuciaka behajú po slobode a novinárom na tom nezáleží Prasklo to: Pred svojou smrťou zverejnila tajné informácie: Skutoční vrahovia Kuciaka behajú po slobode a novinárom na tom nezáleží Prasklo to: Pred svojou smrťou zverejnila tajné informácie: Skutoční vrahovia Kuciaka behajú po slobode a novinárom na tom nezáleží Prasklo to: Pred svojou smrťou zverejnila tajné informácie: Skutoční vrahovia Kuciaka behajú po slobode a novinárom na tom nezáleží Prasklo to: Pred svojou smrťou zverejnila tajné informácie: Skutoční vrahovia Kuciaka behajú po slobode a novinárom na tom nezáleží Prasklo to: Pred svojou smrťou zverejnila tajné informácie: Skutoční vrahovia Kuciaka behajú po slobode a novinárom na tom nezáleží Prasklo to: Pred svojou smrťou zverejnila tajné informácie: Skutoční vrahovia Kuciaka behajú po slobode a novinárom na tom nezáleží Prasklo to: Pred svojou smrťou zverejnila tajné informácie: Skutoční vrahovia Kuciaka behajú po slobode a novinárom na tom nezáleží Prasklo to: Pred svojou smrťou zverejnila tajné informácie: Skutoční vrahovia Kuciaka behajú po slobode a novinárom na tom nezáleží Prasklo to: Pred svojou smrťou zverejnila tajné informácie: Skutoční vrahovia Kuciaka behajú po slobode a novinárom na tom nezáleží Prasklo to: Pred svojou smrťou zverejnila tajné informácie: Skutoční vrahovia Kuciaka behajú po slobode a novinárom na tom nezáleží Prasklo to: Pred svojou smrťou zverejnila tajné informácie: Skutoční vrahovia Kuciaka behajú po slobode a novinárom na tom nezáleží Prasklo to: Pred svojou smrťou zverejnila tajné informácie: Skutoční vrahovia Kuciaka behajú po slobode a novinárom na tom nezáleží Prasklo to: Pred svojou smrťou zverejnila tajné informácie: Skutoční vrahovia Kuciaka behajú po slobode a novinárom na tom nezáleží Prasklo to: Pred svojou smrťou zverejnila tajné informácie: Skutoční vrahovia Kuciaka behajú po slobode a novinárom na tom nezáleží

Vražedný trojuholník? K situacii sa vyjadril Pavol Forisch

uviedol v druhej časti projektu Z tmy na svetlo“ Pavol Forisch, ktorý sa k vražde Jána Kuciaka vyjadruje v tomto duchu od začiatku vyšetrovania.

V spise vedenom vo veci vraždy Kuciaka je x dôkazov, ktoré vyvracajú vinu Mariána Kočnera na vražde Jána Kuciaka a Martiny Kušnírovej respektíve vyvracajú aj podiel Aleny Zsuzsovej na vražde, ale pravdupovediac je aj veľmi veľa podstatných informácií, ktoré buď úmyselne alebo z nedbanlivosti polícia doposiaľ prehliadala.

Nesporne však od začiatku vyšetrovania bolo zjavné, že médiá dostali nielen k osobe Jána Kuciaka, ale aj ku skutku jednotne vypracovanú verziu s vopred nastavenými mantinelmi a v atmosfére vybičovanej emóciami bolo podstatne jednoduchšie manipulovať verejnou mienkou a nastaviť spoločenskú klímu podľa potrieb osôb zodpovedných za vraždu.

Pavol Forisch nielenže jednoznačne vyvracia podiel Mariána Kočnera a Aleny Zsuzsovej na vražde Jána Kuciaka, ale aj rozbíja rozprávku o nadprirodzených schopnostiach Jána Kuciaka. Z rôinych vyšetrovacích spisov zisťujeme nielen to, že citlivé informácie z tresných spisov, prípadne spisov SIS dodávavali Jánovi Kuciakovi dôstojníci SIS, ale aj politici, ktorí podľa Forischa lietali a“ sračkách prevrate“.

V druhej časti projektu Z tmy na svetlo popisuje spoluprácu na diskreditačnej kampani tz. Mladých pušiek, dohodu s Danielom Lipšicom a Vladimírom Pčolinským na likvidácii Mariána Kočnera.

Kauza Bonaparte mala spláchnuť nielen Bašternáka, ale predovšetkým Kočnera a Fica
Prenajímateľa bytu Róberta Fica sa nepodarilo spojiť so žiadnou Baštrnákovou kauzou a vrieskanie o dva a pol tisícovom nájme Roberta Fica je dnes len smiech … nakoľko z platu premiéra a právničky nemôže byť problém nájom zvládnuť uhradiť a zdokladovať. Otázkou zostáva, či by novinári, ktorí na Fica dlhodobo útočia dokázali svoj majetok a náklady upratať do zdanených príjmov. Pravdepodobne nedokázali. V konečnom dôsledku ani Mariána Kočnera sa nepodarilo spláchnuť kauzou Bonaparte.

Prvá dohoda na likvidácii Kočnera medzi Forischom a Lipšicom
Pavol Forisch: „S Lipšicom som sa dostal do kontaktu, keď sme robili kauzu Bašternák – Kočner, doniesol ho vznik stretnutie vtedy Jožo Rajtár. Lipšic tam došiel aj s Pčolinským. Vtedy, vtedy tam prebehla nejaká dohoda o spolupráci, teda, že…že budeme naďalej pracovať na Bonaparte a tých ostatných, na tých veciach, ktorých sme pracovali aj bez tej dohody, len teda išlo o nejaké … chceli nás podporiť ako by som to povedal …vtedy sme sa bavili o Kočnerovi ja som mu totiž povedal, že bude mať obrovský problém lebo Váš Kollár je zapletený v tých DPH cez svojho riaditeľa Fan rádia – Zimana… Oni povedali, že oni ho potrebujú len teda na tú stranu, že má teda takú tú základňu tých ľudí, ktorí ho majú radi, a že cez neho a jeho meno urobia politickú stranu a toto ich vôbec nezaujímalo … Mne to povedali bol pritom Pčolinský aj Rajtár tak …potom tá debata pokračovala ku Kočnerovi kedy povedali, že jemu je aj tak koniec a je proste jedno, čo sa na neho vytiahne, ale aby sa to kopilo a bolo toho čo najviac…mne to bola taká zvláštna reakcia, že im vôbec neprekážalo, že on má taký obrovský problém Boris Kollár kvôli DPH,…ale to je normálne v politike tam vôbec nepoznáš kamaráta… to bol taký prvý kontakt s ním …

Koniec Kočnera
Ak si spomenieme na tlačové konferencie tzv. “ Mladých pušiek “ a následné tlačovky, na ktorých Marián Kočner systematicky vyvracal vyjadrenia – Ľubomíra Galku, Jozefa Rajtára, Borisa Kollára a Daniela Lipšica, zistíme, že k prvej dohode medzi Pavlom Forischom a Danielom Lipšicom došlo v priebehu roku 2015, pred založením strany Sme rodina.

Druhú dohodu uzatvorili podľa Forischa v rokoch 2016 – 2017
Pavol Forisch opisuje stetnutie , na ktorom sa dohodli nasledovne: „Potom bol … ešte na Zlatej nohe aj s Pčolinským, došli k nám do kancelárie, teda ku mne do kancelárie … na tie mapy, ktoré sa pripravovali v tej veľkoplošné 2017, kedy sa robila kauza Bašternák, Kočner – 2016 – 17 … vtedy sme sa dohodli na tom pokračovaní… ešte na tomto stretnutí … on chcel financovať tú akciu … financoval, ale nie dokonca …“

V týchto dňoch nám istý mienkotvorný denník podsúval informáciu, že spolupráca Pčolinského a Daniela Lipšica, pravdepodobne aj Lipšica s Krajňákom skončila založením strany Sme rodina. Zo spisu zo sledovania Apache Baru a kaviarne u Krajniaka vyplýva pravý opak,

V roku 2015 sa Lipšicova klika rozliezli po rôznych stranách iba z jediného dôvodu: Získať vo voľbách niekoľko percent volebných hlasov, ktoých súčet by priniesol tzv. „demokratickú opozíciu do vlády“. Opoziční politici si plne uvedomovali, že nemajú žiadnu šancu v rovnom súboji vyhrať voľby.

https://www.youtube.com/live/EHG6ACJzriI?feature=share

Zdroj: EURORESPEKT

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Written by Robert

Známa Slovenka sa postavila za ministerku Šimkovičovú! Teraz prosí Slovákov o pomoc! Širte a zdieľajte túto výzvu! Nemôže uhnúť ani o milimeter

Známa Slovenka sa postavila za ministerku Šimkovičovú! Teraz prosí Slovákov o pomoc! Širte a zdieľajte túto výzvu! Nemôže uhnúť ani o milimeter

MIMORIADNE: Ministerka kultúry Šimkovičová obnovila spoluprácu s Ruskom a Bieloruskom!

MIMORIADNE: Ministerka kultúry Šimkovičová obnovila spoluprácu s Ruskom a Bieloruskom!