in

Úžasná správa pre Slovensko: Minister Naď prichádza s prevratnou novinkou! Slovensko budú chrániť…

Úžasná správa pre Slovensko: Minister Naď prichádza s prevratnou novinkou! Slovensko budú chrániť...
TASR, Pavel Neubauer

Úžasná správa pre Slovensko: Minister Naď prichádza s prevratnou novinkou! Slovensko budú chrániť…

Úžasná správa pre Slovensko: Minister Naď prichádza s prevratnou novinkou! Slovensko budú chrániť...
TASR, Pavel Neubauer

Minister Jaroslav Naď prichádza s ráznou zmenou a hlavne s dobrou správou. Systém Patriot je už v tomto momente schopný jednou kompletnou batériou poskytnúť ochranu nad strategickou časťou stredného Slovenska

Minister Naď upozornil Slovákov na socialnej sieti Facebook.

Úžasná správa pre Slovensko! Systém Patriot je už v tomto momente schopný jednou kompletnou batériou poskytnúť ochranu nad strategickou časťou stredného Slovenska. Celkovo budú Slovensko chrániť dve nemecké a jedna holandská batéria tak, aby pokryli čo najväčšiu časť územia.

V najbližšom období, presne ako sme to avizovali prednedávnom, očakávame nasadenie ďalších systémov ako slovenskej, tak spojeneckej protivzdušnej obrany, a to najmä na východnej hranici SR. Ako lokality nasadenia budeme preferovať existujúcu infraštruktúru OS SR. V tejto súvislosti prosíme verejnosť, aby aj naďalej zvýšila opatrnosť a rešpektovala pokyny pri cestných presunoch techniky.

Ďakujem spojencom za extrémne rýchlu reakciu, ktorá dokazuje pripravenosť a ochotu členských krajín NATO zaistiť našu obranu a bezpečnosť. Chcem upokojiť obyvateľov, že spojenecká technika, ale aj personál, sú tu na posilnenie našej obrany a nie je žiadny dôvod na obavy z ich prítomnosti.

Jeden komentár

Komentovať
  1. Neviem opravdu ci tento dement Nad, nás nechce naháňať do vojny. Pred kým nás má ochraňovať. Véd žiadna vojna u nás nie je, ani nám nehrozí pokiaľ tyto dementi nebudú posielať zbrane na Ukrajinu. Ukrajina nie je v únii, či v NATE, sú to problémy Ukrajiny a Ruska. Nech si problémy riesa medzi sebou. Humanitárnu pomoc áno, zbrane nie. Prečo utečenci neutekaju a nezaostávajú vo svojej krajine, ktorá je vetsia o 4.krat ako celé Slovensko. Sú miesta kde sa nebojuje, prečo sa neuchylia tam. Maju možnosť, prečo ju nevyužívajú? Co v tom je?

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Nemáte v sebe ani štipku ľudskosti! Krúpa dorazil Smerákov: "Blaha sa usmieva ako pacient psychiatrie! Kali junior sa vyškiera a Kali senior trepe právnické nezmysly..."

Nemáte v sebe ani štipku ľudskosti! Krúpa dorazil Smerákov: „Blaha sa usmieva ako pacient psychiatrie! Kali junior sa vyškiera a Kali senior trepe právnické nezmysly…“

Krúpa im vypláchol žalúdok: "Vy agenti Putina! Vy odpady ľudskosti! Poďte pomáhať zachraňovať životy..."

Krúpa im vypláchol žalúdok: „Vy agenti Putina! Vy odpady ľudskosti! Poďte pomáhať zachraňovať životy…“