in

Deň, ktorý už nikto nevráti! Kuciak a Kušnirová ešte mohli ŽIŤ! Šokujúce odhalenie: Matovič a Lipšic sú prestrašený, že na ich zločiny sa príde!

Deň, ktorý už nikto nevráti! Kuciak a Kušnirová ešte mohli ŽIŤ! Šokujúce odhalenie: Matovič a Lipšic sú prestrašený, že na ich zločiny sa príde!
Zdroj: FACEBOOK

Deň, ktorý už nikto nevráti! Kuciak a Kušnirová ešte mohli ŽIŤ! Šokujúce odhalenie: Matovič a Lipšic sú prestrašený, že na ich zločiny sa príde!

sleduj skupinu SMER-SSD Róbert Fico

 

Smer-SSD víťaz volieb

Deň, ktorý už nikto nevráti! Kuciak a Kušnirová ešte mohli ŽIŤ! Šokujúce odhalenie: Matovič a Lipšic sú prestrašený, že na ich zločiny sa príde!
Zdroj: FACEBOOK

 

Lipšic a Matovič. Dve monštrá, ktoré kompletne zlikvidovali Slovensko. Dnes sa definitívne ukázalo, čo sú zač.

1. Robert Fico dnes na tlačovke jasne preukázal, že Lipšic bol v kontakte s Alenou Zsuzsovou, ktorá bola odsúdená za vraždu.

2. Motal sa aj pri vražde Ernesta Valka, neskôr obhajoval jeho vraha. Sám zabil človeka a vo svojej kariére spáchal všetky druhy podvodov, len aby sa dostal tam, kde je.

3. Najstrašnejšie sa však Lipšic dorobil na vražde Kuciaka. Nielenže sa podozrivo motal okolo prípadu a zrejme svojim komplicom v médiách vynášal informácie zo spisov. Pozdravujeme Moniku Té.

4. Je dosť možné, že kvôli Lipšicovi a jeho ľuďom polícia celý čas sledovala zlú stopu – pretože pokyn bol, zničiť Smer. A Matovič to celý čas vedel. A riadil.

5. Absolútne sa ignorovalo, že novinár Kuciak písal o podvodoch DPH-čkarov z južného Slovenska, ktorí ho mali podľa svedectiev záujem odstrániť – ako je možné, že toto Lipšicovci nepreverili?

6. Namiesto toho sa tu vymýšľali absurdné konšpirácie o talianskej mafii a Kočnerovi. Lebo nedovzdelaní liberálni žurnalisti sa hrali na vyšetrovateľov, sudcov a katov.

7. Lipšic je prepojený so Zsuzsovou. Je prepojený s viacerými kajúcnikmi. A motá sa všade, kde sa stane nejaký politický zločin.

8. A bol to práve on, kto nechal ešte ako minister vnútra uniknúť tých, čo neskôr vykonávali vraždu Jána Kuciaka – liberálne kaviarne chceli vinníka. Tak ho majú. Lipšica.

9. Keby včas zadržali Zsuzsovú za vraždu primátora Hurbanova, Ján Kuciak mohol žiť. Ako sa vám zaspáva s týmto pocitom, vážený pán Lipšic?

10. Za vraždu Jána Kuciaka môžu s veľkou pravdepodobnosťou DPH-čkari. Podvodníci, ktorí okrádali štát – tak, ako kedysi Matovič či Kiska.

11. Ale ruku na srdce – Matovič je asi jediné monštrum na svete, ktoré na svoje daňové podvody zneužívalo ešte aj svoju matku. Tragéd numero uno.

12. Potom sa vďaka vražde Jána Kuciaka vyviezol Matovič k moci a snažil sa spolu s Lipšicom zlikvidovať opozíciu cez vymyslené obvinenia. Nevydalo.

13. Dnes je celý prestrašený, že na jeho zločiny sa príde. Ešte ho odsúdili aj za jeho primitívne urážky voči mojej osobe. Karma.

14. Hral sa na veľkého bojovníka za právny štát a dnes nevie ani len rešpektovať rozhodnutie súdu a ospravedlniť sa. Nože sa chod vyplakať mamičke pod sukňu, ty lúzer.

15. A psychopat sa mi ešte vyhráža, že ešte budem ľutovať. Nepodceňujem – nikdy nevieš, čo slovenského Psycha napadne, veď ste videli Hitchcocka. Keď ho uvidíte behať s nožom po Bratislave, dajte mi prosím vedieť

Lipšic a Matovič sú dve monštrá. A spravodlivosť si ich nájde. Môžu sa hádzať o zem ako malé deti, nepomôže – za svoje zločiny zaplatia.

Len taká malá otázočka pre liberálne médiá – nehanbíte sa ani trochu? Roky ste klamali o Kuciakovi, krivo špinili na Smer a možno aj kryli vrahov. Aký je to pocit?

 

https://youtu.be/UUPm5IwR7iY

15. A psychopat sa mi ešte vyhráža, že ešte budem ľutovať. Nepodceňujem – nikdy nevieš, čo slovenského Psycha napadne, veď ste videli Hitchcocka. Keď ho uvidíte behať s nožom po Bratislave, dajte mi prosím vedieť.

Lipšic a Matovič sú dve monštrá. A spravodlivosť si ich nájde. Môžu sa hádzať o zem ako malé deti, nepomôže – za svoje zločiny zaplatia.

Len taká malá otázočka pre liberálne médiá – nehanbíte sa ani trochu? Roky ste klamali o Kuciakovi, krivo špinili na Smer a možno aj kryli vrahov. Aký je to pocit?

Komentar opozicneho poslanca Luboša Blahu

Komentár prislusnika SIS Pavla Forischa

Otcom myšlienky zavraždiť Jána Kuciaka bol Daniel Lipšic…

V spise vedenom vo veci vraždy Kuciaka je x dôkazov, ktoré vyvracajú vinu Mariána Kočnera na vražde Jána Kuciaka a Martiny Kušnírovej  respektíve vyvracajú aj podiel Aleny Zsuzsovej na vražde, ale pravdupovediac je aj veľmi veľa podstatných informácií, ktoré buď úmyselne alebo z nedbanlivosti polícia doposiaľ prehliadala.

Akciu financoval Jaroslav Haščák a spolupodieľal sa na vražde Tom Nicholson … uviedol v druhej časti projektu Z tmy na svetlo“ Pavol Forisch, ktorý sa k vražde Jána Kuciaka vyjadruje v tomto duchu od začiatku vyšetrovania.

Nesporne však od začiatku vyšetrovania bolo zjavné, že médiá dostali nielen k osobe Jána Kuciaka, ale aj ku skutku jednotne vypracovanú verziu s vopred nastavenými mantinelmi a v atmosfére vybičovanej emóciami bolo podstatne jednoduchšie manipulovať verejnou mienkou a nastaviť spoločenskú klímu podľa  potrieb osôb zodpovedných za vraždu.

Pavol Forisch nielenže jednoznačne vyvracia podiel Mariána Kočnera a Aleny Zsuzsovej na vražde Jána Kuciaka, ale aj rozbíja rozprávku o nadprirodzených schopnostiach Jána Kuciaka. Z rôinych vyšetrovacích spisov zisťujeme nielen to, že  citlivé informácie z tresných spisov, prípadne spisov SIS  dodávavali Jánovi Kuciakovi dôstojníci SIS, ale aj politici, ktorí  podľa Forischa lietali a“ sračkách prevrate“.

V druhej časti projektu Z tmy na svetlo popisuje spoluprácu na diskreditačnej kampani tz. Mladých pušiek, dohodu s Danielom Lipšicom a Vladimírom Pčolinským na likvidácii Mariána Kočnera.

Kauza Bonaparte mala spláchnuť nielen Bašternáka, ale predovšetkým Kočnera a Fica

Prenajímateľa bytu Róberta Fica sa nepodarilo spojiť so žiadnou Baštrnákovou kauzou a vrieskanie o dva a pol tisícovom nájme Roberta Fica je dnes len smiech … nakoľko z platu premiéra a právničky nemôže byť problém nájom zvládnuť uhradiť a zdokladovať. Otázkou zostáva, či by novinári, ktorí na Fica dlhodobo útočia dokázali svoj majetok a náklady upratať do zdanených príjmov.  Pravdepodobne nedokázali.  V konečnom dôsledku ani Mariána Kočnera sa nepodarilo spláchnuť kauzou Bonaparte.

Prvá dohoda na likvidácii Kočnera  medzi Forischom a Lipšicom

Pavol Forisch: „S Lipšicom som sa dostal do kontaktu, keď sme robili kauzu Bašternák –  Kočner, doniesol ho  vznik stretnutie vtedy Jožo Rajtár. Lipšic tam došiel aj s Pčolinským. Vtedy, vtedy tam prebehla nejaká dohoda o spolupráci, teda, že…že  budeme naďalej pracovať na Bonaparte a tých ostatných, na tých veciach, ktorých sme pracovali aj bez tej dohody, len teda išlo o nejaké … chceli nás podporiť ako by som to povedal …vtedy sme sa bavili o Kočnerovi ja som mu totiž povedal, že bude mať obrovský problém lebo Váš Kollár je zapletený v tých DPH cez svojho riaditeľa Fan rádia – Zimana… Oni povedali, že oni ho potrebujú len teda na tú stranu, že má teda takú tú základňu tých ľudí, ktorí ho majú radi, a že cez neho a jeho meno urobia politickú stranu a toto ich vôbec nezaujímalo … Mne to povedali bol pritom Pčolinský aj Rajtár tak …potom tá debata pokračovala ku Kočnerovi kedy povedali, že jemu je aj tak koniec a je proste jedno, čo sa na neho vytiahne, ale aby sa to kopilo a bolo toho čo najviac…mne to bola taká zvláštna reakcia, že im vôbec neprekážalo, že on má taký obrovský problém Boris Kollár kvôli DPH,…ale to je normálne v politike tam vôbec nepoznáš kamaráta… to bol taký prvý kontakt s ním …

Koniec Kočnera

Ak si spomenieme na tlačové konferencie tzv. “ Mladých pušiek “ a následné tlačovky, na ktorých Marián Kočner systematicky vyvracal vyjadrenia – Ľubomíra Galku, Jozefa Rajtára, Borisa Kollára a Daniela Lipšica,  zistíme, že k prvej dohode medzi Pavlom Forischom a Danielom Lipšicom došlo v priebehu roku 2015, pred založením strany Sme rodina.

Druhú  dohodu uzatvorili podľa Forischa v rokoch  2016 – 2017

Pavol Forisch opisuje stetnutie , na ktorom sa dohodli nasledovne: „Potom bol … ešte na Zlatej nohe aj s Pčolinským, došli k nám do kancelárie, teda ku mne do kancelárie … na tie mapy, ktoré sa pripravovali v tej veľkoplošné  2017, kedy sa robila kauza Bašternák, Kočner – 2016 – 17 … vtedy sme sa dohodli na tom pokračovaní… ešte na tomto stretnutí … on chcel financovať tú akciu … financoval, ale nie dokonca …“

V týchto dňoch nám istý mienkotvorný denník podsúval informáciu, že spolupráca Pčolinského a Daniela Lipšica,  pravdepodobne aj Lipšica s Krajňákom skončila  založením strany Sme rodina. Zo spisu zo sledovania Apache Baru a kaviarne u  Krajniaka  vyplýva pravý opak,

V roku 2015 sa Lipšicova klika rozliezli po rôznych stranách iba z jediného dôvodu: Získať vo voľbách niekoľko percent volebných hlasov, ktoých súčet by priniesol tzv. „demokratickú opozíciu do vlády“. Opoziční politici si plne uvedomovali, že nemajú žiadnu šancu v rovnom súboji vyhrať voľby.

Poukazuje v tomto prípade bývalý dôstojník SIS Pavol Forisch, ktorý mal byť pravdepodobne navždy mlčať. Netreba zabudnúť na jeho väzbu v zahraničí a neustále sledovanie. Forisch sa však vracia a poukazuje na zaujímavé rozhodnutie.

Zdroj: EURORESPEKT

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Written by Robert

Vypovedal poslušnosť! Starček so slzami v očiach odoslal mrazivý odkaz Čaputovej: Chcem iba jedno...

Vypovedal poslušnosť! Starček so slzami v očiach odoslal mrazivý odkaz Čaputovej: Chcem iba jedno…

Chceli mu zavrieť ústa! Majiteľ Dráčika sa nevzdal! Teraz VYZÝVA Slovákov: Toto rozhodne o našej slobode

Chceli mu zavrieť ústa! Majiteľ Dráčika sa nevzdal! Teraz VYZÝVA Slovákov: Toto rozhodne o našej slobode