in

UKRADNÚ nám Slovensko? Známa tvár varuje: „Maďarsko musíme izolovať! Inak bude ďalšia Buča v Rožňave a v Bratislave…“

UKRADNÚ nám Slovensko? Známa tvár varuje: "Maďarsko musíme izolovať! Inak bude ďalšia Buča v Rožňave a v Bratislave..."
Zdroj: The Kremlin

Slovensko na pokraji katastrofy? Známa tvár varuje: „Maďarsko musíme izolovať! Inak bude ďalšia Buča v Rožňave a v Bratislave…“

UKRADNÚ nám Slovensko? Známa tvár varuje: "Maďarsko musíme izolovať! Inak bude ďalšia Buča v Rožňave a v Bratislave..."
Zdroj: The Kremlin

Novinár a autor Bestsellerou „SVIŇA“ či „MÄSO“ považuje voľbu Orbána za potvrdenie fašistického statusu. Novinár Soltesz tvrdí, že svet musí čo najrýchlejšie konať, aby odstrihol Maďarsko od západného sveta.

 

Keby ste sa opýtali Viktora Orbána, čo bolo najväčšou geopolitickou pohromou 20. storočia, povedal by vám, že trianonská zmluva, ktorá rozbila Uhorské kráľovstvo. Vlastne sa ho nemusíte pýtať, náprava „trianonskej krivdy“ a obnovenie „veľkého Maďarska“ je svätým grálom maďarskej fašistickej ideológie. Komu by sa to podarilo, mohol by sa pokojne dať korunovať svätoštefanskou korunou a stať sa doživotným vládcom, ktorého moc pochádza od Boha všetkých Maďarov.

Uhorsko sa dnes nepokúša vojensky dobyť územia, ktoré odjakživa považuje zo svoje, pretože na to ešte nedozreli okolnosti. No ciele i metódy budú identické ako v prípade Ruska, ktoré považuje Ukrajinu za svoje územie. Preto si Orbán s Putinom odjakživa tak dobre rozumel a charakter odmeny za služby poskytnuté Kremľu je celkom zjavný. Uhorsko sa síce musí stať ruským vazalom, ale v hraniciach, ktoré považuje za svoje Budapešť, nie medzinárodné spoločenstvo.

Bolo by rozumné nezopakovať chybu, ktorú sme z čírej pohodlnosti a politickej zbabelosti urobili s Ruskom. Po celý čas, keď sme nakupovali jeho energetické zdroje či akokoľvek prispievali k jeho rozvoju, prispievali sme na genocídu národov, ktoré chce matička Rus pohltiť.

Maďarsko musíme izolovať a odstrihnúť od západného sveta rovnako dôsledne, ako budeme musieť aj Rusko. Pokiaľ bude žiť a fungovať na svoj vlastný účet, zo svojich vlastných zdrojov, na vojenskú expanziu sa nikdy nezmôže. Pokiaľ podľahneme ilúzii, že fašizmus možno poraziť v kultivovanej politickej diskusii a demokratickej súťaži, Slovensko bude jednou z krajín, ktoré si vyskúšajú genocídu na vlastnej koži. Oveľa skôr, ako sme si dnes ochotní pripustiť.

Nová Buča a Mariupoľ budú v Rožňave a v Bratislave.

Celý komentár nájdete tu

Zdroj: PLUS NOVINY 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Written by Robert

Polícia ju nazvala klamárkou no ona sa rozhodla brániť! Belousovová podáva trestné oznámenie na admina stránky Polícia Hoaxy a podvody.

Polícia ju nazvala klamárkou no ona sa rozhodla brániť! Belousovová podáva trestné oznámenie na admina stránky Polícia Hoaxy a podvody.

PEKLO na Ruskej ambasáde! Veľvyslanca čakalo temné prekvapenie: "Voči ruským zločincom na večné časy bez úcty a nikdy inak!"

PEKLO na Ruskej ambasáde! Veľvyslanca čakalo temné prekvapenie: „Voči ruským zločincom na večné časy bez úcty a nikdy inak!“