in

Ukradnú nám po voľbách naše deti? Kulturista Havlik sa rozhodol zatočit s liberálmi! Teraz prosí o pomoc Slovákov

Ukradnú nám po voľbách naše deti? Kulturista Havlik sa rozhodol zatočit s liberálmi! Teraz prosí o pomoc Slovákov

Ukradnú nám po voľbách naše deti? Kulturista Havlik sa rozhodol zatočit s liberálmi! Teraz prosí o pomoc Slovákov

Ukradnú nám po voľbách naše deti? Kulturista Havlik sa rozhodol zatočit s liberálmi! Teraz prosí o pomoc Slovákov

 

Majster sveta v Kulturistike Štefan Havlik (Republika) sa rozhodol spoločné s Miroslavom Čimom (Republika) vytvoriť iniciatívu, ktorá má ochrániť naše deti. Havlík a Čimo tak chcú zabrániť chorej a zvrátenej liberálnej agende na školách.

Celú iniciatívu a názor Štefana Havlika si môžte pozrieť tu. Havlik a Čimo zároveň prosia o zdieľanie tejto iniciatívy, ktorá má vrátiť na školách normálnosť.

„Iniciativa „DETI VÁM NEDÁME vznikla ako protiváha chorych, zvrátených agiend, ktoré sa tu dnes pretláčajú, ich účelom je zmrzačiť naše deti fyzicky, aj psychicky. Je to pre spoločnosť obrovské nebezpečenstvo, vtĺkať deťom do hlavičiek, že aj muži môžu byť tehotní, alebo, že existujú bezpohlavní ľudia, ved opýtajte sa deti či existuje niečo iné ako chlapec a dievča, vysvetlia vám to. Už dlhšie sa zamýšľame nad tým, kedy sa to všetko stihlo pokaziť“. Kedy začalo byť normalne si myslieť, že je niekto mačka, pes, alebo kolobežka. Ľudia sú zamestnavani rôznymi nepodstatnými vecami, alebo proste nemajú čas vnímať akou rýchlosťou sa svet okolo nás meni. Nakoniec tu ostaneme žiť v spoločnosti plnej bláznov a úchylákov. Ale my toto nedovolime!

Podporujeme dospelých, ktorí vedú deti tým správnym smerom, ku sportu, kultúre, umeniu a slovenským tradíciám. Podporujeme rôzne slobodné školy, alternativne vzdelávanie, pretože dnešný školský systém deťom skór ubližuje, ako pomáha. Systém nám tu vyrába nových biorobotov bez kritického myslenia. Ale to je vlastne jeho ciel‘- spoločnosť l’udi, čo budú poslúchať na slovo.

Propagujeme zdravú stravu, slovenské potraviny, pretože dnes sme smetným košom Európskej únie a to sa odráža na našom zdravi. Deti majú od malička rôzne alergie, oslabenú imunitu a dalsie zdravotné problémy spôsobené nedostatkom pohybu a nekvalitnou stravou. Sport je dôležitou súčasťou vývoja detí, ale rodičia vďaka tlaku a množstve pôžičiek pracujú od rána do noci a venovať sa takto deťom nemajú čas. Kedysi túto zodpovednosť za športový vývoj deti preberala škola, robili sa rôzne školské športové olympiády a iné súťaže. Dnes to chce viac iniciativy a hlavne peňazí od rodičov. No ti z objektívnych dôvodov nestíhajú. Tu musime do toho zapojiť štát! Zefektivniť financovanie športu a hlavne podporu talentovaných detí a mládeže. Aj na to máme plán – Sportovo vzdelávacie centrá v každom okresnom meste. Týmto môžeme začať!

Naše deti, ale aj my sami sa stávame závislými na telefónoch či tabletoch. Rôzne internetové aplikácie nám ponúkajú stále kratšie videá a pretlak informácií v našich hlavách je neúnosný. Prestávajú sa čítať knihy a predstavivosť, alebo dĺžka pozornosti na konkrétne úlohy sa úplne vytráca. Ak dnes chcete od detí aby nieco opravili, alebo vyrobili, nerozumejú čo od nich vlastne chcete. Do základných škôl potrebujeme vrátiť remeselné a pestovateľské práce. Deti získajú vedomosti o základných veciach, aby si nemuseli objednávať elektrikára na výmenu žiarovky, alebo vedeli zasadiť zeleninu na záhrade

Žijeme v čudnej dobe, kedy chránime svoje domy a autá, ale nechránime to najdrahšie čo máme, naše deti. Do auta tankujeme prémiové palivo a kvalitný olej, ale deťom pokojne kúpime na pumpe bagetu. Veci okolo nás sa hromadia a pritom minimálne polovicu z toho k životu vôbec nepotrebujeme. Tri autá, alebo drahá dovolenka na konci sveta je vrcholom úspechu, no ľudia sa zabudli medzi tým spolu rozprávať, alebo si pomáhať. Boli časy, keď rodiny držali spolu a v čase keď rodičia detí pracovali, stari rodičia ich učili svojim životným skúsenostiam. Dnes naše deti trávia prehnane veľa času na internete, kde im duhová propaganda programuje mysle.

Pochopili sme, že Slovensko má v prvom rade politický problém, nemáme energetický problém, môžeme mať lacné energie, je to politický problém, premnožené medvede sú politický problém, tisice-desaťtisíce nelegálnych imigrantov bez dokladov sú politický problém, tak isto inflácia, všetko je politika, celý náš život. Poukazujeme, varujemne dlhodobo, ale obyčajných ľudi nikto nepočuva, preto sme sa rozhodli kandidovať do parlamentných volieb 2023 za hnutie Republika. Bolo nám ponúknuté miesto na kandidátnej listine a my sme ho prijali. Pri rozhodovaní bolo pre nás smerodatné pronárodné smerovanie hnutia, sociálne a kresťanské hodnoty.

Aktuálne čelíme invázii nelegálnych migrantov a vláda sa len prizerá ako sa plnia centrá imigrantov bez dokladov. Nevieme odkial prichádzajú, čo je skutočný dôvod ich pobytu na našom území a nepoznáme ich minulosť. Upozorňujeme na to už od začiatku leta, że tu máme obrovský problém a v dnešných dňoch sa naše slová potvrdzujú. Pevne veríme, že to pri tejto neschopnej vláde vydržíme do parlamentných volieb a l’udia nám dajú dôveru, aby sme mohli byť súčasťou rozhodovacích procesov, ktoré túto inváziu neželaných imigrantov zastavia

Ak chceme skutočne niečo zmeniť a zachrániť, musíme si vyhnúť rukávy a aktivne sa zapojit do tvorenia novej, lepšej

spoločnosti. Nikto iný to za nás nespravi. Ako sa hovorí: „Ak chceš niečo zmeniť, musis začať od seba!“. Pevne veríme, že po voľbách sa vráti do štátnych rozhodovacích štruktúr zdravý rozum a pride fáza tvorenia. My sme plní chuti a tešíme sa na to“ vyjadril sa majster sveta v kulturistike Štefan Havlík. 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Written by Robert

Nedostanú sa ani do parlamentu? Progresívci zažili najväčšiu porážku! Kaliňák VYPOL Štefunka v živom vysielaní! 

Nedostanú sa ani do parlamentu? Progresívci zažili najväčšiu porážku! Kaliňák VYPOL Štefunka v živom vysielaní! 

Náhly skrat po relácii! Naď zažil najhoršiu porážku v živote: Už ani tabletky nepomáhajú! Je Ponížený a zúbožený!

Náhly skrat po relácii! Naď zažil najhoršiu porážku v živote: Už ani tabletky nepomáhajú! Je Ponížený a zúbožený!