in

Tvárila sa akoby ju ťahali na škripec! Zdutá Čaputová po novoročnom prihovore schytala tvrdú porážku!  Dobre že končíš! Si vysoká škola pokrytectva a prázdnych fráz…

Tvárila sa akoby ju ťahali na škripec! Zdutá Čaputová po novoročnom prihovore schytala tvrdú porážku!  Dobre že končíš! Si vysoká škola pokrytectva a prázdnych fráz...

Tvárila sa akoby ju ťahali na škripec! Zdutú Čaputová po novoročnom prihovore schytala tvrdú porážku!  Dobre že končíš! Si vysoká škola pokrytectva a prázdnych fráz…

Sleduj skupinu SMER-SD Robert Fico tu 

 

Smer vitaz volieb 2023

Tvárila sa akoby ju ťahali na škripec! Zdutá Čaputová po novoročnom prihovore schytala tvrdú porážku!  Dobre že končíš! Si vysoká škola pokrytectva a prázdnych fráz...

Po novoročnom prihovore si na Čaputovú doslova a dopísmena počkala bývalá poslankyňa Anna Belousovová, ktorá jej na nový rok poriadne zavinšovala a naložili jej ako nikto. Podľa Belousovovej je Čaputová ukážkou vysokej školy pokrytectva.

Komentár Anny Belousovovej

Vysoká škola pokrytectva a prázdnych fráz. Asi tak by sa dal stručne charakterizovať obsah novoročného príhovoru prezidentky SR. Ak by túto svoju reč prednášala v spolku sklerotikov, určite by zožala obrovský aplauz. No Chvála Bohu nám väčšine ešte zdravý rozum a pamäť slúži. Preto som sa nemohla ubrániť pocitu zhnusenia pri jej znôške pokrytectva a fráz.

Jediné, čo ma pri tom tešilo, bol fakt, že je to posledný krát. Čo ma zvlášť dostalo do varu pri počúvaní príhovoru prezidentky, boli jej slová o štátnosti.

Ak o budovaní a upevňovaní slovenskej štátnosti hovorí osoba, ktorá podpísala vazalskú, de facto okupačnú zmluvu o prítomnosti cudzích vojsk na našom území, tak tým len vydáva svedectvo o svojom obludnom pokrytectve a absencii morálky. Takisto vyznievajú aj jej slová o potrebe zachovania hodnotovej kontinuity pri budovaní našej štátnosti. Čítala táto vyštudovaná právnička vôbec niekedy preambulu Ústavy SR ?!

Zrejme nie.
Pretože inak by vedela, že sa tam jasne píše, na čom stoja hodnotové základy NAŠEJ REPUBLIKY. Ústava SR jasne deklaruje, že naša štátnosť je budovaná na odkaze cyrilo-metodského duchovného dedičstva, t.j. na kresťanstve a jeho hodnotách a nie na liberálnych hodnotách, ktoré pani Čaputová presadzuje!

Ústava hovorí tiež o
záujme trvalej mierovej spolupráce s ostatnými demokratickými štátmi, čo zaťahovanie Slovenska do vojnového konfliktu medzi Ruskom a Ukrajinou určite nie je! Ústava hovorí o uplatňovaní demokratických foriem vlády, čím sa určite nemyslí sabotovanie referenda ako najvyššej formy demokracie!

Okrem podobných pokryteckých rečí asi najviac pozornosti venovala pani prezidentka mimovládnym organizáciám, médiám a orgánom vymožiteľnosti práva. Pochopiteľne. Ako inak. Hlavne prvé dve sú pre ňu a jej podobných posvätné teľce „demokracie“. Hlavne keď sa stávajú nástrojmi na zasahovanie do vnútorných záležitostí štátu a presadzovanie cudzích záujmov, na ovplyvňovanie politiky bez mandátu od občanov. Priam ukážka tej „demokracie“, ktorú vyznáva aj Čaputová.

A čerešnička na torte:
Brzdou rozvoja Slovenska je podľa hlavy štátu nekultúrnosť vo verejnosti a politike množstvo konfliktov. To, že k tejto atmosfére prispela levím podielom práve ona tým, že rozdeľovala spoločnosť a že nikdy nebola prezidentkou všetkých, to končiaca hlava štátu povedať zabudla.

Jediné, v čom s prezidentkou súhlasím, je že naša spoločnosť potrebuje viac pravdy a lásky.

Práve preto je potrebné, aby sa novým prezidentom nestal niekto, kto bude vyznávať rovnaké „hodnoty“ ako ona, niekto, kto bude mať to isté riadiace centrum ako ona.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Written by Robert

Nový rok v koncoch! Matovič si trhá vlasy a zúri: Internetom sa šíri VIDEO pri ktorom ho Pavlína nepochváli

Nový rok v koncoch! Matovič si trhá vlasy a zúri: Internetom sa šíri VIDEO pri ktorom ho Pavlína nepochváli

FOTO: Moderátorka Dibáková skončila v rukách POLÍCIE! Tvrdé slová ju dostali do veľkých problémov, ktoré rozhodne nečakala

FOTO: Moderátorka Dibáková skončila v rukách POLÍCIE! Tvrdé slová ju dostali do veľkých problémov, ktoré rozhodne nečakala