in

TOTÁLNY hnus v priamom prenose! Najprv Dírer dourážal východniarov a potom prišla ďalšia RANA…

TOTÁLNY hnus v priamom prenose! Najprv Dírer dourážal východniarov a potom prišla ďalšia RANA...
Zdroj: TA3

TOTÁLNY hnus v priamom prenose! Najprv Dírer dourážal východniarov a potom prišla ďalšia RANA…

TOTÁLNY hnus v priamom prenose! Najprv Dírer dourážal východniarov a potom prišla ďalšia RANA...
Zdroj: TA3

Dnešné politické diskusie zase raz ukázali, že Platón mal pravdu – jedného dňa budú vládnuť tí najneschopnejší z vás. Táto vláda to potvrdzuje každým okamihom svojej existencie.

 

1. Na TA3 si najskôr moderátor nechutne otrel ústa o stredné a východné Slovensko, keď zahlásil, že ľudia na Slovensku až teraz zistili, že alkohol sa za volantom pije aj na Západe Slovenska.

2. A potom urobil zo Slovákov národ opilcov, ktorí všetci mlátia a znásilňujú svoje ženy. Kto mu dal právo, aby takto kopal do pracovitých a dobrých ľudí?

3. Pokiaľ viem, problémy s alkoholom za volantom mal slávny slniečkarsky sudca Hrubala – zo Západu Slovenska. Alebo ich slávny slniečkarsky pavián Stanke – takisto zo Západu Slovenska.

4. A teraz sa postaví Dírer a tvári sa, že na Západe Slovenska sa doteraz pila iba kola a za všetko zlé na svete môže Východ. Že ho hanba nefackuje, golierika dúhového.

5. Vzápätí sa snažil Boris Kollár presvedčiť Slovensko, že opozícia má povinnosť pomáhať vláde vládnuť. Nič šialenejšie som v živote nepočul – ak nevedia vládnuť, tak nech sa páči, predčasné voľby.

6. Čo tu vlastne riešime? To fakt niekto myslí vážne, že máme Matovičovi podpisovať bianko šeky na 1,5 miliardy, aby ich OĽaNO mohli rozkrádať a posielať ich Hegerovi na vratky a rôznym svadobným agentúram či kamošom zo salarabandy?

7. Robert Fico zase raz ukázal, ako veľmi vyčnieva na slovenskej politickej scéne. Jediný rozmýšľa tri kroky dopredu, je to jediný štátnik. Kým títo mozgoví titáni z koalície sa dokola iba hádajú a vylievajú špinu, on ponúka riešenia.

8. My v Smere by sme zablokovali sankcie, podporovali by sme mier, neposielali by sme zbrane na Ukrajinu, zastropovali by sme ceny energií a starali by sme sa o tých najslabších, osobitne seniorov. Po týchto diletantoch ostáva len chaos a vojna.

Komentár opozičného poslanca Ľuboša Blahu

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

What do you think?

235 Points
Upvote Downvote
Ty malý plešatý tragéd! Naď sa tešil z výbuchu Kerčského mostu! Nečakal že na neho zareaguje...

Ty malý plešatý tragéd! Naď sa tešil z výbuchu Kerčského mostu! Nečakal že na neho zareaguje…

Prezidentský palác sa otriasol v základoch! Hrdinka SNP ukázala Čaputovej to, čo nikto nečakal...

Prezidentský palác sa otriasol v základoch! Hrdinka SNP ukázala Čaputovej to, čo nikto nečakal…