in

Ťažká Nedeľa pre Remišovú! Milíon ľudí označila za chrapúňov po relácii schytala tvrdú NAKLADAČKU…

Ťažká Nedeľa pre Remišovú! Milíon ľudí označila za chrapúňov po relácii schytala tvrdú NAKLADAČKU...
Zdroj: TASR

Ťažká Nedeľa pre Remišovú! Milíon ľudí označila za chrapúňov po relácii schytala tvrdú NAKLADAČKU…

Ťažká Nedeľa pre Remišovú! Milíon ľudí označila za chrapúňov po relácii schytala tvrdú NAKLADAČKU...
Zdroj: TASR

Vždy, keď sa objaví Veronika Remišová v telke, najčastejší pohyb u väčšiny Slovákov je plieskanie si rukou po čele. Takzvaný facepalming.

 

1. Dnes tam nabehla s účesom vyfúkaného kokeršpaniela a s plnou vážnosťou označila milión ľudí, ktorí svojim podpisom podporili referendum, za chrapúňov.

2. Pretože rušiť túto milovanú vládu takými hlúposťami, ako je demokracia, je vraj cynizmus a chrapúnstvo.

3. Veď je tu energetická kríza – tak poďme zrušiť aj voľby a už navždy nech je tu Verča s Igorom, hlavne ich nerušiť! Aj keby rezali ľudí na námestiach – ešte im podáme aj pílky, lebo energetická kríza!

4. A potom ešte Mrs. DPH zatne, že je náramne spokojná s komunálnymi voľbami, kde žaludi na čele so Šeligom dostali taký világoš ako Maďari v 1849. Už nemajú ani percentá nízkotučného mlieka a Remišová vyzýva iných k sebareflexii. Paráda!

5. Ona spadla z oblakov. Rovno na hlavu. Verča z Gurunu. Ona sama sebe gratuluje, ako vláda úžasne pomáha ľuďom a ťapká sa po vlastnom ramene, aká je skvelá – a ľudia medzitým melú z posledného.

6. Ľudí majú až tak na saláme, že nie sú schopní obetovať ani svoje teplé miestečká a limuzínky. Je tu jasná ponuka – prejde im rozpočet, ak budú predčasné voľby, ktoré chce drvivá väčšina Slovákov.

7. Ale nie – pre Remišovú je prednejšia jej teplá stolička. Dobre vie, že do parlamentu sa už nedostane a bude sa musieť vrátiť ku kariére bábkoherečky. Filmárik a Veruška.

8. Hegeromatovičova vláda drží ľudí ako rukojemníkov. Vykašľala sa na seniorov, rodiny aj robotníkov – a keď im môže pomôcť, tak ani za svet, lebo Verča sa chce ešte rok a pol povoziť na vládnej limuzínke.

9. Nemajú väčšinu a tak nechajú nejakého svojho oľanáckeho Otíka akože zapájať káblik do dierky, aby vyskratoval celý parlament – toto dnes ponúkajú Slovensku.

10. Ale namiesto toho, aby podporili referendum a predčasné voľby, oni Slovákom nadávajú do „chrapúňov“. Lebo požadujú základné demokratické práva.

11. V paláci majú Čaputovú, ktorá urobí všetko preto, aby ich udržala pri moci – ešte dokonca odrádza ľudí od účasti na referende, čo je od hlavy štátu taký nechutný útok na demokraciu, že to by si nedovolil ani Šaňo Mach.

12. Ale toto tu dnes vládne. Čaputová zbiera ceny od neoliberálov z cudziny za to, že nenávidí Slovákov. Remišová im rovno nadáva do chrapúňov. Pre Naďa sú ľudia „opice“ a pre SaS-ku sú „fekál“.

13. Bzučiak Makara dnes nenechal Jurovi Blanárovi dopovedať ani dve slová po sebe a brbotal tam ako vŕtačka u susedov. Nepomohlo – zaznelo to najdôležitejšie: ak sa dostaneme k moci, zrušíme sankcie.

14. Iné riešenie neexistuje. Buď Slovensko skrachuje na tom, že budeme kompenzovať niekoľko desaťročí všetkým firmám účty za elektrinu, alebo sa zrušia šialené sankcie proti Rusku.

15. A Lady Máňuška tam dokola krúti ako pokazená platňa, že za všetko môže Smer. Ona tam reálne riešila dejiny Slovenska z roku 2008. To už nie je politika, to je diagnóza: delirium tremens.

Ešteže v RTVS nemajú hlasovanie divákov. Zase by ju ľudia vysmiali a zase by sa panička sťažovala na lampárni. Verča, Verča, Ty si strašný tragéd.

Komentár opozičného poslanca Ľuboša Blahu, ktorý reagoval na dnešnú reláciu O 5 minút 12.

Zdroj: TELEGRAM

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

What do you think?

235 Points
Upvote Downvote
Pohar trpezlivosti pretiekol! Čaputová pocíti silu ľudu! Fico urobil krok, ktorý prezidentský palác nečakal...

Pohar trpezlivosti pretiekol! Čaputová pocíti silu ľudu! Fico urobil krok, ktorý prezidentský palác nečakal…

Danny Kollár udrel tam kde to Čaputová nečakala: Americká ku*va! Vaša mafiánska spoločnosť bude zničená

Danny Kollár udrel tam kde to Čaputová nečakala: Americká ku*va! Vaša mafiánska spoločnosť bude zničená