in

Ťažká Nedeľa pre Kovačiča! Po relácii schytal RANU: Ty arogantný mudrlant to, čo si dovoľuješ! Lučanský si zaslúži pravdu…

Ťažká Nedeľa pre Kovačiča! Po relácii schytal RANU: Ty arogantný mudrlant to, čo si dovoľuješ! Lučanský si zaslúži pravdu...
Zdroj: TASR, Youtube

Ťažká Nedeľa pre Kovačiča! Po relácii schytal RANU: Ty arogantný mudrlant to, čo si dovoľuješ! Lučanský si zaslúži pravdu…

Ťažká Nedeľa pre Kovačiča! Po relácii schytal RANU: Ty arogantný mudrlant to, čo si dovoľuješ! Lučanský si zaslúži pravdu...
Zdroj: TASR, Youtube

Bývalý premiér Robert Fico si v dnešnej relácii servítku pred ústa nedal a na záver relácie sa pohádal s moderátorom Kovačičom. Ten ohovaral poslanca Ľuboša Blahu, ktorý stále nemôže uveriť, že Lučanský spáchal samovraždu. Po relácii si ho doslova a dopismena počkal samotný Blaha, ktorý mu to nedaroval.

 

Robert Fico dnes vyškolil Kovačiča z Markízy ako malého chlapca – Kovačič sa rozhodol, že Ľuboš Blaha je nepriateľ štátu, lebo neverím, že Milan Lučanský spáchal samovraždu.

1. Milan Lučanský zomrel kvôli vláde. Bol to nevinný človek, ktorý bojoval proti hrubokrkej mafii. Hrdina. Kvôli nim zomrie a my sa teraz máme podľa Kovačiča ospravedlňovať?

2. Jeho rodina si má kľaknúť na kolená a odprosovať Remišovú, Kolíkovú a Markízu za to, že im láskavo zomrel otec a manžel?

3. Za toto by si Kovačič zaslúžil prefackať – kopať do nebohého Milana Lučanského, kopať do obete, kopať do ľudí, ktorí bojujú za pravdu? Že sa nehanbí.

4. Robert Fico to povedal úplne presne – áno, neverím nezmyslom o tom, že generál spáchal samovraždu a je mi úplne jedno, čo tára tento zločinecký režim.

5. Mám dôkazy o tom, že podľa pôvodnej pitvy na krku Milana Lučanského nebola nájdená žiadna škrtiaca ryha. Mám dôkazy, že druhá dodatočná pitva bola nezákonná.

6. Mám dôkazy o tom, že zranenia Milana Lučanského po tom, čo si údajne „samovylupol oko“, podľa lekárskych posudkov s najväčšou pravdepodobnosťou vznikli po bitke obuškami.

7. Máme svedectvá o tom, že čurillovci trýznili Milana Lučanského a naschvál mu zadržiavali listy od rodiny. Keď zomrel, otvárali šampanské. Ako cynické zvery.

8. Máme dôkazy, že špeciálna prokuratúra klamala, keď ho zatvárali do väzby, že má haciendu na Floride, kam sa vraj chystal utiecť, pritom išlo o malý bytík, ktorý už Lučanskí dávno predtým predali.

9. Tých dôkazov sú celé haldy. A očakávam, že rodina Lučanských a jej právni zástupcovia sa k celej záležitosti veľmi skoro vyjadria. Pretože režim o Milanovi Lučanskom bohapusto klame.

10. To, čo je choré, je politická nadpráca Markízy, aby očiernila Milana Lučanského a kopala do Ľuboša Blahu. Pre mňa je lichôtkou, že si ma vybrali ako terč – zjavne sa ma boja.

11. Áno, vždy budem bojovať proti zbohatlíckym televíziám, ktoré šíria americkú propagandu a ľudí označujú za „dezolátov“. Robert Fico to vystihol – kiež by Markíza dostala exemplárnu pokutu za to, ako uráža ľudí.

12. Slováci neveria, že Milan Lučanský sa zabil sám. Neveria bezpečnostným zložkám štátu, ktoré ovláda Lipšic s Matovičom. Neveria Markíze. A majú na to právo.

13. To sa majú teraz milióny Slovákov doplaziť s prosíkom pred Markízu, aby bol Kovačič spokojný. Čo si to ten arogantný mudrlant dovoľuje?

14. Nech sa radšej on ospravedlní rodine Lučanských za to, ako im sype soľ do rán. Ak tu niekto šíri konšpirácie, je to Markíza – spomeňte si na to, aké nezmysly šírili o Kuciakovi.

15. Zajtra prídem so zásadnými informáciami o redaktorovi Markízy Michalovi Kovačičovi, ktoré ho diskvalifikujú z ďalšieho pôsobenia vo verejnom živote.

Milan Lučanský si zaslúži pravdu. Bojoval proti mafii a mafia ho nakoniec dostala. Matovičovská mafia. A Markíza dnes opäť dokázala, že za túto mafiu kope od rána do večera.

Komentár poslanca Blahu 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

What do you think?

235 Points
Upvote Downvote
Skrat v živom vysielaní! Fico napadol Kováčiča: Verím, že za tých dezolátov dostanete mastnú pokutu, že nedostanete ani vianočné prémie...

Skrat v živom vysielaní! Fico napadol Kováčiča: Verím, že za tých dezolátov dostanete mastnú pokutu, že nedostanete ani vianočné prémie…

Pošle ho na psychiatriu? Fico zabil posledný klinec do rakvy: Je čas obmedziť Matoviča spôsobilosti na právne úkony

Pošle ho na psychiatriu? Fico zabil posledný klinec do rakvy: Je čas obmedziť Matoviča spôsobilosti na právne úkony