in

Ťažká Nedeľa pre Ilieva! Po relácii ho čakala krutá FACKA! Ty americký zvazáčik! Zabednený nevzdelaný dorastenček

Ťažká Nedeľa pre Ilieva! Po relácii ho čakala krutá FACKA! Ty americký zvazáčik! Zabednený nevzdelaný dorastenček
Zdroj: TA3

Ťažká Nedeľa pre Ilieva! Po relácii ho čakalo drsné prekvapenie! Ty americký zvazáčik! Zabednený nevzdelaný dorastenček

Ťažká Nedeľa pre Ilieva! Po relácii ho čakala krutá FACKA! Ty americký zvazáčik! Zabednený nevzdelaný dorastenček
Zdroj: TA3

KEĎ ZBABELCI VRIESKAJÚ PO BLAHOVI, ALE BOJA SA HO ZAVOLAŤ DO DISKUSIE

 

Výborne sa zabávam na Ilievovi na TA3 a na Pčolinskom na RTVS. Nenávisť voči mne im už kompletne zatemnila mozgy.

1. Iliev ma označil za „najväčšieho konšpirátora na Slovensku“ – keď to povie tento zabednený nevzdelaný dorastenček, beriem to ako lichôtku.

2. Jediné poznanie, ktorý tento pánko niekedy šíril, bolo zvestovanie o jeho sexuálnej orientácii – nikdy nič iné pravdivé z jeho úst nevyšlo. Netvorivý americký zväzáčik.

3. Ale viete, čo je na tom najvtipnejšie. Kope do Blahu ako veľký hrdina, ale keď Smer ponúkne Blahu do relácie, tak mu ešte štyri dni od strachu sťahuje rektík.

4. Toto sú tí veľkí hrdinovia. Presne ako povedal Laco Kamenický. Boja sa ma zavolať, lebo by som ich rozobral na súčiastky. A tak vykrikujú spoza búčka – no nie sú trápni?

5. Poslanec Pčolinský to isté. Odmieta so mnou ísť do diskusie, vyplašený je zo mňa ako priemerný hlodavec, ale keď tam nie som, tak je veľký frajer.

6. Pčolinský sa tam skoro rozlial na stôl od zlosti, že vraj spolu s kolegami zo Smeru straším ľudí. Úplne že hysterický záchvat. Ešte teraz sa smejem, keď si na ten groteskný výjav spomeniem.

7. Naposledy som takúto scénu videl v ZOO s deckami v pavilóne opíc, keď sa tam rozčuľoval miestny orangután. Keď sa Pčolinský nedostane po septembri do NR SR, môže skúsiť angažmán v Bojniciach.

8. A celé toto smiešne divadlo Ilieva a Pčolinského vyplýva len z toho, že som povedal pravdu – ak bude táto vláda ďalej eskalovať konflikt s Ruskom, na Slovensku hrozí mobilizácia.

9. Argumenty Ilieva, že ešte nikto nedostal povolávací rozkaz, takže podľa jeho logiky ho nikdy nikto dostať nemôže – to je úroveň pomocnej školy, to nebudem komentovať.

10. My nehovoríme, že tu mobilizácia prebieha. My hovoríme, že hrozí. A ak táto stupídna vláda pošle ako prvá na svete stíhačky na Ukrajinu, následky môžu byť pre Slovensko katastrofálne.

11. Ľudia majú celkom oprávnené obavy. A je našou povinnosťou ich komunikovať. Áno, ak sa bude ďalej eskalovať konflikt, tak hrozí jadrová vojna, hrozí mobilizácia, hrozí vojnový stav a hrozí, že budú umierať naši najbližší.

12. Tak tam láskavo neriešte Blahu, ale riešte to, ako zabezpečiť mier. Nič iné nechceme – žiadne zbrane, žiadne sankcie, žiadna rusofóbia. Ale mier!

13. Osobitne vtipné je, že v prípade Káčera, ktorý straší, že nás napadne Maďarsko, to Pčolinský odbije, že haha-hihi, to bolo len také milé zakopnutie, ale v prípade reálnej možnosti, že títo americkí lokaji nás doženú do vojny proti Rusku, tam od zúrivosti skoro vzlietol ako splašený Led Zeppelin.

14. A Krajniak, ktorý odsúhlasil judášsku americkú okupačnú dohodu, tam niečo vyčíta Smeru – pred voľbami sa tam objímali s Le Penovou a dnes zo seba robia lacné predajné dievky pre americkú ambasádu.

15. Obranná dohoda s USA umožňuje Američanom naviezť sem jadrové zbrane, odovzdali sme naše nebo, odovzdali sme suverenitu. Iliev sa môže aj hodiť o zem, ale také sú fakty.

Rád vám to prídem vysvetliť, pán Iliev, len nesmiete mať strach ísť so mnou do debaty – pôsobí to totiž mimoriadne zbabelo, keď po mne vrieskate, ale otvorenej konfrontácie sa bojíte.

Však buďte aspoň trochu chlap a pozvite ma do relácie, v čom je problém?

Komentár opozičného poslanca Ľuboša Blahu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

What do you think?

235 Points
Upvote Downvote
Horúci pozdrav do Kyjeva! Slovenská diplomatka zaťala do živého: Ty sadistický komediant! Máš toľko peňazí, že by si tie stíhačky mohol kúpiť aj zo svojho...

Horúci pozdrav do Kyjeva! Slovenská diplomatka zaťala do živého: Ty sadistický komediant! Máš toľko peňazí, že by si tie stíhačky mohol kúpiť aj zo svojho…

Medzinárodný škandál: Unesený Slovenský taxikár troma Ukrajincami prehovoril: Priložili mi nôž pod krk! Odišli bez zaplatenia...

Medzinárodný škandál: Unesený Slovenský taxikár troma Ukrajincami prehovoril: Priložili mi nôž pod krk! Odišli bez zaplatenia…