in

Ťažká Nedeľa pre Ilieva! Blaha vyvrátil jeho klamstvá: Ty fanatik! Premenujte TA3 na LGBTI-3 ved to je už Dúhová televízia…

Ťažká Nedeľa pre Ilieva! Blaha vyvrátil jeho klamstvá: Ty fanatik! Premenujte TA3 na LGBTI-3 ved to je už Dúhová televízia...
Zdroj: Tomáš Benedikovič, TA3

Ťažká Nedeľa pre Ilieva! Blaha vyvrátil jeho klamstvá: Ty fanatik! Premenujte TA3 na LGBTI-3 ved to je už Dúhová televízia…

Ťažká Nedeľa pre Ilieva! Blaha vyvrátil jeho klamstvá: Ty fanatik! Premenujte TA3 na LGBTI-3 ved to je už Dúhová televízia...
Zdroj: Tomáš Benedikovič, TA3

REAKCIA NA NENÁVISTNÉ ÚTOKY MODERÁTORA TA3 ILIEVA

 

Moderátor Iliev dnes opäť zneužil nedeľnú politickú reláciu na to, aby loboval za svoju homosexuálnu agendu. V dejinách neprofesionality slovenských novinárov je toto nové dno.

1. Nebudem reagovať na senilného Budaja, ktorý v relácii netušil ani to, s kým diskutuje a Juraja Blanára obviňoval, že je „klon Smeru“, lebo nevedel, že nehovorí s politikom Hlasu. Čisté psycho.

2. Budaj je už taký popletený, že ani netuší, s kým diskutuje. Chvíľkami pôsobil, že pred reláciou vyfajčil päť jointov a v miestnosti videl lietať slony.

3. Kričal po Smere, že sme zbabelci, lebo sme nehlasovali za homosexuálne partnerstvá, ale keď mu Juro Blanár pripomenul, že ani jeho vlastní poslanci OĽaNO za to nehlasovali, tak to je samozrejme vrchol hrdinstva a všetko je alright.

4. Ale opakujem, Budaj je najmenší problém. Kedysi eštebák, potom liberál a dnes už iba – senil, podľa ktorého sú medvede vegetariáni. Kto by ho bral vážne?

5. Oveľa tragickejšie bolo to, čo predviedol Iliev. Jeho úlohou je moderovať diskusiu, nie nasilu pretláčať homosexuálnu agendu. Už sa tam rovno mohol zabaliť do dúhovej plachty ako Cigániková.

6. Najvtipnejším momentom bolo, keď vyčítal Smeru, akí sme strašne homofóbni a potom si to v jednej vete sám sebe vyvrátil,  keď uverejnil fotografie, ako som bol raz v živote na prajde, čo je zjavný dôkaz, že homofóbni nie sme.

7. Pán Iliev, v prvom rade – povedali ste lož, že „Ľuboš Blaha pravidelne chodieval na prajdy“. Je to hoax a opäť to dokazuje, že liberálne médiá šíria klamstvá. Ospravedlňte sa.

8. Na prajdy som nechodil pravidelne, bol som tam raz a už by som tam samozrejme nikdy nešiel. Kedysi to bolo o obyčajnej medziľudskej tolerancii, dnes je to o nenávisti voči každému, kto má iný názor.

9. Odvtedy som už viackrát vysvetlil, ako sa mi zmenili životné priority po tom, čo som si založil rodinu. Áno, som možno konzervatívnejší – no nikdy som nič nemal proti gejom. Ani nikto v Smere.

10. To, čo mi prekáža a rovnako aj väčšine Slovákov, je násilné pretláčanie liberálnej ideológie. Ľudia majú problémy s chudobou a nerovnosťou – o tomto má byť ľavica, nie o dúhovej agende.

11. Keď som bol mladý, mal som libertínske názory. Patrí to k tomuto veku. Zábava, sloboda, individualizmus. Potom si založíte rodinu, narodia sa vám deti, ucítite tú ohromnú zodpovednosť a pochopíte, že svet je o niečom inom.

12. V mladosti to bola dobrá skúsenosť. Dnes vďaka tomu viem, ako rozmýšajú liberáli, pretože som vyšiel z ich prostredia. Aj preto ma tak veľmi nenávidia. Viem, akí sú plní nenávisti, fanatizmu a resentimentu.

13. Opovrhujú Slovákmi, národom, štátom, rodinou – akýmikoľvek kolektívnymi identitami. A každý, kto má iný názor, je pre nich fašista a dezolát. Keď im to pripomínam, viem, o čom hovorím – a preto tak zúria.

14. Presne taký je aj Iliev. Dnes to potvrdil v priamom prenose. Moderátor, ktorý využíva lži na to, aby presadzoval agendu pre svoju vlastnú homosexuálnu komunitu, to je zneužitie všetkého, čo patrí k profesionálnej žurnalistike.

15. Vyzývam TA3, aby prestala s touto zúrivou a hysterickou homosexuálnou propagandou. Alebo nech sa premenujú z TA3 na LGBTI-3, veď oni už nie sú spravodajská, ale dúhová televízia.

Ľudia na Slovensku nemajú nič proti sexuálnym menšinám, ale práve kvôli takýmto ilievovským excesom v nich rastie hnev proti LGBTI ideológii. Nikto neškodí gejom viac, než fanatici ako Iliev. Nikto.

Zdroj: Ľuboš Blaha 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

What do you think?

235 Points
Upvote Downvote
FACKA pre Ilieva! Po relácii si ho počkal Baránek: Slovensko je pred krachom a vy riešite LGBTI+! Vám nedochádza, že

FACKA pre Ilieva! Po relácii si ho počkal Baránek: Slovensko je pred krachom a vy riešite LGBTI+! Vám nedochádza, že

Ocitol sa na ZOZNAME SMRTI: Robert Fico vypovedal na Polícii! Vrah presne vedel, kde bývam...

Ocitol sa na ZOZNAME SMRTI: Robert Fico vypovedal na Polícii! Vrah presne vedel, kde bývam…