in

Takto sa to robí do psej matere! Fico VYPOL Sulíka a Dírera v živom vysielaní! Stačilo urobiť toto…

Takto sa to robí do psej matere! Fico VYPOL Sulíka a Dírera v živom vysielaní! Stačilo urobiť toto...

Takto sa to robí do psej matere! Fico prevalcoval Sulíka a Dírera v živom vysielaní! Stačilo urobiť toto..

Takto sa to robí do psej matere! Fico VYPOL Sulíka a Dírera v živom vysielaní! Stačilo urobiť toto...

 

ROBERT FICO DNES PREVALCOVAL RICHARDA SULÍKA AKO MALÉHO CHLAPCA

Treba ale oceniť kultivovanú diskusiu – žiadne urážky a invektívy.

1. Najvtipnejší moment prišiel hneď na úvod, keď moderátor Dírer skonštatoval, že prezidentka Čaputová chcela odsunutím volieb až na 30. septembra pomôcť Smeru.

2. Takýmto vycibreným zmyslom pre humor nedisponuje len tak hocikto. Toto je pecka. Čaputová chce pomáhať svojmu milovanému Smeru. Vtip storočia, Richard je výnimočný komik

3. V skutočnosti sa všetci len vyhovárajú na Roberta Fica – tri roky tu devastovali Slovensko a dnes sa tvária, že za nič nemôžu. Včera pristáli z Marsu, Sulík aj s Matovičom a pretierajú si oči, čo sa to tu deje

4. Robert Fico chrlil jedno riešenie za druhým. Pomoc prvovýrobcom a zastavenie zdražovania. Pomoc ľuďom s hypotékami, ktorým končí fixácia. A tak ďalej.

5. Sulík dokola tára o tom, aký majú najlepší program, ale nevie povedať jedinú konkrétnu vec – všetko by nechali na voľný trh, ktorý kolosálne zlyhal. Neprebudení neoliberáli.

6. A vraj ak hovoríte o indikativnom plánovaní, ktoré využívajú už desiatky rokov vlády od Francúzska až po Japonsko, tak zákonite túžite po centrálno-plánovanom hospodárstve. Omg!

7. Preboha, veď Sulík nepozná ani rozdiel medzi indikativnym a centrálnym plánovaním – toto musí poznať aj ten najhlúpejší študentík politológie už po prvom semestri.

8. Kľúčová otázka je, prečo Čaputovej vláda nič nerobí. Mali tri zasadnutia vlády a riešili iba svoje fleky. A Ukrajincov.

9. Hrozí prepadnutie miliárd eur z eurofondov a Sulík sa vyhovára, že aj on síce vie, aká mentálne deficitná bola Remišová, ale krčí ramenami, že čo on s tým má. Veď tu len dva roky vládol.

10. Jediné, čo liberálom ostalo, je šíriť konšpiračné teórie o Smere a Rusku. A klasické – lebofico. Nedisponujú ničím konštruktívnym, len nenávisťou voči Smeru a väčšine Slovákov.

11. Čaputová pre americký magazín Politico dokonca vyhlásila, že drvivá väčšina Slovákov je obeťou ruskej propagandy – ona odopiera ľuďom, že môžu mať vlastný názor a ohovára svoj národ ako posledný Judáš.

12. NATO vyhlásilo súťaž o propagáciu americkej vojny na Ukrajine – chcú brutálne zasahovať do predvolebnej kampane a vymieľať mozgy Slovákom. Našim voličom.

13. Toto tu ešte nebolo! V súzvuku so žiadosťami štátnych úradníkov a mimovládok NATO ide znásilňovať Slovensko – toto je na okamžité odstúpenie „Emily Háchovej“, pardon, Zuzany Čaputovej.

14. Robert Fico dnes ukázal, že jediný, kto tu šíri strach a konšpirácie, sú oni, liberáli. My ponúkame jasné sociálne riešenia, suverénne postoje a mierovú politiku.

15. Robia z nás kriminálnikov iba preto, že nechceme byť satelit USA a chceme chrániť Slovákov pred vojnou. Ľudia to vidia. Aj keby sem poslali tanky NATO, Slovákov nezlomia.

Milí priatelia,

Robert Fico na TA3 ukázal, ako sa správa štátnik. Má víziu, riešenia, múdrosť a vnútorný pokoj.

Sulík pri ňom pôsobil, ako zle pripravený učeň na skúške. Bolo to dnes za Fx, Richard, skús nabudúce

Slovensko už konečne potrebuje návrat profesionálov a nie týchto neoliberálnych diletantov. Múdrosť, silný štát a mier.

 

Zdroj: Ľuboš Blaha 

Sleduj skupinu SMER-SD tu 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

What do you think?

235 Points
Upvote Downvote
Zaťal do živého! Radačovský rozpútal PEKLO v Bruseli: Nakoniec sa tou Slovanskou krvou udusíte! Zastavte to šialenstvo...

Zaťal do živého! Radačovský rozpútal PEKLO v Bruseli: Nakoniec sa tou Slovanskou krvou udusíte! Zastavte to šialenstvo…

Aktuálna viac než kedy! Daniel Landa vypovedal poslušnosť! Pieseň, ktorá sa vám zaryje do srdca!

Aktuálna viac než kedy! Daniel Landa vypovedal poslušnosť! Pieseň, ktorá sa vám zaryje do srdca!