in

Tajná KOMUNIKÁCIA je vonku! Marián Kočner začal „SPIEVAŤ“: Peniaze dostal v bielej igelitke od…

Tajná KOMUNIKÁCIA je vonku! Marián Kočner začal "SPIEVAŤ": Peniaze dostal v bielej igelitke od...

Tajná KOMUNIKÁCIA je vonku! Marián Kočner začal „SPIEVAŤ“: Peniaze dostal v bielej igelitke od…

Tajná KOMUNIKÁCIA je vonku! Marián Kočner začal "SPIEVAŤ": Peniaze dostal v bielej igelitke od...

 

„Pán Sulik mi povedal, že som informovaný človek“ vyjadril sa podnikateľ Marián Kočner, ktorý si momentálne odpykáva trest. Kočner však tentokrát šokoval verejnosť a zdá sa, že bude ďalší významný kajúcnik. Marian Kočner si odpykáva 19 rokov za mrežami, kam ho poslal Špecializovaný trestný súd v kauze zmeniek. Na krku má však viacero obvinení, aj obžalobu v prípade vraždy novinára Kuciaka. Zdá sa však, že „kontroverzný“ podnikateľ sa rozhodol prehovoriť.

Už v čase, keď uzreli svetlo sveta tisícky správ, ktoré si Kočner vymieňal s rôznymi ľuďmi prostredníctvom aplikácie Threema, bolo známe, že kontroverznému podnikateľovi tento spor neušiel. Písal si o ňom aj s konkurzným právnikom Zoroslavom Kollárom. Fiľo vtedy poprel akúkoľvek intervenciu Kočnera v jeho prospech, pravdou však je, že súdy vyhrával jeden za druhým.

Podľa uznesenia nitrianskeho vyšetrovateľa z konca februára 2023 Kočnera vylúčili z trestného stíhania v tejto veci, a to práve preto, že v rámci inej trestnej veci vystupuje v postavení svedka a „vyjadril ochotu objasniť skutky, ktoré sú predmetom aj tohto trestné stíhania, ako aj iné skutky, ktoré sú predmetom trestných stíhaní vedených v pracovnej skupine HMLA“. Pracovný tím HMLA realizoval v marci 2020 akciu Búrka, pri ktorej zadržali viacero sudcov, medzi nimi práve aj Sklenku či Jankovskú.

Svoje si v minulosti povedal aj na bývalého ministra Richarda Sulíka.

Príkladom je aj „zaujímavá“ komunikácia medzi Sulikom a Kočnerom, ktorá skutočne šokuje. Kočner vtedy tvrdil, že jednotlivcom v SAS-ke ide o sprivatizovanie SPP.

„To je jediný cieľ! Keď som začal na posledných stretnutiach klásť Rišovi neprijemné otázky tak nebol nadšený!“ Poukazuje Kočner, ktorý prezrádza šokujúce tajomstvo.

„Pýtal som sa či od jedného so spoločníkov z finančnej skupiny PENTA dostal finančný „príspevok na kampaň“, ktorý nebol uvedený na webovej stránke. Keď som sa to spýtal tak mi odpovedal, že odkiaľ to viem. Následne túto moju informáciu poprel a poukázal, že on peniaze od Špirka nezobral“ pokračuje Kočner

„Áno naozaj neklamal, pretože ich doniesol v bielej igelitke pán Kolarík. V tom čase myslím pokladník SAS“ Šokuje Kočner.

https://youtu.be/21Mvq1_ynYk

 

Zdroj: TOPKY

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Written by Robert

Schytal kopanec do Z*DKU! Generál Ševčík napadol Naďa: Ty dem*ntný m*gor! Von oknom ťa mali vyhodiť

Schytal kopanec do Z*DKU! Generál Ševčík napadol Naďa: Ty dem*ntný m*gor! Von oknom ťa mali vyhodiť

UNIKNUTÉ VIDEO! Sulík dal svojím kamarátom na výlete v Dubaji vážnu úlohu! MUSELI DO RÁNA...

UNIKNUTÉ VIDEO! Sulík dal svojím kamarátom na výlete v Dubaji vážnu úlohu! MUSELI DO RÁNA…