in ,

Súboj sa nekoná: Elon Musk zosmiešnil Putina! Potom však prišiel ten koho nečakal…

Súboj sa nekoná: Elon Musk zosmiešnil Putina! Potom však prišiel ten koho nečakal...
Zdroj: AP (Musk)

Súboj sa nekoná: Elon Musk zosmiešnil Putina! Potom však prišiel ten koho nečakal…

Súboj sa nekoná: Elon Musk zosmiešnil Putina! Potom však prišiel ten koho nečakal...
Zdroj: AP (Musk)

Vodca Čečenska Ramzan Kadyrov reagoval na podnikateľa a finančníka Elona Muska, ktorý vyzval na súboj Vladimira Putina. Súbojom tak chce ukludniť situáciu na Ukrajine. Kadyrov sa Putina zastal.

 

„Neradil by som vám merať sily s Putinom,“ uviedol.

„Ste až príliš rozdielne hmotnostné kategórie. Ste v červenom rohu ringu – podnikateľ a bloger na Twitteri. Putin je zas v modrom, ako svetový politik, stratég, hrozba pre Západ a USA,“ uviedol čečenský vodca na sociálnej sieti Telegram. Okrem toho Elonovi Muskovi navrhol, aby absolvoval školenie v niektorom z centier v Čečenskej republike, píše ukrajinská Pravda.

„Naučia vás tu priamym zásahom, pretože táto vlastnosť je potrebná pri každom boji. Pod vedením Abuzaida Vismuradova sa rýchlo vyšvihnete nielen fyzicky, ale aj morálne. Potrebujete získať nervy z ocele,“ uvádza Ramzan Kadyrov.
Celá správa Kadyrova

Elon Musk, neradil by som ti súťažiť s Putinom. Ste príliš rozdielne hmotnostné kategórie. A nejde ani tak o bojové umenia alebo napríklad džudo. Kto ste vy? Ste obchodník a bloger na Twitteri v červenom rohu ringu. Putin v modrom je svetový politik, stratég.

Preto sa musíte napumpovať, aby ste sa z jemného Ilona zmenili na brutálneho Ilona Navrhujem absolvovať školenie v niekoľkých centrách v Čečenskej republike:

– Ruská univerzita špeciálnych síl – tu absolvujete požiarny výcvik. A majstri sveta vás naučia Medzi tímami špeciálnych jednotiek, ktoré do roku 2015 naraz porazili americké špeciálne jednotky;

– Fighting Club „Akhmat“ – tu vás naučia zasiahnuť, pretože táto vlastnosť bude potrebná v každom boji a pod vedením Abuzaida Vismuradova sa rýchlo dostanete hore nielen fyzicky, ale aj psychicky, získate nervy z ocele.

– Cvičte medzi stenami chgtrk „hrozného“ – tu vám povedia o vašich amerických metódach Cherikanových metód čierneho PR a naučia vás spravovať účty na sociálnych sieťach.

Z Čečenskej republiky sa vrátite ako úplne iná osoba…

Súboj sa nekoná: Elon Musk zosmiešnil Putina! Potom však prišiel ten koho nečakal...
Zdroj: REPROFOTO

Zdroj: Startitup.sk

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Written by Robert

Životné stretnutie: Minister Naď je pripravený na akýkoľvek scenár: "Putin nepatrí do 21 storočia!"

Životné stretnutie: Minister Naď je pripravený na akýkoľvek scenár: „Putin nepatrí do 21 storočia!“

Poslanec Krúpa odoslal jasný odkaz Moskve: "Putin už vojnu PREHRAL! Jadrovú zbraň nepoužije, pretože by to bol jeho koniec..."

Poslanec Krúpa odoslal jasný odkaz Moskve: „Putin už vojnu PREHRAL! Jadrovú zbraň nepoužije, pretože by to bol jeho koniec…“