in

STRACH o holý život! Šimečka dostal list: DARMOŽRÁČ máš POSLEDNÚ šancu na nápravu seba a tvojich poslancov

STRACH o holý život! Šimečka dostal list: DARMOŽRÁČ máš POSLEDNÚ šancu na nápravu seba a tvojich poslancov

STRACH o holý život! Šimečka dostal list: DARMOŽRÁČ máš POSLEDNÚ šancu na nápravu seba a tvojich poslancov

STRACH o holý život! Šimečka dostal list: DARMOŽRÁČ máš POSLEDNÚ šancu na nápravu seba a tvojich poslancov

 

 

Sleduj skupinu Žiadame nanovo vyšetriť smrť Generála Lučanského

Sleduj skupinu SMER-SD Robert Fico tu

Smer vitaz volieb

Mal všetko a nakoniec aj všetko stratil. Média, umelcov, hercov, reklamy, eurohujerov, debaty. Ani toto nepomohlo mladému perspektívnemu (podľa Radičovej štátnikovi, ktorého kočíkovala) pánovi, ktorý nakoniec jedného dňa stratil všetko. Dostal dá do pozície opozičného politika a riadiť nemôže ani pánske toalety v parlamente. Šimečka sa tak rozhodol vyvolať špinavú hru. Nepáči sa mu zrušenie UŠP, ktoré riadil Lipšic. Liberáli postavili ďalšiu bábku, ktorá ma vyhrať aj prezidentské voľby. Smutným paradoxom je však to, že Šimečkovi a spol na krajine nezáleží. Nekonečné obštrukcie bránia k tomu, aby vláda niečo skutočne urobila. Šimečkovi po novom roku pristál list, ktorý hovorí za všetko. Občania mu dávajú skutočne poslednú šancu robiť politiku skutočne ako opozičný poslanec a nie ako darmožráč. Slovensko sa rúti do záhuby a zdá sa, že Šimečkovi je úplne jedno čo sa stane s krajinou. Odsťahuje sa o 4 roky?


OTVORENÝ LIST Michalovi Šimečkovi – poslancovi  parlamentu Slovenskej republiky za PS a spol. 

V Novom roku Vám želáme veľa zdravia.

Pán Šimečka,

občanmi zákonne zvolená vláda SR, ktorá vzišla z demokratických volieb v septembri 2023 robí do tohto krátkeho termínu 3 mesiace nadprácu, aby čo najlepšie vyriešila a opravila dlh verejných financií, ktoré spôsobila bývala neschopná vláda neurotika, nečloveka Igora Matoviča a obchodníka s alkoholom Eduarda Hegera. Dnes už len bývalá vláda bezcharakterných lajdákov, klamárov a okrádačov občanov.

S touto  bezcharakternou spoločnosťou Vy spolu sedíte ako opozícia v parlamente a sústavne robíte  starým občanom, mladým rodinám a deťom zo života peklo!! Teda jedná sa hlavne o Vašu osobu pán Šimečka.

Ste ako mladý človek drzý, veľmi negatívne zameraný, namyslený a ide z Vás každý deň len samé zlo a negatívne myslenie proti súčasnej vláde, jej reformám a tým pádom aj proti občanom Slovenska, okrem hŕstky Vami zmanipulovaných ľudí na námestí – hlavne v Bratislave (vymyslená Vaša zámienka – zlaté teľa – UŠP). Hádam sa tomu budeme všetci klaňať ako v Starom zákone??? To ste teda na omyle mladý muž!

Ako si dovoľujete škodiť sústavne občanom, vyvolávať nepokoj a ešte za to dostávať plat mesačne  6 000 €?  Nič netvoríte, ale len búrate. Kto si myslíte že ste? Pán zemegule? My na Vás ako aj na celú opozíciu vedenú pseudo katolíkom Majerským, farmárom Sulíkom, nečlovekom Matovičom robiť nebudeme!! To si vyhoďte z hlavy!!

Pán Šimečka, to Vás tak vychovali rodičia, aby ste šírili a konali sústavne len a len zlo, všade kde prídete a kde pred obrazovkami televízií otvoríte Vašu veľactenú hubu??

Ale však je tu UNIVERZUM, ktoré momentálne čistí planétu na jemno hmotnej úrovni a sleduje takýchto  ľudí ako ste Vy, a ako aj celú opozíciu.

Zapredali ste sa Michal Šimečka a aj celá opozícia  temným silám. Toto zlo čo robíte a šírite, sa  Vám stonásobne vráti v podobe zlej KARMY, z ktorej už nie je návratu!!

Robte a šírte dobro a dobré skutky, aby sa ľuďom na Slovensku žilo ľahšie a dobre. Aby mali cenovo dostupné potraviny z domáceho produktu. Nie nekvalitu zo zahraničia. Pričiňte sa o to, aby tu boli dobré  kvalitné diaľnice a cestné komunikácie, tunely, lacná dostupná a rýchla doprava pre širokú verejnosť. Nehádžte sústavne sústavne polená vláde, ktorá chce pomôcť občanom.

Ale ak chcete ísť pán Michal Šimečka stále Vy aj celá opozícia cestou rozvratu v spoločnosti, cestou a razením hesla „Čím horšie, tým lepšie“ v spolupráci s printovými médiami, tak Vám garantujeme, uvedomte si, že na dodržiavanie poriadku je tu ešte polícia a vojsko, ktoré zabezpečí aby na Slovensku konečne zavládol pokoj a kľud!!!

Aby občania mohli chodiť s kľudom do práce a aby mali rodičia a deti pokojné dni a nie Vami pán Michal  Šimečka každodenne robené obštrukcie v parlamente, kde sa poslanci opozície zámerne striedajú s vymyslenými nepodstatnými monológmi a to len preto, aby vláda a Parlament  nemohli schvaľovať tak potrebné zákony pre zlepšenie života občanov a pracujúcich.

Za toto vás platíme my pracujúci? Robíme na vás, páni poslanci opozície, ženy a muži?? Vy ste tu pre nás, aby ste nám pomáhali a nie opačne!!

Fuj, že sa nehanbíte dospelí ľudia, správajúci sa v laviciach parlamentu SR ako malé deti.

Váš rozum je v tomto prípade na veľmi nízkej úrovni IQ.

Nikto na vás robiť nebude, aby ste nám Vy a s výsledkom volieb nespokojných pár ľudí, ktorí sa od dobroty neviete zm

stiť do kože, ničili naše životy!! Je Vám to jasné Vy Michal Šimečka a páni opoziční poslanci darebáci? 

My občania tohto krásneho Slovenska Vás a Vašich poslancov už máme plné zuby, dosť Vás už bolo, koniec pre Vás, už stačilo, hrniec pretiekol!! Budete sa za toto všetko zodpovedať!! Zaslúžite si za toto svinstvo a poburovanie čo robíte, znížené platy a žiadne diéty 2300 €.  Nenažranci, nenažraní. Pracujúci dostáva za jednu odpracovanú  hodinu 6 eur.

Toto je pre Vás prvé a súčasne aj posledné upozornenie, aby ste sa konečne spamätali!!!

Hlas Ľudu – Hlas Boží… pán Šimečka.  

Občania SR OZ  Pán občan, 7.1. 2024

zdroj

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Written by Robert

Slovensko ich miluje! Šimečkovci si prilepšili o viac ako 18 miliónov eur! Takto sa vysmiali ľudom do tváre

Slovensko ich miluje! Šimečkovci si prilepšili o viac ako 18 miliónov eur! Takto sa vysmiali ľudom do tváre

MIMORIADNA SPRÁVA: Mikas má hlavu v smútku! Vláda vyslovila vážne rozhodnutie! Nastal čas konať

MIMORIADNA SPRÁVA: Mikas má hlavu v smútku! Vláda vyslovila vážne rozhodnutie! Nastal čas konať