in

Strach o holý život! Kolíková je zúbožená, ponižená a bojí sa basy! Lučanský bol zab*tý! Prehovoril muž, ktorého sa chceli navždy zbaviť!

Strach o holý život! Kolíková je zúbožená, ponižená a bojí sa basy! Lučanský bol zab*tý! Prehovoril muž, ktorého sa chceli navždy zbaviť!

Strach o holý život! Kolíková je zúbožená, ponižená a bojí sa basy! Lučanský bol zab*tý! Prehovoril muž, ktorého sa chceli navždy zbaviť!

Strach o holý život! Kolíková je zúbožená, ponižená a bojí sa basy! Lučanský bol zab*tý! Prehovoril muž, ktorého sa chceli navždy zbaviť!

 

Sleduj skupinu SMER-SD Robert Fico tu 

Smer vitaz volieb 2023 

Prišiel, aby odhalil pravdu! Fenix vstal z popola, aby Slovensko konecne poznalo pravdu! Na svetlo sveta sa dostava muž a priatel Generala Lučanského, ktory da stava šéfom Policajnej inšpekcie. Koliková nemá šancu cúvnuť. Je KONIEC…

Na verejnom vypočutí Zuriana sa zúčastnila aj bývalá ministerka Mária Kolíková, ktorá ho chcela obviniť. Nakoniec však odišla s dlhým nosom! Netreba zabudnúť, že za čias vlády Matoviča/Hegera išli po smrti Lučanského aj po Zurianovi, ktorý dá ukryl do Bieloruska.

 

Následne vystúpil aj Miroslav Radačovský, ktorý len doplnil ďalšie slová, ktoré bývalú ministerku a bývalých členov vlády úplne rozhodil.

Matovič vs ZURIAN!

Branislav Zurian pred celým Slovenskom oznámil, že smrť Lučanského vyšetrí nanovo. Jej prestrašena reakcia hovorí za všetko.

„Keď trafená hus zagága:
Mária-ty si ten podvod spáchala je pobúrená tým, že Zurian spochybňuje vyšetrovanie a úmrtie generála Lučanského a chce to nanovo otvoriť a vyšetriť. Povedala, že toto spochybňovanie znamená, že nebude apolitický. Ten istý argument uviedla pri jeho vzťahu s Denisou Sakovou ako aj pri oznámení čurillovcov a možnosti zrušenia Úradu na ochranu oznamovateľov“ vyjadrila sa novinárka Šramková!

Zastavím vojnu na polícii!

“Niekto z jednej alebo druhej strany klame alebo zavádza. Opätovne chcem založiť vyšetrovací tím, ktorý sa bude tejto problematike venovať,” priznal. Pri otázkach na smrť bývalého policajného prezidenta Milan Lučanského spochybnil závery vyšetrovania. Je presvedčený, že bývalý policajný prezident Milan Lučanský bol zabitý.

Pokiaľ ide o stíhania, ktoré boli voči nemu vedené, podľa Zuriana išlo v prvom prípade o zneužitie právomoci vereného činiteľa v súbehu s vyzradením utajenej skutočnosti. „Toto dozorový prokurátor vyhodnotil ako nezákonné a predčasné,“ povedal Zurian s tým, že obvinenie bolo založené len na výpovedi jedného človeka, ktorý bol námestníkom riaditeľa Slovenskej informačnej služby. „Druhýkrát mi vzniesli obvinenie po vyše roku a do samotného konania dopočuli jedného svedka,“ zdôraznil Zurian. Dodal, že dozorový prokurátor opätovne toto obvinenie zrušil.

Šéf inšpekcie je doteraz presvedčený, že Lučanský bol napadnutý.

„Povedal som, že podľa mňa bol zabitý a že som za stieračom našiel odkaz, že Milan sa už na mňa teší,“ dodal. „Vzhľadom na utŕžené zranenia na temene hlavy som presvedčený, že tam k fyzickému útoku došlo. Ak vyšetrovanie ukáže, že sa sám udieral zozadu do hlavy, budem to rešpektovať,“ povedal na výbore.
„Neviem, aký je záver vyšetrovania tejto – akože samovraždy,“ povedal na vypočutí. „Ja vychádzam z toho, že mi nezákonne vyrazili dvere. Následne začal hon na moju osobu. Za stieračom svojho auta som našiel list – „Milan sa už na teba teší, čaká ťa.“ Syn našiel vo dverách ďalší list,“ hovorí ďalej Zurian. Následne informuje, že za tieto vecí podával trestné oznámenia. Nikto sa nimi však nezaoberal. „Nemám jedinú odpoveď, že by sa o toto niekto zaujímal. Viete o čo sa zaujímala inšpekcia? Že som nazval Makóa zločincom,“ uviedol ďalej.

„Kým nebudeme vidieť výsledky, tak trvám na tom,“ odpovedal pýtajúcej sa poslankyni na otázku, či teda tvrdí, že verí, že Lučanského niekto zabil.

Zurian povedal aj toto: „K výsledku vyšetrovania sa nevyjadrujem, lebo ja som ho nevidel.“ Dodal aj, že je presvedčený, že Lučanský bol fyzicky napadnutý.

Pohľad do minulosti! Netreba zabudnúť, že práve po smrti Generála musel Branislav Zurian kvôli bezpečnosti opustiť Slovensko. Na vypočutí prehovoril, že žil v Bielorusku.

Ako to bolo s bývalým policajným prezidentom Milanom Lučanským? Bol to váš kamarát a obvinila ho NAKA pod vaším vedením.

Doteraz neviem, čo proti nemu majú. Neviem nič. Neviem, aké dôkazy majú proti nemu. Neviem to zhodnotiť. Keď ho chceli zatknúť, volal mi z Chorvátska. Povedal som mu, aby sa vrátil na Slovensko a bojoval. Možno dnes by som mu už povedal iné, ale vtedy som mu radil, aby sa vrátil.

Lučanského samovražda vo väzbe bola šokom pre celé Slovensko. Vždy pôsobil ako fyzicky i psychicky veľmi silný človek. Zlomil sa?

Keď mi volal z Chorvátska, už vedel, z čoho je obvinený. Poslal mi časť uznesenia, kde bolo, že zobral peniaze. Tuším 500-tisíc. Vtedy bol zlomený. Vravel – Dúfam, že aspoň ty mi veríš, že to nie je pravda. Ja tomu fakt neverím ani dnes. Každý robí chyby, ale tomuto neverím. Naposledy som Milana videl, keď sa prišiel prihlásiť. Bol v modrej košeli. Na chodbe sme si spolu ťukli zovretými päsťami. Odvtedy sme už nemali žiadny kontakt.

Ako ste sa dozvedeli o jeho smrti?

Pozeral som televíziu a volala mi viceprezidentka. Myslím, že som po nej kričal. Už neviem… (Ticho.) Môžeme rozhovor na chvíľu prerušiť? (Dlhé ticho.) Jeden z operatívcov mi poslal screenshot obrazovky, ako si policajti, ktorí robili na Lučanského prípade, cez aplikáciu WhatsApp zvestujú správu o jeho smrti. Bolo tam samé – Yes! Yes! Palec hore. Tešili sa, oslavovali. To bolo strašné. To bolo strašné. (Ticho.)

Hovorili ste s Lučanského ženou?

Nie. Jeho mama mi volala večer, keď bol ešte v kóme. Všetko kládla za vinu mne. Bol to veľmi ťažký rozhovor.

Na pohrebe Milana Lučanského sme vás nevideli.

Nechcel som vyvolávať zbytočné emócie. Šiel som na cintorín večer.

Zdroj

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Written by Robert

VIDEO: Takýto BORDEL ste ešte nevideli! Matovič napadol Blahu! Potom prišla RANA, ktorú nikto nečakal…

VIDEO: Takýto BORDEL ste ešte nevideli! Matovič napadol Blahu! Potom prišla RANA, ktorú nikto nečakal…

Upratal ho ako špinavého POTKANA! Šutaj Eštok VYPOL škriekajúceho Pročka! Si nepodstatný šašo! Ty sa ani nehlas

Upratal ho ako špinavého POTKANA! Šutaj Eštok VYPOL škriekajúceho Pročka! Si nepodstatný šašo! Ty sa ani nehlas