in

Stanke schytal KOPAČKU priamo do tváre! Po výzve prišla poriadna rana: „Zavri, už tu uvrieskanú tlamu! Practe sa! Aj s Matovičom, Sulíkom, Čaputovou a celým týmto zločineckým…“

Stanke schytal KOPAČKU priamo do tváre! Po výzve prišla poriadna rana: "Zavri, už tu uvrieskanú tlamu! Practe sa! Aj s Matovičom, Sulíkom, Čaputovou a celým týmto zločineckým..."
Koagency, TASR

Stanke schytal KOPAČKU priamo do tváre. Po výzve prišla poriadna rana: „Zavri, už tu uvrieskanú tlamu! Practe sa! Aj s Matovičom, Sulíkom, Čaputovou a celým týmto zločineckým…“

Stanke schytal KOPAČKU priamo do tváre! Po výzve prišla poriadna rana: "Zavri, už tu uvrieskanú tlamu! Practe sa! Aj s Matovičom, Sulíkom, Čaputovou a celým týmto zločineckým..."
Koagency, TASR

Umelec a herec Richard Stanke vyzval Igora Matoviča, aby odstúpil. Stanke sa predovšetkým obáva návratu Roberta Fica. Po tejto výzve prišla poriadna RANA.

STANKE, ZAVRI UŽ TÚ SVOJU UVRIESKANÚ TLAMU

1. Pamätáte si, ako poniektorí herci bliakali v 89-om na námestiach a sľubovali, ako nám bude skvele v kapitalizme? Im sa hrnuli prachy, no bežným Slovákom vzali všetko.

2. Áno, takíto herci si nahrabali v každej ére. Za socializmu boli zaslúžili umelci a režim ich rozmaznával, za kapitalizmu si napakovali vačky a nechali sa rozmaznávať liberálnym režimom.

3. O politike majú zhruba toľko vedomostí ako priemerný kolotočiar, ale svoje školené hlasy zneužívajú na to, aby do spoločnosti vnášali primitívne čiernobiele videnie sveta a tupý individualizmus. Česť výnimkám.

4. Ale keď si spomeniem na teatrálne výstupy Kňažka či Vášáryovej v politike, ešte teraz mi naskakujú zimomriavky – oni dokázali vypúšťať tie najväčšie banality s takým nekonečným afektom… uf, nikdy som nemal väčší pocit prenesenej hanby v parlamente ako z tety Magdy.

5. A potom prišiel Stanke. V širšej verejnosti od roku 2018 známy ako „pavian“. Počas slovenského majdanu vrieskal, vrieskal a vrieskal. A spolu s ním ďalší herci, ktorých celá intelektuálna výbava spočíva v tom, že sa naučia recitovať texty, ktoré napíše niekto iný – bravó! Úplní Sokratovia!

6. Prepáčte, ale vždy keď počujem týchto treťotriednych komediantov ako Stanke či Kemka spisovať nejaké petície či rečniť na námestiach, odpľujem si od hnusu. A tak je to aj teraz.

7. Počas pandémie žobronili o peniaze od štátu – mali na saláme živnostníkov, robotníkov, seniorov. Chceli pre seba.

8. Lebo o nič iné im nikdy nešlo – o seba, o svoj imidž, o to, ako budú vyzerať v liberálnych salónoch. Prázdni ľudia, ktorí nenávidia Slovensko.

9. Najskôr ľudí oklamali v roku 1989, potom ich oklamali v 2018 – vždy pri tom boli herci. Dotiahli k moci neoliberálnu pravicu – vtedy aj teraz. Rozkrádanie, otročenie, nerovnosť a arogancia. Vďaka vám, herci! Poniektorým!

10. A teraz Stanke, Kemka a podobný intelektuálny plankton vyzývajú k udržaniu diletantskej Hegerovej vlády, len aby sa k moci nevrátil Robert Fico.

11. A prosia Matoviča, aby odstúpil ako minister, nech táto „úžasná“ vláda môže pokračovať. Toto sú herci – ešte sa z nich niekomu nezdvíha žalúdok?

12. Oni sem dotiahli Matoviča. Oni tu glorifikovali Kisku a Čaputovú. Oni tu bojovali za vládu chaosu, nenávisti, smrti a chudoby.

13. Ľudí dnes hromadne prepúšťajú v Žiari nad Hronom – kvôli tejto hlúpej vláde. Slováci nemajú z čoho platiť účty. Vládu zneužíva mafia na kriminalizáciu opozície. Zabili generála Lučanského, berú ľuďom slobodu. Vrie to v školstve aj zdravotníctve. Preboha! A títo hochštapleri tu spisujú petície na záchranu vlády?

14. A tí, čo sem dotiahli Matoviča, ho chcú odrazu obetovať? Existuje väčšie farizejstvo než predvádzajú títo cirkusanti? To fakt ešte teraz po dvoch rokoch pekla chce niekto strašiť Smeru? Žijú vôbec na Slovensku?

15. Stanke nech sa radšej menej opíja, lebo keby ktokoľvek z nás narazil ožratý do kruhového objazdu, tak by chodil po kanáloch – ale tento tragéd ďalej predstiera, že práve on je tá morálna autorita, ktorá môže niekoho k niečomu vyzývať.

Milí priatelia,

keď čítam výzvy od Stankeho a podobnej hávede, kypí vo mne žlč. A tak dovoľte, aby som na záver zacitoval politológa Eduarda Chmelára, ktorý im to dnes dokázal napísať o niečo zdvorilejšie:

„Prepáčte, ale už to konečne pochopte: vy nie ste svedomím tohto národa, ľudia vás považujú za komediantov a jediná výzva, ktorú by ste mali zverejniť, je ospravedlnenie všetkým občanom za to, že ste ich podviedli, zneužili a v najhorších chvíľach opustili.

Zlyhali ste. Practe sa z tribún a vráťte sa do divadiel, pretože to je jediné miesto, kde si vás verejnosť môže ešte vážiť.“

Áno, practe sa! Aj s Matovičom, Sulíkom, Čaputovou a celým týmto zločineckým liberálnym režimom, ktorého ste neoddeliteľnou súčasťou!

Komentár opozičného poslanca Ľuboša Blahu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

PEKLO na Generálnej prokuratúre: Matovič, Lipšic, Hamran, Čaputová a ďalší za svoje zločiny zaplatia...

PEKLO na Generálnej prokuratúre: Matovič, Lipšic, Hamran, Čaputová a ďalší za svoje zločiny zaplatia…

Zničil ich! Chmelár rozkopal hercov na prach: Už radšej mlčte! Practe sa z tribún a vráťte sa do divadiel, pretože to je jediné miesto, kde si vás verejnosť môže ešte vážiť

Zničil ich! Chmelár rozkopal hercov na prach: Už radšej mlčte! Practe sa z tribún a vráťte sa do divadiel, pretože to je jediné miesto, kde si vás verejnosť môže ešte vážiť