in ,

Smerákov totálne zlikvidoval: „Súdruhovia, alebo fašisti, alebo gardisti! Ak vám zavraždí syna, znásilní nevestu, alebo zastrelí“

Smerákov totálne zlikvidoval: "Súdruhovia, alebo fašisti, alebo gardisti! Ak vám zavraždí syna, znásilní nevestu, alebo zastrelí"
Zdroj: TASR

Smerákov totálne zlikvidoval: „Súdruhovia, alebo fašisti, alebo gardisti, alebo bohvie, čo vlastne ste! Ak vám zavraždí syna, znásilní nevestu, alebo zastrelí“

Smerákov totálne zlikvidoval: "Súdruhovia, alebo fašisti, alebo gardisti! Ak vám zavraždí syna, znásilní nevestu, alebo zastrelí"
Zdroj: TASR

Včerajšia akcia Smerákov na Slavíne dopadla podľa opozičnej strany najlepšie ako len mohla. Šéf rezortu pre obranu a bezpečnosť Juraj Krúpa si však servítku pred ústa nedal a nastavil im zrkadlo.

 

TELÍČKA POVRAŽDENÝCH UKRAJINSKÝCH DETÍ SÚ IBA NAARANŽOVANÉ BÁBIKY.

– Telo bez hlavy je iba figurína z obchodného domu, navyše poliata červenou farbou, zbombardovaná nemocnica je kulisou z práve natáčaného amerického filmu, na uhoľ spálená dedina sú Pompeje na talianskej fotografii, zničená škola s detskými obeťami pod sutinami je záber po zemetrasení pánbohvie kde…

– Chce sa vám z takýchto „faktov“ zvracať? Verím, že áno. Lebo presne takto sa chce z nich zvracať každému normálnemu človeku, ktorý nemá plexisklovú dušu a bakelitové srdce! A vagabundov,, ktorí mu pomáhajú tieto strašné fašistické bludy šíriť, vedľa seba.

– Takže súdruhovia, alebo fašisti, alebo gardisti, alebo bohvie, čo vlastne ste, ale zrejme totálny mix týchto bastardských ideoloógií :

– Ak vám niekto niekedy nedaj boh zavraždí syna, znásilní nevestu, alebo zastrelí pred očami rodiča, nič si z toho nerobte. Určite to bude iba snímka do filmu, alebo scéna do hororu.

– A nestalo sa skutočne, lebo to iba natáčali nejaký film v rumunských Karpatoch…

Zdroj: Juraj Krúpa

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Written by Robert

Muž poprosil Fica: Ako niečo poviete na kameru môžte najskôr vytiahnuť hlavu z putinovej ri*i?

Muž poprosil Fica: Ako niečo poviete na kameru môžte najskôr vytiahnuť hlavu z putinovej ri*i?

Vykopnú mu dvere? Premiér Heger tak ako ho nepoznáme! "Fico je ruský zapredanec a agent! Nech sa na neho pozrú kompetentné orgány..."

Vykopnú mu dvere? Premiér Heger tak ako ho nepoznáme! „Fico je ruský zapredanec a agent! Nech sa na neho pozrú kompetentné orgány…“