in ,

Smeráci padnú na zadok! Krúpa bez servítky: Takto vyzerá deň Ficofila, Putinofila, Blahofila…

Smeráci padnú na zadok! Krúpa bez servítky: Takto vyzerá deň Ficofila, Putinofila, Blahofila...
TASR/Jaroslav Novák (Fico), TASR (Krúpa)

Smeráci padnú na zadok! Krúpa bez servítky: Takto vyzerá deň Ficofila, Putinofila, Blahofila…

Smeráci padnú na zadok! Krúpa bez servítky: Takto vyzerá deň Ficofila, Putinofila, Blahofila...
TASR/Jaroslav Novák (Fico), TASR (Krúpa)

Vládny poslanec Juraj Krúpa stratil trpezlivosť a poukázal na jeden deň „Putinofila, Ficofila a Blahofila“

 

JEDEN DEŇ PUTINOFILA, FICOFILA, BLAHOFILA.

Je ráno 11.30 hod. Náš putinofil práve vstáva. Večer bol vyčerpávajúci a pobyt v krčme, kombinovaný s „hrou na klavír“ v herni sa posunul až do skorých ranných hodín. Lebo jeho vlastnými slovami, lepšie je prísť domov skoro ráno, ako neskoro v noci.

Ešte ani nestihol poriadne otvoriť oči a už siahol po románe Dostojevského Zločin a trest. Musí ho dnes dočítať, lebo večer si chce už vychutnávať niečo budovateľské. Napríklad Rozoranú celinu. Napokon básne od Puškina má prečítané aspoň 50 razy a mnohé vie naspamäť. Zájde poobede na podpis na Úrad práce. To mu problém nerobí. Je zvyknutý, napokon takto to robí už 25 rokov. Teraz ešte hodí prádlo do automatickej práčky Moskva a potom si pustí farebný televízor Rubín.

Veď musí byť v obraze, ako postupujú udatné ruské vojská na Ukrajine. To im pekne ukázali, čo je to ruská armáda, zvrieskne od radosti, keď vidí zbombardovanú nemocnicu a raketami zničenú ukrajinskú školu! Načo dráždili Putina? Načo? Tam mali zaliezť a poslúchať ho na slovo!
A mohli mať plyn odpoly zadarmo! A my tiež! A nebola by vojna!

Veď aj ten Lavór, ruský minister zahraničia povedal, že ich k vojne vyprovokovali Američania! Veď Rusi nikdy v histórii na nikoho nezaútočili. No dobre, povie sám sebe. Občas áno. Občas asi 100 razy. Po návrate z Úradu práce si zájde do milovanej krčmy a po zavolá bývalej žene. Ty krava, keby som mal na alimenty, tak ti peniaze pošlem. Tak ma už neotravuj s týmito sprostosťami! Keď budem mať, tak dám! Aj keď je pravdou, že nemal posledných 10 rokov.

Ale odkiaľ mal zobrať, keď mu núkali samé také roboty, ktoré mu nepasovali? Ten Fico je chlapík! Napokon povedal to aj Ďuso v krčme! Ten Robo sa neondí! Ktorú vidí, tú aj …oné. Bohvie síce, odkiaľ berie peniaze na byty pre tie silikónky, ale to je jeho vec. Asi má našporené. A Blaha? Ten to vie povedať tak, že tí Američania musia z neho besnieť! Ten im vie naložiť! Vyzerá síce ako nedorobená latrína, najmä s tými mastnými vlasmi, ale inak je fakt macher! Škoda, že nemáme za prezidenta Putina.

To by sme mali všetko odpoly zadarmo. Alebo aj o viac. No nič, náš hlavný hrdina už musí  padať z krčmy domov. Krčmár je sviňa a kým nevyrovná dlžobu, už mu zadarmo nenaleje ani kvapku. A Jano mu už tiež nechce dať ani len tú poondenú cigaretu. Ale nemrzí ho to. Doma si pustí na gramofóne Vostok niečo od Čajkovského a pred spaním si aspoň jednu kapitolu prečíta z posledného vydania Vojna a mier. A krásny putinofilný, ficofilný, blahofilný deň je na konci. A takto plynú dni, týždne, mesiace, roky. A takto im uplynie celý život…

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

What do you think?

235 Points
Upvote Downvote
Krúpa našiel rozdiel medzi Lavrovom a Lavórom: "Lavrov vylieva Putinové zvratky do éteru, ten druhý..."

Krúpa našiel rozdiel medzi Lavrovom a Lavórom: „Lavrov vylieva Putinové zvratky do éteru, ten druhý…“

DOBRÁ SPRÁVA: Slováci sa môžu cítiť v bezpečí! Mieri k nám ochranný dáždnik, ktorý bude...

DOBRÁ SPRÁVA: Slováci sa môžu cítiť v bezpečí! Mieri k nám ochranný dáždnik, ktorý bude…