in

Slovensko smúti a je v slzách! Moderátor Rastislav Iliev nás náhle OPUSTIL! Je definitívny KONIEC! Prišiel čas, aby som sa venoval…

Slovensko smúti a je v slzách! Moderátor Rastislav Iliev nás náhle OPUSTIL! Je definitívny KONIEC! Prišiel čas, aby som sa venoval...

Slovensko smúti a je v slzách! Moderátor Rastislav Iliev nás náhle OPUSTIL! Je definitívny KONIEC! Prišiel čas, aby som sa venoval…

Slovensko smúti a je v slzách! Moderátor Rastislav Iliev nás náhle OPUSTIL! Je definitívny KONIEC! Prišiel čas, aby som sa venoval...
Zdroj: TASR

Sleduj skupinu Žiadame nanovo vyšetriť smrť Generála Lučanského 

Sleduj skupinu SMER-SD Robert Fico tu 

 

Smer vitaz volieb 

Jeho život visí na vlásku! Moderátor Iliev ohlásil definitívny KONIEC! Prišiel čas, aby som to urobil…

Moderátor televízie TA3 Rastislav Iliev už nebude viac moderovať reláciu V politike. Donedávna sa pri moderovaní striedal s Richardom Dírerom. Aktuálne moderuje hlavnú politickú diskusnú reláciu TA3 len Dírer.

Zmenu oznámili obaja moderátori na sociálnych sieťach, s tým, že Iliev z TA3 neodchádza, ale bude mať inú vlastnú reláciu.

„Moderovať reláciu so slovenskými politikmi, je niečo ako súťažiť v Kolese šťastia a vyhrať cenu útechy z prvého výkladu – cukrovinky Čierny princ. Iliev sa sťahuje. Nie z krajiny. Iba z projektu V politike, ktorý bol (skoro) ako každý iný. Vydržal som až 29 mesiacov. Nikam neodchádzam a teraz chcem míňať energiu a čas na ľudí z iného sveta,“ napísal Iliev na Instagrame. Dírer doplnil, že Iliev bude mať v TA3 inú vlastnú reláciu a kolegovi drží palce. Akú presne, zatiaľ neprezradili

Dožrali ho politici? 

Iliev sa častokrát nebál púšťať aj do drsných konfrontácií s politikmi, ktorí si zasadli do horúcich kresiel v jeho relácii. Neraz však aj sám čelil poznámkam na svoji osobu, ktoré mu zodvihli obočie. Ako priznáva, ľahké to nebolo. „Moderovať reláciu so slovenskými politikmi je niečo ako súťažiť v Kolese šťastia a vyhrať cenu útechy z prvého výkladu – cukrovinky Čierny princ,’’ dodal moderátor, ktorý mal podľa informácií Nového Času získať v rámci TA3 nový flek v inej relácii

Iliev za svoje posobenie tak ako jeho kolega Dírer dokazal niekedy nechápavo útočiť aj na podpredsedu NRSR Luboša Blahu. Ten mu pár krát napisal aj štipľavé komentáre, ktoré hovoria za všetko. Je tak odchod Ilieva ďalšou vzburou proti vláde Roberta Fica?

Nezabudnuteľný komentár Ľuboša Blahu na Rastislava Ilieva

ČO TAK RIEŠIŤ CHLEBA PRE ĽUDÍ A NIE LEN VAŠE CTENÉ ZADKY, PÁN ILIEV?

Rastislav Iliev opäť zneužil reláciu v TA3 na propagáciu svojej sexuálnej orientácie a ešte ma aj krivo obvinil, že šírim nenávisť voči gejom. Žiadam ospravedlnenie.

1. Chápem, že Iliev má zo mňa komplexy. Nezvláda moderovanie politických relácií, pretláča extrémne liberálne názory a umelo otvára dúhovú agendu prakticky v každej diskusii, akoby Slovensko nemalo iné problémy.

2. Ja na tieto žurnalistické prešľapy pravidelne upozorňujem a tak sa Iliev mstí. Účelovo zo mňa robí terč nenávisti pre liberálne kaviarne. A otvorene o mne klame.

3. Keď mu Juro Blanár povie, nech si ma zavolá a nech ma konfrontuje, tak zbabelo čuší ako voš pod chrastou. Keď Juro Blanár povie, nech cituje nejaký môj nenávistný výrok proti LGBTI, takisto mlčí, lebo vie, že žiaden neexistuje.

4. Boja sa ma zavolať do relácie, lebo je samozrejme jednoduchšie kydať na Blahu, keď ten nemôže byť v relácii. Nehanbíte sa za svoju zbabelosť, pán Iliev?

5. Zvláštne, že keď Juro Blanár kritizoval premiéra Hegera, Iliev ho chytro prerušil, že Heger tam nie je, tak nech o ňom nehovorí.

6. Pritom tam sedel zástupca eštebáckeho krídla Hegerovej strany, mrkvičkový medvedík Budaj, ktorý ho mohol brániť. A Heger vymetá médiá na týždennej báze.

7. Ale keď sám moderátor Iliev šíri lži o mne, tak odrazu nevadí, že tam nie som. A nevadí, že ma vyše dva roky odmietajú pozývať do diskusií všetky televízie na Slovensku. To je vraj vrchol žurnalistickej objektivity!

8. Vážený pán Iliev, prestaňte o nás šíriť hoaxy. My nešírime žiadnu nenávisť. Iba chceme, aby sa na Slovensku, ktoré je sociálne zdevastované pravicovou vládou, riešil chleba a nie zadky.

9. Ľudia melú z posledného kvôli ukrutnému zdražovaniu, tak tu nasilu nepretláčajte dúhovú ideológiu – iba preto, že Iliev chce byť za hrdinu vo svojom gejbare. Kde vidíte nenávisť?

10. A ešte absurdnejšie je, že Iliev polku relácie riešil psychotické nápady ex-premiéra Matoviča, ktorý ich tri roky mohol veselo realizovať, no namiesto toho gniavil Slovensko.

11. A teraz sedí doma s mačiakom a cucá z prstu uletené atómofky. Zajtra povie, že každému Slovákovi treba dať 100 tisíc eur a bude kričať, že kto je proti, nemá rád Slovákov!

12. A Iliev takéto kraviny potom otvorí ako tému v relácii. A následne sa bude ohromne čudovať, prečo pred voľbami chrlia matovičovskí poslanci takéto streštené nápady – no pre toto! Aby im TA3 takto robila reklamu.

13. Tragéda Budaja ani netreba komentovať. Pánko tam kydá na Kažimíra, že má odstúpiť kvôli reputácii NBS, ale že na čele ministerstva životného prostredia stojí usvedčený eštebák, ktorý udával svojich kamarátov, to je úplný reputačný majsterštik.

14. TA3 sa za posledný rok neuveriteľne opustila. Nedeľné diskusie dala do rúk dvom premotivovaným gejom, ktorí si z hlavnej politickej debaty týždňa urobili vlastnú aktivistickú platformu a lezú tým na nervy celému Slovensku.

15. A tie ich škôlkarske ideologické okienka na úvod, to je taká strašná trapošina, že TA3 tým padá na úroveň dedinského rozhlasu zo Slnko, seno, erotika.

Iliev spolu s Imreczeho hovorcom Dírerom sťahujú TA3 dolu. Úplne na dno. A áno, už im inak ako LGBTA3 ľudia nepovedia.

Si na to hrdý, Rastík? Takto zlikvidovať profesionálnu spravodajskú televíziu?

Bude vojna medzi Blahom a Ilievom naďalej pokračovať? Alebo si to dvojica konečne povie medzi 4 očami.

Zdroj

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Written by Robert

VIDEO: Mal v KRVI alkohol, keď ZAB*JAL! Internetom sa šíri VIDEO, ktoré by Lipšic najradšej vymazal

VIDEO: Mal v KRVI alkohol, keď ZAB*JAL! Internetom sa šíri VIDEO, ktoré by Lipšic najradšej vymazal

Definitívny KONIEC! Fico si zgustol na Lipšicovi! Nastal čas, aby som vám povedal to, čo pred vami skrýva…