in

Slovensko je v ohrození! UNIKLA TAJNÁ komunikácia z bezpečnostných zložiek: Agresivita migrantov stúpa

Slovensko je v ohrození! UNIKLA TAJNÁ komunikácia z bezpečnostných zložiek: Agresivita migrantov stúpa
Zdroj: youtube

Slovensko je v ohrození! UNIKLA TAJNÁ komunikácia z bezpečnostných zložiek: Agresivita migrantov stúpa

Slovensko je v ohrození! UNIKLA TAJNÁ komunikácia z bezpečnostných zložiek: Agresivita migrantov stúpa
Zdroj: youtube

Sleduj skupinu SMER-SD Robert Fico tu 

 

Oddelenia cudzineckej polície NR a NZ kolabujú kapacitne aj personálne! Nové Zámky, Komárno, Veľký Krtíš a mnoho ďalších miest aktuálne zažíva nebývalý nápor migrantov. Ľudia na Cudzineckej polícii ho nezvládajú, parky a detské ihriská obsadili posedávajúci, či polihujúci mladí muži, čakajúci na odvoz ďalej, no obyvatelia majú problém – nepáči sa im množstvo odpadkov, ktoré po nich ostáva. „Podľa mojich informácií sa funkcie vzdal riaditeľ Úradu hraničnej a cudzineckej polície, pretože vedenie MVSR neakceptovalo jeho návrhy riešenia situácie vrátane zavretia hranice s Maďarskom,“ šokuje Matúš Šutaj Eštok.

Okrem bežných ľudí na problém už nejaký čas upozorňuje aj Matúš Šutaj Eštok (Hlas-SD), ktorý zverejnil informácie z bezpečnostných zložiek. O probléme nedávno hovoril aj Milan Mazurek (Republika), v Nových Zámkoch dokonca zasadal krízový štáb. Evidentne máme problém, niekdajší minister obrany ho však zľahčuje.

Matúš Šutaj Eštok na Facebooku zverejnil mail týkajúci sa prevažne Banskobystrického samosprávneho kraja z bezpečnostných zložiek, ktorý obdržal z dôveryhodného zdroja.

Pán riaditeľ, dovoľujem si Vás informovať o situácii ohľadom nelegálnej migrácie.  K dnešnému dňu je policajtmi KR PZ Banská Bystrica predvedených v telocvični v BB 120 migrantov, vo Veľkom Krtíši PRP – 250 migrantov. Podľa informácií z KR PZ je dnes ráno výskyt migrantov v ôsmich dedinách spolu cca 300 migrantov. Spolu máme nevybavených asi 670 migrantov. Kraj vraj všetky sily a prostriedky presúva do Krtíša. Každým dňom sa to nabaľuje stúpa agresivita migrantov,“píše sa podľa Šutaja Eštoka v maili.

„Autobus požičaný z BA pre KR PZ sa pokazil, tak  majú k dispozícii len ten autobus z Topoľčianok a ten je vraj v dezolátnom stave. Situácia je kritická, v súčasnom stave vieme spracovať okolo 80 nelegálnych migrantov,“ konštatuje ďalej mail.

„V Leseniciach (okr. Veľký Krtíš, pozn. red.),  kde ich KR PZ teraz sústreďuje na ihrisku, kým ich prevezú, narastá agresivita, policajti si na základe pokynu riaditeľa OR PZ vzali ako súčasť výstroje samopaly. Požiadali sme o pomoc pri spracovaní aj RHCP PO, bohužiaľ, autobus, ktorý ich mal previezť sa pokazil.  Situácia je naozaj kritická. Pán riaditeľ, musíme Vás o tom informovať,“ uzatvára autor mailu, o ktorom informuje Šutaj Eštok. Ten už len dodáva: „Pán policajný prezident Hamran, už sa konečne zobuďte a robte si svoju robotu!“

V stredu zasadal v Nových Zámkoch mimoriadny krízový štáb okresného úradu (OÚ). Zaoberal sa problémami s pobytom migrantov v meste. Informoval o tom primátor mesta Otokar Klein. Ako uviedol, stretli sa všetky kompetentné štátne orgány i samospráva. Boli medzi nimi predstavitelia hraničnej a cudzineckej polície a Krajského riaditeľstva Policajného zboru (PZ) v Nitre, zástupcovia Hasičského a záchranného zboru (HaZZ), predstavitelia odboru krízového plánovania a civilnej ochrany na ministerstve vnútra, OÚ Nové Zámky i novozámockej radnice.

Hamran stále mlčí

„Podľa mojich informácií je situácia v okolí Nových Zámkov, Šiah a Veľkého Krtíša naozaj vážna. V súčasnom stave je možné spracovať okolo 100 migrantov ( viacerými oddeleniami cudzineckej polície) pričom ich je 670. Vo Veľkom Krtíši mala byť včera vyhlásená mimoriadna situácia pre zabezpečenie verejného poriadku,“ píše poslanec.

Podľa Eštoka im súčinnosť odmietajú poskytovať ostatné zložky z dôvodu obavy zo šírenia nákazlivých chorôb pri zvážaní migrantov na určené miesta.

„Podľa mojich informácií sa funkcie vzdal riaditeľ Úradu hraničnej a cudzineckej polície, pretože vedenie MVSR neakceptovalo jeho návrhy riešenia situácie vrátane zavretia hranice s Maďarskom,“ šokuje hlasák.

A prízvukuje: „Sprísnené bezpečnostné opatrenia prijalo Nemecko a najnovšie opatrenia mala prijať aj Česká republika. Pýtam sa, v kde je teraz zalezený Štefan Hamran a prečo deň noc situáciu nerieši. Alebo čaká kým sa nestane nejaké nešťastie?“

Ja som bol minulý týždeň v Nových Zámkoch na diskusii a predstavte si, že som tam nevidel ani jedného migranta. Možno, že vy chodíte do nejakých alternatívnych Nových Zámkov,“ konštatoval Jaroslav Naď

Na migrantov sa bol včera pozrieť aj Robert Fico, Robert Kaliňák ale aj Tibor Gašpar. Paradoxne oni si migrantov všimli.

Dá sa niečo takéto nevšimnúť? Nežije práve pán Naď v alternativnom Slovensku?

 

Fico sa na situaciu nedokáže nečinne prizerať. S problémov viní prezidentku Čaputovú a Policajného šéfa Hamrana 

Situaciu ostro okomentoval aj poslanec Blaha ten pripomenul, že je načase, aby za tento čin padali hlavy!

SLOVENSKO ČELÍ MIGRAČNÉMU INFERNU A ČAPUTOVÁ ZBIERA CENY OD NEMCOV ????

Strana Smer zvoláva mimoriadnu schôdzu o migrácii. To, čo dnes Robert Fico ukázal na tlačovke, je škandál ako hrom!

1. Slovensko je doslova zaplavené migrantmi. Všade, kde prídeme, sa ľudia sťažujú – situácia sa vymkla spod kontroly.

2. Robert Fico dnes ukázal, ako sa veľká progresivistická vláda Zuzany Čaputovej k týmto migrantom správa – zavrú ich do koncentráku ako posledných psov.

3. Bratislavské slniečka sa teraz budú hádzať o zem, ako je možné, že sa ich dúhová princezná takto správa k ľuďom – ani Himmler to nerobil inak. Bravó.

4. Soros bude na Slovensku zjavne zrážať odmeny. Čaputová so Spišiakom, Hamranom, Orlovským aj s tým uchom Šimečkom dostanú vážne pokarhanie – sú na nerozoznanie od nacistov, gratulujem.

5. Problém je však ďaleko väčší. A týka sa národnej bezpečnosti. Čaputovej vláda týmto migrantov vydáva lajstro, ktoré im umožňuje voľný pohyb.

6. Môžu to byť teroristi, môžu to byť kriminálnici, môžu prenášať choroby, môžu ohrozovať Slovákov – a Hamran s tým nič nerobí!

7. Keď mohol vrieskať na Smer a šikanovať Tibora Gašpara, tak ho bol plný televízor. Ale keď má chrániť slovenských občanov, tak trčí dakde v solárku a obzerá sa v zrkadle.

8. Slovensko čelí migračnej apokalypse, z Bruselu chrlia šialené nápady a sorosovskí fanatici vo vláde ako vždy kašľú na Slovákov.

9. To vážne čakáme na to, kým chlapci z Aleppa znásilnia prvú slovenskú ženu? Pretože oni sú, chlapci, všetci akože z Aleppa.

10. Pamätám si, keď som bol pred rokmi v migračnom tábore na Sicílii – bolo tam všetko od Bangladéšu až po Pobrežie Slonoviny. Samý ekonomický migrant. Ale všetci sa tvárili ako Sýrčania z Aleppa.

11. Tak je to aj dnes. Vtedy Robert Fico zarezal kvóty v Európe, teraz je pri moci sorosovská bagáž, ktorá odsúhlasí všetko, čo z Bruselu príde.

12. Ako opozícia môžeme akurát tak vyvíjať politický tlak. Toto musíme riešiť – okamžite. Po tomto škandále by mal Ódor aj Hamran okamžite odstúpiť – čo to preboha dopustili?!

13. A už by sa mohla prebudiť aj Čaputová. Toto je jej priama zodpovednosť. Legalizuje nelegálnu migráciu a ohrozuje Slovensko. Za cukríčky z Nemecka.

14. A ešte sa aj správa ako nejaký nácek – podmienky vo Veľkom Krtíši sú príšerné, Hamran to dáva na nejakého obchodníka s bielym mäsom, to aj albánska mafia vytvára pre svoje obete lepšie podmienky.

15. Zlyhali. Strašne zlyhali. Za toto musia padať hlavy. Slovensko je v ohrození!

Mimoriadna schôdza. Okamžite. Toto šialenstvo musíme zastaviť, kým nebude neskoro – musíme Slovákov ochrániť pred migráciou

Schyľuje sa k Mimoriadnej schôdzi?

Zdroj

Zdroj

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Written by Robert

Porážka v živom vysielaní! Kollára musel ratovať moderátor: Bojíš sa a trasie sa ti hlas! Tvoje kšefty budú vyšetrené

Porážka v živom vysielaní! Kollára musel ratovať moderátor: Bojíš sa a trasie sa ti hlas! Tvoje kšefty budú vyšetrené

VIDEO: Chystal sa siahnuť ľuďom na dôchodky! Teraz náhle skolaboval! Progresívci zažili PEKLO na tlačovke

VIDEO: Chystal sa siahnuť ľuďom na dôchodky! Teraz náhle skolaboval! Progresívci zažili PEKLO na tlačovke