in

Slovensko je v dobrých rukách! Jasný odkaz Kremľu: „My Slovensko nezradíme! Slovensko nebude nikdy vydané agresorovi! Na nás sa môžete spoľahnúť!…“

Slovensko je v dobrých rukách! Jasný odkaz Kremľu: "My Slovensko nezradíme! Slovensko nebude nikdy vydané agresorovi! Na nás sa môžete spoľahnúť!..."
FOTO TASR - Martin Baumann

Slovensko je v dobrých rukách! Jasný odkaz: „Slovensko nebude nikdy vydané agresorovi! Na nás sa môžete spoľahnúť! My Slovensko nezradíme…“

Slovensko je v dobrých rukách! Jasný odkaz Kremľu: "My Slovensko nezradíme! Slovensko nebude nikdy vydané agresorovi! Na nás sa môžete spoľahnúť!..."
FOTO TASR – Martin Baumann

Situácia a vojnový konflikt pokračuje aj naďalej. Vládna strana OĽANO uviedla jasné a rázne stanovisko, ktoré hovorí za všetko.

 

SLOVENSKO NEZRADÍME

Ako sa pozerať na ľudí, ktorí dlhodobo podrážajú nohy vlastnej krajine, pritom sa bijú do hrude a iných označujú za zradcov? Majú síce plné ústa Slovenska, ale ich jazyk je falošný. V minulosti hovorili o pomoci dôchodcom, ale bagrami zhŕňali peniaze do otvorených vreciek oligarchov a Slovensko zanechali rozkradnuté.

To čo robia dnes je však ešte horšie. Verklíkujú kremeľskú propagandu a spochybňovaním pomoci Ukrajine spochybňujú slobodu a záujmy Slovenska. Fico, či Blaha, spolu s fašistami by najradšej vydali Slovensko agresorovi z Kremľa. V prípade útoku na Slovensko by zrejme stáli s mávatkami na hraniciach a vítali nepriateľa.

Ukrajina je obeť agresie a preto má podľa charty OSN právo na nákup zbraní alebo darovaný vojenský materiál. A my pomáhame, pretože ide nielen o Ukrajinu, ale aj o Slovensko. Putin sa nezastaví. Dnes agresívne ničí Ukrajinu, aj my sme však na zozname krajín, ktoré si chce podmaniť.

Preto ak dnes Fico a Blaha spolu s fašistami spochybňujú náš spoločný postup s partnermi, ak spochybňujú príchod predsunutých obranných jednotiek NATO, či pomoc Ukrajine, je to nielen hrubo nezodpovedné, ale nedá sa to nazvať inak, ako hazard s bezpečnosťou a zrada Slovenska.
Prečo to robia? V minulosti existovali podozrenia, že fašisti  dostali peniaze od ruského oligarchu.

Dnes je jasné, že dostali peniaze aj od proruského agenta na Slovensku a že ruským agentom donášal aj jeden z asistentov fašistického poslanca. Treba sa preto pýtať, prečo títo ľudia verklíkujú dokolečka prokremeľskú propagandu? A treba sa pýtať, prečo to robia Blaha s Ficom? Ak by totiž boli platenými agentmi alebo boli vydieraní, nekonali by inak.

Na nás sa však môžete spoľahnúť. My Slovensko nezradíme. Nikdy nedopustíme, aby bolo Slovensko vydané agresorovi a okupantovi, ktorý sa dnes snaží dobyť hrdú Ukrajinu. Urobíme všetko preto, aby sme pomohli Ukrajincom, ktorí bojujú aj za našu slobodu.

Netreba zabudnúť, že Slovensko už chrani aj systém PATRIOT.

 

 

 

 

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

What do you think?

235 Points
Upvote Downvote
Poslanec Pročko nastavil zrkadlo dezolatam: Zverejnil to, čo nečakali! Putin je geroj s krvavými rukami!

Poslanec Pročko nastavil zrkadlo dezolatam: Zverejnil to, čo nečakali! Putin je geroj s krvavými rukami!

ZVRHNÚ PUTINA? Americký prezident Biden prekvapil celý svet! Stačila jedna veta aby sa Kremeľ začal triasť...

ZVRHNÚ PUTINA? Americký prezident Biden prekvapil celý svet! Stačila jedna veta aby sa Kremeľ začal triasť…