in

SKONČILI STE! PEKLO na Generálnej prokuratúre: Trestne oznámenie za VLASTIZRADU na Rizmana a Šeligu

SKONČILI STE! PEKLO na Generálnej prokuratúre: Trestne oznámenie za VLASTIZRADU na Rizmana a Šeligu

SKONČILI STE! PEKLO na Generálnej prokuratúre: Trestne oznámenie za VLASTIZRADU na Rizmana a Šeligu

Sleduj skupinu SMER-SD Robert Fico tu 

 

Srdcom pre SMER, smerom k lepšej budúcnosti 

SKONČILI STE! PEKLO na Generálnej prokuratúre: Trestne oznámenie za VLASTIZRADU na Rizmana a Šeligu

Bývalý príslušník SIS Pavol Forisch sa dlhodobo nachádzal vo väzbe v Nórsku. Dnes je na slobode a snaží sa robiť to, čo mal už dávno rozpracované. Pavol Forisch a Občianské združenie podáva trestné oznámenie na poslanca Šeligu a partnera prezidentky Zuzany Čaputovej

Podľa Forischa mal Nicholson prsty vo vražde novinára Kuciaka aj právnika Valka. Lipšic bol upratovačka.

Následne zverejnil aj otázky pre osobu Juraja Šeligu.

Kto riadi osobu Juraj Rizman?

Posielali Vám financie spoločnosti či neziskovky napojene na Sorosa? Na čo slúžili tieto peniaze?

Kto vás riadil a kto dával úlohy ktoré ste plnili vašim vstupom do iniciatívy Slušné Slovensko?

Odkedy ste vedeli že sa pripravuje pokus o prevrat?

Aké sú vaše ďalšie úlohy?

Ako postupuje vyšetrovanie REMIŠOVEJ kauzy-nekauzy?

Ako právnik ste si určite vedomí že ak sa nepreukáže obvinenie ktoré iniciovala Remisova bude toto jej konanie trestným činom krivého obvinenie a úmyselným privedením trestného stíhania čo už bude tretie takéto kriminálne konanie vrcholných predstaviteľov strany Za Ľudí?

Prvé krivé obvinenie vyšlo v televíznych novinách na Markíze keď prezident kiska na návšteve spoločnosti Mecom GROUP ktorý patrí HASCAKOVEJ PENTE verejne obvinil človeka ktorý si nárokoval vyplatenie dlhu cez konkurzné súdne konanie za vydierači kde bolo generálnou prokuratúrou minuly týždeň meritórne rozhodnuté že sa nejedna potrestaný čin a v tejto veci bol OČTK porušený zákon a práva obvinených teraz už sprostenych obvinenia a policajný zákrok a ich niekoľko dňové obmedzenia na právach v CPZ boli protizákonne.

Ako sa postavíte k obvineniu ktoré bude vznesene voči Kiskovi a bude mu preukázané?

Taktiež keď sa preukaze krivé obvinenie v kauze ktorú iniciovala Remisová?

A v konečnom dôsledku ako budete konať vy sám podozrivý ŠELIGA keďže bolo Na vás podané trestne oznámenie za krivé obvinenie JUDr Fica pre údajne ohováranie z napojenia na Sorosove financie cez neziskovky?

Traja vrcholný predstavitelia preukázateľne krivo obvinili svojich oponentov a ľudí ktorý odhaľujú trestnú činnosť s úmyslom privodiť im trestne stihanie a tieto osoby kriminalizovať a diskreditovať. Podľa všetkých dostupných informácií to vyzerá tak že remisova vyrobila kauzu na niekoho prikaz čím zmarila vyšetrovanie skutočne pozadie dôvodov ktorým bolo zničenie dôkazov o tom že osoba PT mohol získavať informácie z dotknutý systémov GOVnet a iných ktoré potom mohol poskytovať Hascakovy alebo jeho spoločnosti Penta?

Kiska obhajoval PENTU tým že krivo obvinil z vydierania protivníkov PENTY.
Penta cez informátorov vo vašej strane kontroluje čo sa deje vnútri strany?

Aký je záujem spoločnosti Penta keďže je v pozadí KISKU vyzerá že je AJ V POZADÍ DALŠÍCH AKTIVIT VAŠEJ STRANY?

Čo si má o tom volič myslieť?

Otázky zverejnilo OZ Prinášame Nádej.

SKONČILI STE! PEKLO na Generálnej prokuratúre: Trestne oznámenie za VLASTIZRADU na Rizmana a Šeligu SKONČILI STE! PEKLO na Generálnej prokuratúre: Trestne oznámenie za VLASTIZRADU na Rizmana a Šeligu SKONČILI STE! PEKLO na Generálnej prokuratúre: Trestne oznámenie za VLASTIZRADU na Rizmana a Šeligu SKONČILI STE! PEKLO na Generálnej prokuratúre: Trestne oznámenie za VLASTIZRADU na Rizmana a Šeligu SKONČILI STE! PEKLO na Generálnej prokuratúre: Trestne oznámenie za VLASTIZRADU na Rizmana a Šeligu

Trestné oznámenie podal ešte v roku 2018. Bude toto trestné oznámenie obnovené?

Rizman vs Huliak?

Rudolf Huliak poukázal aj na zaujímavé aktivity mimovládok, ktoré mali dostať neuveriteľných 55 miliónov eur.

SKONČILI STE! PEKLO na Generálnej prokuratúre: Trestne oznámenie za VLASTIZRADU na Rizmana a Šeligu
Takto sa rozdeľovali peniaze

KOMENTÁR ZA 100 BODOV OD KONADMINA Z KSB FÓRA NA TELEGRAME: “Rudolf Huljak odhalil nečakane hlbokú králičiu noru. Tá ukazuje ako hlboko je prepracovaná agenda deštrukcie štátov.

Ministerstvo životného prostredia slúžilo doslova ako pelech, ako chovná stanica skorumpovaných kádrov pripravených slúžiť agende. So životným prostredím nemalo nič spoločné, jasne sa vynoril plán zničenia poľnohospodárstva tzv. “zonáciou” chránených oblastí, čo v praxi znamená zmenšovanie úžitkovej plochy, znehodnocovanie pozemkov s výhľadom ich lacného odpredaja západným korporáciám. Na Slovensku sa rozbehol globalistický testovací polygón zničenia domácej potravinovej výroby, malého a stredného podnikania, spojených s konfiškáciou pozemkov a následnej plnej závislosti od globálnych korporácií. Pritom sa riešil aj rozvrat spoločnosti vo vzťahu k prírode ako zdroji životnej sily – rozmnožené medvede mali vytvoriť strach z prírody a zabezpečiť izoláciu a koncentráciu obyvateľstva v mestách. Plán komplexný, ako vyšitý z agendy velkého resetu. Situácia v rezorte ukazuje doslova masovú rozkrádačku zdrojov, samozrejme, s plným vedomím a zámerom kurátorov. Keďže sa životné prostredie neplánovalo chrániť, ale naopak deštruovať, ostali všetky peniaze na korupciu a ako výdatný zdroj financií pre mimovládky operujúce v iných oblastiach.

Huljak pichol do poriadne veľkého osieho hniezda. Nielenže našiel slabé miesto agendy, kde sa korupcia najľahšie dokáže na množstve až groteskne nezmyselných programoch a tuneloch, ale odhalí zákernosť deštruktívnej agendy v celej nádhere, ako vyloženej na striebornej tácke. Práve na životnom prostredí, v tejto zdanlivo neškodnej a banálnej oblasti, “kde sa nemôže nič pokaziť”, vynikne absurdnosť agendy v celej svojej obludnosti. Strach kádrov aj regionálnych kurátorov je celkom opodstatnený. Odkryje sa plán vo väčšej miere ako v iných oblastiach, kde sa aké také racionálne zdôvodnenie dá ešte imitovať. Už obyčajné vyšetrovanie zneužitia a defraudácií odkryje nielen korupciu a rozkrádanie veľkého rozsahu, ale čo je horšie, celú sieť mimovládok a politického podhubia agendy plánovanej sabotáže. Odpor bude obrovský zo všetkých strán, od mimovládok, médií, až po rezidentku. Bude to prvá veľká skúška Ficovho nového kabinetu.”

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Written by Robert

Nachytali ho šoférovať opitého! Nemal pri sebe doklady a agresívne sa vyrútil na policajtov! Temná minulosť Jozefa Pročka odhalená

Nachytali ho šoférovať opitého! Nemal pri sebe doklady a agresívne sa vyrútil na policajtov! Temná minulosť Jozefa Pročka odhalená

VIDEO: Hašek si trhá vlasy a plače v kúte! V Nemecku skandovali meno Hudáčka! Budete mať zimomriavky!

VIDEO: Hašek si trhá vlasy a plače v kúte! V Nemecku skandovali meno Hudáčka! Budete mať zimomriavky!