in

SKONČIL: Žiak skončil ako ÚBOŽIAK! Na súde schytal RANU ako z dela: Akosi vám nič nevychádza…

SKONČIL: Žiak skončil ako ÚBOŽIAK! Na súde schytal RANU ako z dela: Akosi vám nič nevychádza...
Zdroj: TASR

SKONČIL: Žiak skončil ako ÚBOŽIAK! Na súde schytal RANU ako z dela: Akosi vám nič nevychádza…

SKONČIL: Žiak skončil ako ÚBOŽIAK! Na súde schytal RANU ako z dela: Akosi vám nič nevychádza...
Zdroj: TASR

ZASE SOM PORAZIL SAS-KU – ZAČÍNA TO BYŤ NUDA

 

Vyhral som ďalší súdny spor. Ja ani prstom nemusím pohnúť a naši statoční slovenskí liberáli utekajú z bojiska – aké mrzuté

1. Pamätáte si ešte na poslanca Miroslava Žiaka zo Sulíkovej strany Sloboda a solidarita?

2. Žiak niekoľko rokov zápasil s Jožom Pročkom o to, kto je najväčší primitív v slovenskom parlamente, až sa nakoniec Sulík vrátil do parlamentu a Žiak ostal bez roboty.

3. Stihol na mňa ešte podať žalobu, lebo som sa vyjadril, že Žiak je jediný živočíšny druh na svete, ktorý dokáže fungovať aj bez akejkoľvek prítomnosti mozgu.

4. Žiak ma dva roky v parlamente vulgárne oplúval a potom sa hádzal o zem za trochu humoru a chcel vysúdiť strašné peniaze za urážku na cti.

5. To je taký ten čaputovský druh politikov – rozdeľujú verejnosť a šíria nenávisť, ale sú do seba takí strašne zaľúbení, že nevedia zniesť ani štipku kritiky.

6. Žiak sa však veľmi skoro zrazil s realitou. Dnes sme od jeho právnej zástupkyne dostali list, že sťahuje svoju žalobu voči mojej osobe a žiada, aby súd konanie v celej veci zastavil.

7. Juj, to je veľká hanba. Žiak zutekal z boja. Uvedomil si, že SaS sa nedostane ani do parlamentu, vláda končí a neexistuje spôsob, ako by donútil súd dať mu za pravdu.

8. Navždy už teda ostane pravdou, že život bez mozgu je naozaj možný – prírodné vedy dnes zažili revolúciu, ďakujeme pánovi Žiakovi a posielame srdečné pozdravy do Prievidze. Exponát odporúčame vystavovať v bojnickej ZOO

9. Mimochodom, som zvedavý, kedy to vzdá aj Naď. Ten ma žaluje za to, že som ho kritizoval ako amerického agenta. A akosi zabudol, že sám ľuďom nadáva do opíc a hávede.

10. Už sa teším, ako bude na súde vysvetľovať, že ma oplzlo obviňuje zo sodomie (spomeňte si na jeho víkendový status o baranoch), ale keď ho kritizujem ja za jeho protislovenskú politiku, tak sa psychicky rúca a podáva žaloby. Aké dospelé.

11. Samozrejme, súdia sa so mnou ešte aj milionári z Esetu, ktorým sa nepáči, že som ich označil za oligarchov, veď oni len financovali Čaputovú, Valla, Denník N a Progresívne Slovensko. To bude tiež mimoriadne humorný proces.

12. A takto si tu na Slovensku žijeme. Ako opozičný politik poviete svoj názor a už vám aj prezidentka berie slobodu slova, minister obrany vás osočuje a žaluje a sponzori liberálnych politikov vás ťahajú po súdoch. Nech žije sloboda a demokracia.

13. Našťastie to má aj veselšie stránky – po späťvzatí žaloby ex-poslanca Žiaka sa mimoriadne dobre zabávam.

14. SaS-ka zase prehrala. Oni sú asi tí najväčší lúzri slovenskej politiky. Žalobu proti mne stiahol kedysi Sulík, teraz nasledoval Žiak – chlapcom akosi nič nevychádza.

15. Aspoň že preferenčne sa im darí, čísla im závratne rastú a idú vyhrať najbližšie voľby. Blahoželáme.

Som zvedavý, koľko médií napíše o tejto potupnej porážke Žiaka – keď ma žaloval, písali o tom všetci, tak  uvidíme, ako sa predvedú teraz

Zdroj: Ľuboš Blaha

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

What do you think?

235 Points
Upvote Downvote
Medzinárodný škandál? Diplomatka obvinila Čaputovú zo sabotážé REFERENDA! Chamr*ď na čele štátu mala pekelný strach...

Medzinárodný škandál? Diplomatka obvinila Čaputovú zo sabotážé REFERENDA! Chamr*ď na čele štátu mala pekelný strach…

Posledný klinec do rakvy? Zahraničný expert usvedčil Remišovú z megapodvodu na vlastnom národe...

Posledný klinec do rakvy? Zahraničný expert usvedčil Remišovú z megapodvodu na vlastnom národe…