in

Skončí v BASE? Začal „spievať“ človek, ktorého by Lipsic najradšej umlčal: Si závadová osoba s kontaktmi a prepojeniami na pochybné živly

Skončí v BASE? Začal "spievať" človek, ktorého by Lipsic najradšej umlčal: Si závadová osoba s kontaktmi a prepojeniami na pochybné živly

Po voľbách skončí v BASE? Začal „spievať“ človek, ktorého by Lipsic najradšej umlčal: Si závadová osoba s kontaktmi a prepojeniami na pochybné živly

Skončí v BASE? Začal "spievať" človek, ktorého by Lipsic najradšej umlčal: Si závadová osoba s kontaktmi a prepojeniami na pochybné živly

 

Prosíme čitateľov, aby zdielali naše príspevky a nezdielali príspevky od stránky slobodne.spravy.cc, ktoré nám bezočivo kradnú náš obsah. Prosíme vás o pomoc. Ďakujeme…redakcia Koalafeed

Každé vaše zdieľanie nám pomôže 

Smrteľná nehoda, vášnivé schôdzky, pochybné živly!

Bývalý PRÍSLUŠNÍK SIS Pavol Forisch otvára 13 komnatu a u špeciálneho prokurátora Daniela Lipšica a zabára do jeho minulosti. Forisch tak pripomína najkrutejšie hriechy muža, ktorý je dnes špeciálnym prokurátorom.

Lipšic bol ministrom spravodlivosti počas Gorily, zakladal stranu Nova aj s Krajniakom (obaja predtým Kdh). Nova sa spojila s Matovičovou Oľano, Krajniak vytvoril vlastnú stranu Sme rodina s Kollárom. Krajniak, ale aj Pčolinsky zo Sme rodina v minulosti asistovali Lipšicovi. SIS aktuálne vedie brat Pčolinskeho.

Lipšic zastupuje jednu z firiem Penty. Podnikateľ, ktorý predal humenský Mecom firme blízkej Pente za takmer sto miliónov eur mal cez svojo syna blízko aj k bývalej strane Lipšica Nova. Syn Jána Molnára Dávid ju sponzoroval. Možno tam niekde vznikli aj kontakty na Pentu. V Januári 2020 o Haščákovej výpovedi v prípade súdu so Zsuzsovou a Kočnerom vyslovil Lipšic presvedčenie, že „pán Haščák vypovedal vierohodne“ vyjadril sa Lipšic. Lipšic sa vyjadroval v Haščákovom záujme, čo mohlo súvisieť s tým že v inom prípade Lipšic zastupuje firmu Mecom, ktorá patrí Haščákovej Pente.

Stručný opis dlhodobej komunikácie Lipšica a Zsuzsovej. Zsuzsová oslovuje Lipšica v roku 2012 , spočiatku jednoheslovými frázami. Rozvíja postupne komunikáciu, využíva ženské zbrane a postupne sa stáva komunikácia čoraz osobnejšia. Niekoľkokrát si vymení svoje profilové foto, ktoré je zakaždým čoraz odvážnejšie. Komunikácia prechádza do flirtu a Lipšic sa nebráni, poctivo spolupracuje. Zsuzsová medzi riadkami prezrádza niečo z osobného života a zakaždým pridá šteklivú informáciu, ktorá Lipšica nenechá nikdy chladným. Začnú si dohadovať osobné stretnutie pri káve, ktoré im párkát nevyjde (choroba dieťaťa, vyvrtnutý členok). Všetky tieto udalosti sa dajú spätne overiť. Postupne prejde flirt do otvoreného vzájomného koketovania. Zsuzsová myslí na diskrétnosť ešte viac ako Lipšic a navrhuje stretnutie v aute. Už sa bavia otvorene o vášnivých schôdzkach. V istom momente však nastáva zlom a Lipšic postupne ochladzuje komunikáciu, stáva sa odmeranejší. Napriek tomu sa osobne stretnú.

https://youtu.be/UUPm5IwR7iY

Lipšic v minulosti pri vstupe do politiky neoprávnene používal titul PhD.

Lipšic je momentálne v podmienke za spôsobenú dopravnú nehodu.

Lipšic je podozrivý, že nezákonne zo spisov v prípadoch v ktorých figuruje ako advokát vynáša informácie pre sebe spriaznených novinárov.

Lipšic zastupoval obvineného v kauze vraždy Valka.

Lipšic ako advokát zastupuje okresný popradský kriminálny živel Kisku, ktorý robil podvody s daňami a podvodne obral zubára Franca o pozemok a potom sa Kiska podľa zverejnených videí pokúšal zahladiť stopy tohto podvodu za pomoci okresných popradských kriminálnych živlov. V zverejnených videách bolo jasne vidieť, že aj Kiska patrí medzi tieto okresné popradské kriminálne živly a je jedným z nich. A Lipšic tohto Kisku zastupuje.

Lipšic ako minister vnútra zamestnal na ministerstve Krajniaka a Pčolinských.

Exminister vnútra Lipšic na demonštrantov poslal vodné delá. Išlo o demonštráciu proti kauze Gorila. Deviateho marca 2012 polícia bezdôvodne zaútočila okrem vodných diel i gumovými projektilmi a špeciálnou pyrotechnikou na pokojné zhromaždenie. Bolo viacero zranených, niektorí dokonca hospitalizovaní.

Po kauze Gorila upadol Lipšic do politického suterénu.

V roku 2016 sa ale opäť dostal do parlamentu na kandidátke Matovičovho Oľano. Lipšic sa oportunisticky spojil so šialencom a podvodníkom Matovičom.

Je zaujímavé, že 4 roky predtým bol na kandidátke Matovičho Oľano aj Palko, ktorý bol v minulosti jeden z najbližších Lipšicových spolupracovníkov v Kdh. Ale Matovič svojimi intrigami a podrazmi Palka doslova politicky zničil a z kandidátky Oľano Palka doslova vyštval. Matovič politicky zničil Palka, ktorého predtým požiadal aby vstúpil na kandidátku Oľano. Matovič vlastne zničil svojho politického partnera Palka s ktorým bol na jednej kandidátke. Takže kto z vás chce „ľutovať“ Matoviča za to, že niektorí jeho partneri z koalície chcú pravdepodobne Matoviča povaliť, tak si len spomente čo Matovič spravil politickému partnerovi Palkovi z vlastnej kandidátky Oľano alebo ako zdiskreditoval a zničil intrigami a nahrávkami vtedy svojho opozičného partnera Procházku. Čiže vy čo „ľutujete“ Matoviča za to, že Sas a strana Za ľudí ho chcú pravdepodobne povaliť, si spomente ako Matovič podlo a nemilosrdne zničil svojich bývalých politických partnerov Palka a Procházku z bývalej opozície. Pokial ide o Sas a stranu Za ľudí tí sa nemusia obzerať na Matovičove politické záujmy , presne tak ako sa Matovič neobzeral na politické záujmy Palka a Procházku. A to Palko a Procházka mali určite oveľa lepší morálny kedit ako šialenec a podvodník Matovič. A šialenec a podvodník Matovič Palka a Procházku nemilosrdne, podlo intrigami a podrazmi zdiskreditoval a politicky zničil.

Otázka je prečo Matovič na jednej strane nemilosrdne zdiskreditoval a zničil Palka a Procházku a na druhej strane tak „miluje“ Lipšica.

Lipšic je závadová osoba s kontaktmi a prepojeniami na pochybné živly. Lipšic bol zapletený v kauze Gorila. Lipšic poslal vodné delá na demonštrantov a nechal páliť gumové projektily a špeciálnu pyrotechniku na demonštrantov v kauze Gorila. Bolo viacero zranených, niektorí dokonca hospitalizovaní.

Som šokovaný a zdesený, že tak závadová nedôveryhodná osoba ako Lipšic chce byť špeciálnym prokurátorom. Som zdesený len keď si predstavím toho Lipšica na tak významnej funkcii v štáte.

 

Zdroj: Prinasamenadej

 

Sleduj SKUPINU Smer-SD

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Written by Robert

Matovič u Fica doma! Zaklopal mu na dvere a skoro sa rozplakal! Nepustim ťa k moci! Pôjdeš do basy!

Matovič u Fica doma! Zaklopal mu na dvere a skoro sa rozplakal! Nepustim ťa k moci! Pôjdeš do basy!

Sulíka šlahlo o zem! Fico si s ním vytrel zad*k! Vy ste ten najlepší, najkrajší hlavne, že ste za 3 roky rozdrbali krajinu!

Sulíka šlahlo o zem! Fico si s ním vytrel zad*k! Vy ste ten najlepší, najkrajší hlavne, že ste za 3 roky rozdrbali krajinu!