in

Šéf kontrarozviedky hrá VABANK! Patríš do BASY! Si nič iné Matovičov Himmler! Za toto pôjdeš do lochu

Šéf kontrarozviedky hrá VABANK! Patríš do BASY! Si nič iné Matovičov Himmler! Za toto pôjdeš do lochu

Šéf kontrarozviedky hrá VABANK! Patríš do BASY! Si nič iné Matovičov Himmler! Za toto pôjdeš do lochu

Šéf kontrarozviedky hrá VABANK! Patríš do BASY! Si nič iné Matovičov Himmler! Za toto pôjdeš do lochu
Zdroj: TASR

Matovičov Himmler Lipšic patrí do basy!,“ reaguje bývalý šéf kontrarozviedky SIS Tóth na sledovanie Fica

 

Toto nemá nič spoločné s verejným záujmom, ide o brutálne zasahovanie orgánov činných v trestnom konaní do politického zápasu, komentuje zločinecké praktiky Hegero-Matovičovho režimu bývalý novinár a exriaditeľ kontrarozviedky SIS Peter Tóth.

Najnovšie úniky nahrávok z chaty, kde sa malo pytliačiť, no v skutočnosti tam viedol diskusie predseda Smeru Robert Fico, sú ďalším dôkazom o zločineckej povahe šialencovho režimu.

Nikto by nemal byť na pochybách, že zverejnenie nahrávok zorganizoval Matovičov Himmler Lipšic a že jeho účelom bolo ovplyvňovanie rozhodnutia súdu o (ne)predĺžení väzby generálovi Tiborovi Gašparovi.

Takisto by nemal nikto pochybovať o tom, že ďalším účelom zverejnenia nahrávok je Himmlerov pokus zahnať Smer do mediálnej defenzívy a zastaviť trend nárastu jeho preferencií.

Okolnosť, že za tento únik by mal byť niekto exemplárne potrestaný, azda ani nie je potrebné zoširoka vysvetľovať. Toto nemá nič spoločné s verejným záujmom, ide o brutálne zasahovanie orgánov činných v trestnom konaní do politického zápasu. A ako prvý by mal ísť v tejto súvislosti do lochu Lipšic.

Všimnite si, ako médiá slúžiace šialencovmu režimu horlivo klamú, že obrazovo-zvukové záznamy boli získané zákonne. Neboli! Súd totiž vydal súhlas na odpočúvanie v súvislosti s pytliactvom, nie politicko-právnymi besedami Roberta Fica a spol.

Obzvlášť tupučký Mireček Kern z denníka N lož o zákonnosti vzniku nahrávok opakuje tak vehementne, až ich prirovnal k zvukovým záznamom Gorila. V beznádejnej mentálnej anémii si zrejme ani neuvedomuje, akú iróniu v sebe ukrýva jeho nepodarená paralela.

Aj nahrávky Gorila totiž vznikli nezákonne, pretože súd vydal povolenie na ich vyhotovenie v úplne inej veci, v akej boli napokon použité.

Vyjadril sa bývalý šéf kontrarozviedky Peter Tóth, ktorý už nedokázal pozerať na činy Lipšica. Ani vražda Kuciaka a Kušnírovej nemá vyvrcholenie. Naopak sa potvrdzuje aj to, že médiá hodili stopu, ktorá bola viac než falošná.

Zsuzsová a vzťah medzi Lipšicom?

Čo sa týka Daniela Lipšica, je jediný z poškodených, aj keď on je len účelovo údajne poškodený, tak toho poznám a poznám ho aj osobne. Písali sme si cez facebook v období rokov 2011-2013, kým sa mi Peter Tóth & company nenabúral do profilu na facebooku a následne nezverejnil našu spoločnú komunikáciu. Hneď, ako som si to uvedomila, zrušila som svoj facebook a odvtedy som žiaden nemala. S Danielom Lipšicom som sa stretla aj osobne, a to nielen raz, aj na verejnosti, aj v súkromí.

<span;>Daniel Lipšic klame celé Slovensko a popiera že ma nepozná, ale ja mám na naše stretnutia dôkazy, ktoré čoskoro uzrú svetlo sveta a ukážu pravú tvár Daniela Lipšica ako aj to, ako nehorázne klamal nielen OČTK, senát, verejnosť, ale aj samotných poškodených Kuciakovcov a pani Zlatu Kušnírovú, keď ich obhajoval pred ženou s ktorou si písal, stretával sa, flirtoval a snažil sa fyzicky zblížiť nechutným spôsobom.

Tvrdil, že som zodpovedná za smrť ich detí a tváril sa že on so mnou nemá nič spoločné. No má. A aj s vraždou Jána Kuciaka a Martiny Kušnírovej má spoločné viac, než si dokáže ktokoľvek predstaviť.
Aj keď veľká časť verejnosti prišla nato už aj sama, napriek enormnej snahe Lipšica ovplyvniť verejnú mienku, prostredníctvom médií a vybraných spriaznených novinárov, a odpútať pozornosť od seba vynášaním informácií zo spisov, už v prípravnom konaní a dodávaní ich médiám, z čoho ho mimochodom obvinil aj samotný dôveryhodný svedok Zoltán Andruskó vo svojej výpovedi, a vynášal informácie na iných politikov či verejne činných mužov, ktorí boli so mnou v kontakte, a pritom väčšina z nich, na rozdiel od Lipšica, sa so mnou nikdy nestretla a nikdy sa ma nedotkla.

Diskreditoval iných, ničil im kariéru a životy, aby zakryl vlastnú vinu, špinu a hriech.
Okrem súkromnej časti bola medzi nami aj obchodná časť, keď mi Daniel Lipšic na osobnom stretnutí ponúkal získať hlasy voličov pre stranu Nova za 5eur na južnom Slovensku, v predčasných voľbách do Národnej rady SR. V podstate mi ponúkol, aby som kupovala voličov pre jeho stranu za finančnú odmenu.“

Zdroj: Infojna.bz

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

What do you think?

235 Points
Upvote Downvote
ZVIERA v ľudskej koži! Takto si Kollár dohaduje "RANDE"! Unikli správy, ktoré by najradšej vymazal...

ZVIERA v ľudskej koži! Takto si Kollár dohaduje „RANDE“! Unikli správy, ktoré by najradšej vymazal…

Odvážna žena sa stala hitom internetu! Modlitba za Čaputicu: Bože ukáž jej cestu von, z paláca a rýchlo zavri za ňou brány aby sa náhodou nerozmyslela a nevrátila...

Odvážna žena sa stala hitom internetu! Modlitba za Čaputicu: Bože ukáž jej cestu von, z paláca a rýchlo zavri za ňou brány aby sa náhodou nerozmyslela a nevrátila…