in

Schytala RANU ako z dela! Nicholsonovej Jablko skončilo rýchlejšie ako začalo! Už to nehúl, Luci! toto musel byť ukrutný joint

Schytala RANU ako z dela! Nicholsonovej Jablko skončilo rýchlejšie ako začalo! Už to nehúl, Luci! toto musel byť ukrutný joint
Zdroj: TASR

Schytala RANU ako z dela! Nicholsonovej Jablko skončilo rýchlejšie ako začalo! Už to nehúl, Luci!
toto musel byť ukrutný joint

 

 
Schytala RANU ako z dela! Nicholsonovej Jablko skončilo rýchlejšie ako začalo! Už to nehúl, Luci! toto musel byť ukrutný joint
Zdroj: TASR

NA SLOVENSKOM LIBERALIZME SA UŽ MUSIA ZABÁVAŤ AJ MIMOZEMŠŤANIA

Musím uznať, že slovenskí pravičiari majú mimoriadny zmysel pre humor 

1. OĽaNO je v troskách a voliť ho už zrejme nebude ani Matovičova Pavlínka. A tak sa Matovič s Hegerom dohodli, že sa rozdelia a každý bude oslovovať iný typ voliča. Chlapci vyhútali.

2. Matovič vraj osloví konzervatívneho voliča, pretože priemerný konzervatívec zo všetkého najviac miluje pošahaných zbohatlíkov, ktorí Ježiša označujú za „týpka“ a svojich blížnych za „múdrosráčov“.

3. Ešte lepší fór je Heger. Ten vraj oslovuje mierneho pravicového voliča – no chápete, takého malého alebo stredného podnikateľa, ktorý kedysi volil SDKÚ. Taký je plán.

4. A aby Heger oslovil svojich milovaných podnikateľov, nechal im poslať infarktové faktúry za energie a potom im ešte vynadal, že si za faktúry môžu sami, lebo sa mu vraj nesťažovali.

5. Tuná zmierlivý Edo, naša salarabanda najmúdrejšia, totiž vo svojej nekonečnej inteligencii predpokladal, že 10-násobné zvýšenie cien podnikateľov najsamnajviac rozradostní. Edo, si kráľ.

6. Neviem, aké mali chlapci plány, ale po tomto víkende už OĽaNO môže ísť akurát tak do cirkusu. Matovič ukázal, že je až taký bojovník proti mafii, že mu mafiáni prali peniaze.

7. A Heger zo seba urobil exkluzívneho idiota pred celým podnikateľským svetom. Po tom, čo natáral v Sobotných dialógoch, by podnikatelia radšej než Eda volili aj Leva Trockého.

8. Nezaháľali ani iné hviezdy neoliberálneho neba. SaS-ka je už mŕtva, a tak o sebe dala opäť vedieť Lucia Nicholsonová, pre svoju neprekonateľnú múdrosť známa tiež ako Miss Maturita.

9. Spomeňte si – to bola tá Sulíkova hruštička húževnatá, ktorá zabávala Slovensko ešte v ére pred Remišovou. Jasné, odkedy je na scéne Veronika, smiech v politike dostal úplne nové parametre.

10. Tuná Lucka z Bruselu sa rozhodla, že zachráni slovenskú pravicu. Začala rozhodne kreatívne – svojej novej strane dala názov Jablko. Vraj šťavnaté.

11. Ja neviem, akú gandžu predávajú v Bruseli, ale toto musel byť ukrutný joint. Už to nehúl, Luci.

12. Výstižnejší pokrm by bol asi Dyňa – taká tá vyschnutá halloweenská. Strašidelná. Americká. A hlavne – dutá. Ale zasa – ak Nicholsonová hľadala inšpirácie v ruskej liberálnej strane Jabloko, tak to sedí – kopa hluku, ale výtlak okolo 1%.

13. Si zoberte to zúfalstvo. Spasitelia slovenskej pravice majú byť obstarožné múmie ako Dzurinda a Nicholsonová – prosím, vyhrabte niekto ešte Ľudovíta Kaníka, nech je sranda.

14. A to v telke Valášek dokonca zadrel, že si vie predstaviť ako prezidenta Korčoka. Amerického mopslíka, ktorý trčal z každého zadku na Slovensku od Mečiara cez Dzurindu až po Pellegriniho a Matoviča.

15. Korčok sa v lete zdekoval z politiky, lebo si myslí, že si tu z neho Američania urobia prezidenta. To fakt slovenský liberalizmus nevie porodiť niečo normálne? Len takéto vykopávky?

V takejto kríze slovenská pravica ešte nebola. V paláci majú gýčovitú skládkovú aktivistku, vo vláde intelektuálny odpad a do politiky sa triumfálne vracajú staré haraburdy.

Vyžeňme ich v sobotu na smetisko dejín, sami sa tam pýtajú

Vysmial sa opozičný poslanec, ktorý to Nicholsonovej, Dzurindovi a Korčokovi nedaroval. Naopak im venoval ranu ako z dela.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Written by Robert

Budeš sa zodpovedať: Kaliňák dal po papuli Matovičovi: Zabil si 21 tisíc ľudí a ukradol 11,3 mil.eur!

Budeš sa zodpovedať: Kaliňák dal po papuli Matovičovi: Zabil si 21 tisíc ľudí a ukradol 11,3 mil.eur!

Vypovedal poslušnosť! Starček so slzami v očiach odoslal mrazivý odkaz Čaputovej: Chcem iba jedno...

Vypovedal poslušnosť! Starček so slzami v očiach odoslal mrazivý odkaz Čaputovej: Chcem iba jedno…