in

Remišová zlikvidovala Pellegriniho: „Zbabelý a nevzdelaný tvor!  Znížiť si kúrenie o 1 stupeň Celzia, aby sme znížili závislosť od ruského plynu“

Remišová zlikvidovala Pellegriniho: "Zbabelý a nevzdelaný tvor!  Znížiť si kúrenie o 1 stupeň Celzia, aby sme znížili závislosť od ruského plynu"
Zdroj: Foto N – Tomáš Benedikovič (Pellegrini), Branislav Wáclav/Aktuality.sk (Remišová)

Remišová zlikvidovala Pellegriniho: „Zbabelý a nevzdelaný tvor!  Znížiť si kúrenie o 1 stupeň Celzia, aby sme znížili závislosť od ruského plynu“

Remišová zlikvidovala Pellegriniho: "Zbabelý a nevzdelaný tvor!  Znížiť si kúrenie o 1 stupeň Celzia, aby sme znížili závislosť od ruského plynu"
Zdroj: Foto N – Tomáš Benedikovič (Pellegrini), Branislav Wáclav/Aktuality.sk (Remišová)

Ministerka Veronika Remišová reagovala na výsmech Petra Pellegrinimu, ktorému to nedarova

 

V zákernosti, hlúposti a cynickosti dnes Pellegrini prekonal svojho učiteľa Fica, dokonca aj Kotlebovcov

Dnes Peter Pellegrini na tlačovej konferencii prekonal v zákernosti a hlúposti aj svojho učiteľa Fica. Vyhlásil, že Ukrajinci nám sem nanosia choroby. Jedným dychom dodal, že nebude zo situácie vytĺkať politický kapitál. Čo iné bola celá jeho tlačová konferencia, ak nie vytĺkanie politického kapitálu, rozoštvávanie Slovenska a strašenie ľudí v čase, keď na Ukrajine umierajú tisíce ľudí a ďalšie milióny čelia humanitárnej katastrofe, bez vody, bez jedla, v treskúcej zime a na hlavu im padajú ruské bomby? Je to zatiaľ najodpornejšie vyjadrenie politika, ktoré som v tejto situácii počula. Pellegrini cielene chce vyvolať nenávisť Slovákov k Ukrajincom, strach a neochotu im pomáhať.

Zároveň v jednom z bulvárnych denníkov sme si mohli prečítať Pellegriniho veľkohubé vyjadrenie “Zelenskyj je pre mňa inšpiráciou”. No niet dvoch rozdielnejších politikov ako je  Zelenskyj a Pellegrini. Jeden s unavenými, no odhodlanými očami povzbudzuje svoj ľud k hrdinstvu, každý deň im vlieva odvahu, nádej a nezlomnosť a sám ide príkladom. Druhý, v drahom obleku,  tliacha a mláti prázdnu slamu na tlačovkách, straší ľudí, rozoštváva ich, zasieva im do duše jed. Zelenskyj versus  Pellegrini – odvážny vlastenec versus  zákerný a egocentrický slaboch.

Ak si niekto myslel, že Pellegrini je nejaká lepšia fazóna sociálnej demokracie, tak sa veľmi mýli. Je to len perfídnejší, zákernejší a sofistikovanejší Fico. No rovnako odporný.

Pellegrini si neodpustil, aby sa nevysmieval aj zo mňa (to on bežne robí, keď mu dôjdu argumenty).  “Veronika Remišová našla jednoduchý spôsob, že vypla svojim deťom aj sebe radiátory, aby tak znížila zásadným spôsobom spotrebu Slovenska plynu a takto pohrozila a uroblia značné hospodárske škody Ruskej federácii.” Áno, znížili sme plynové kúrenie, pretože za peniaze, ktoré platíme Rusku za plyn, Rusko vyvíja zbrane, ktorými zabíja nevinných ľudí a vyhráža sa nám jadrovými zbraňami.

A počúvajte pán Pellegrini, vy zbabelý a nevzdelaný tvor: znížiť si kúrenie o 1 stupeň Celzia, aby sme znížili závislosť od ruského plynu odporúčajú všetci energetickí experti, odporúča to Európska komisia v práve zverejnenom pláne RePowerEU a odporúča to aj Medzinárodná agentúra pre energetiku. Je to jedna z mála vecí, ktorú môžeme urobiť my, obyčajní ľudia a môžeme to urobiť okamžite. My sme si ho znížili v deň, keď Rusko zaútočilo na Ukrajinu a znížili sme si ho aj za vás pán Pellegrini, pretože vy nič iné nedokážete robiť, len tliachať a rozoštvávať. Na rozdiel od Zelenského. Za našimi hranicami zúri vojna a musíme urobiť všetko, čo sa len dá, aby sme dosiahli skončenie agresie, udržali mier a zastavili zvyšovanie cien energií.

Vyjadrenie ministerky Remišovej

 

Zdroj: Veronika Remišová/Facebook 

One Comment

Leave a Reply
  1. Ukrajinky sú krásne slovanské typy a Ukrajinci skromní a pracovití, vďační Slovensku, netreba sa ich báť, musíme im pomôcť! Vojna je hrozná, Bože zmiluj sa, Kriste zľutuj sa….

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Written by Robert

Úroveň KĽDR! Je Rusku AMEN? Európska únia UDRELA tam, kde to Putin najmenej čakal...

Úroveň KĽDR! Je Rusku AMEN? Európska únia UDRELA tam, kde to Putin najmenej čakal…

"Mocenský EXOT!" Dobrý anjel Kiska urobil krok, ktorý  nikto nečakal! "Nikdy, nikdy som neveril, že takáto tragédia sa kvôli mocenským..."

„Mocenský EXOT!“ Dobrý anjel Kiska urobil krok, ktorý  nikto nečakal! „Nikdy, nikdy som neveril, že takáto tragédia sa kvôli mocenským…“