in

Priama vstupenka do BASY! Naď sa nervovo zrútil v parlamente! Smerákom sa začal vyhrážať päsťou! Potom urobil to, čo nečakali…

Priama vstupenka do BASY! Naď sa nervovo zrútil v parlamente! Smerákom sa začal vyhrážať päsťou! Potom urobil to, čo nečakali...
Zdroj: TASR

Priama vstupenka do BASY! Naď sa nervovo zrútil v parlamente! Smerákom sa začal vyhrážať päsťou! Potom urobil to, čo nečakali…

Priama vstupenka do BASY! Naď sa nervovo zrútil v parlamente! Smerákom sa začal vyhrážať päsťou! Potom urobil to, čo nečakali...
Zdroj: TASR

NAĎ DNES V PARLAMENTE MÁVAL SVOJOU MINI PÄSTIČKOU – NIČ SMIEŠNEJŠIE UŽ V ŽIVOTE NEUVIDÍM

 

V parlamente dnes prebiehalo doslova šialenstvo. Opäť sa ukázalo, že niet primitívnejšej formy života než Naď a celé OĽaNO.

1. Najskôr sme schválili návrh zákona o povinnom zverejňovaní volebných zápisníc, aby sa zabránilo manipulácii volieb.

2. Proti bolo len SaS a PS, čím jasne ukázali, že by boli najradšej, keby boli voľby zmanipulované – inak totiž vyhrať nedokážu.

3. Potom sa zrazu ukázalo, že poslankyňa OĽaNO schválne domotala hlasovanie tak, že bol prijatý právny paškvil a zákon je nevykonateľný.

4. Niekto sa zjavne veľmi bojí, že by sa voľby nedali zmanipulovať – v septembri sa zjavne chystá niečo veľké.

5. Bojujeme ďalej, zákon sa pokúsime schváliť budúci týždeň, Smer do nohy hlasoval ZA. Dôležité je, aby sme k tomu nepustili SaS, PS a OĽaNO.

6. Potom Robert Fico navrhol, aby nový minister obrany predložil parlamentu správu o tom, v akom stave sú naše muničné sklady, čo všetko sme poslali na Ukrajinu a či nám vôbec niečo ešte ostalo.

7. Úplne normálny konštruktívny návrh – veď Slovensko má právo vedieť, v akom stave je naša obranyschopnosť. OĽaNO a SaS tento návrh arogantne odmietli.

8. Vzápätí na truc predložil návrh infantilný Naď. Vraj nech minister obrany predloží správu o tom, čo smerácke vlády nakupovali a predávali – po jednej položke.

9. Úplná zbytočnosť. Len taká pubertálna zábavka Naďa. Ministerstvo obrany sa teraz bude dva týždne pitvať v praveku, len aby nemuselo priznať pravdu o súčasnosti – a teda, že Naď nechal celú našu muníciu poslať na Ukrajinu.

10. Naďa každopádne jeho vlastná úbohosť tak rozveselila, že sa postavil a z dolnej lavice hanby nám začal hroziť pästičkou. A tváril sa ako Rocky Balboa po pätnástich kolách s Ivanom Dragom.

11. To viete – veľký hrdina, ktorý má panický strach ísť s nami do obyčajnej televíznej diskusie, ale zato vie tak mávať tou svojou smiešnou pästičkou, až mu skoro modrá knižka z vačku vypadla.

12. Za posledné dni vyšlo najavo, že to bol Naď, ktorý zariadil náš vyhadzov z Akadémie Policajného zboru, na ktorej sme učili spolu s Eduardom Chmelárom.

13. A bol to Naď, kto zakázal Györgyimu Giymesimu ísť so mnou diskutovať minulé leto do Starej Bystrice na oslavy zvrchovanosti. Vrchný cenzor Naď.

14. Za všetkými podlosťami je tuná zakomplexovaný Jaroslav. A teraz má strach, že pôjde sedieť za protiústavné poslanie stíhačiek na Ukrajinu – ten jeho zdrap, čo zverejnil ako akože „právnu analýzu“, je priama vstupenka do basy.

15. Dnes v parlamente Oľaňáci a ich klony ukázali, že sú schopní akýchkoľvek špinavostí – boja sa, že spravodlivosť si ich nájde.

Odkážme spolu statočnému Jaroslavovi Americkému, že TIK-TAK-TIK-TAK.

Komentár opozičného poslanca Ľuboša Blahu

Zdroj: BLAHA/FACEBOOK 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

What do you think?

235 Points
Upvote Downvote
VIDEO: Z Krajniaka sa smeje celé Slovensko! Uniformu vymenil za mikrofón! TRAPAS či rocková legenda? 

VIDEO: Z Krajniaka sa smeje celé Slovensko! Uniformu vymenil za mikrofón! TRAPAS či rocková legenda? 

ŠOKUJÚCI ZVRAT! Marián Kočner je OSLOBODENÝ! VRAŽDU Maroša Žilinku a Jána Kuciaka si objednal...

ŠOKUJÚCI ZVRAT! Marián Kočner je OSLOBODENÝ! VRAŽDU Maroša Žilinku a Jána Kuciaka si objednal…