in

Prevalilo sa to! Zsuzsová sa rozhodla pre NEČAKANÝ krok po vzore Mikiho Černáka. Čo prezradí verejnosti?

Prevalilo sa to! Zsuzsová sa rozhodla pre NEČAKANÝ krok po vzore Mikiho Černáka. Čo prezradí verejnosti?
Zdroj: TASR

Prevalilo sa to! Zsuzsová sa rozhodla pre NEČAKANÝ krok po vzore Mikiho Černáka. Čo prezradí verejnosti?

Sleduj skupinu SMER-SD Robert Fico tu 

 
Prevalilo sa to! Zsuzsová sa rozhodla pre NEČAKANÝ krok po vzore Mikiho Černáka. Čo prezradí verejnosti?
Zdroj: TASR

Alena Zsuzsová (49) nie je podľa súdov žiadne neviniatko a má stáť hneď za niekoľkými objednávkami vrážd. Je zatiaľ neprávoplatne odsúdená na 25 rokov nepodmienečne a napriek tomu, že pobyt za mrežami neznáša práve najlepšie, odhodlala sa ísť šťastiu naproti. Väzenská práca jej totiž veľa nevynáša a aj preto sa rozhodla vydať knihu. Doplatí na jej memoáre Marian Kočner (60)?

Odsúdená sa v nitrianskej väznici vôbec nefláka a podľa zistení Plus 7 DNÍ sa každý deň zapojí do práce. Jej náplňou je šitie topánok, čoho následkom sú dokaličené prsty a žalostných 30 eur mesačne na výplatu. No zdá sa, že po nedokončenom štúdiu strednej školy, pobyte v Taliansku, živením sa prekladom z taliančiny a následnou dlhoročnou prácou pre Kočnera, si našla úplne nový džob – bude spisovateľka.

„Ten rozsudok ju ‚nahodí´, nie že rozhodí,“ povedal jej obhajca Štefan Neszméry s tým, že jeho klientka nie je človek, ktorý by sa nechal zraziť na kolená. Obhajca zároveň potvrdil, že Zsuzsová je z rozsudku v kauze Kuciak rozčarovaná. Špecializovaný trestný súd (ŠTS) ju totiž označil za vinnú z objednávky vraždy Jána Kuciaka († 27) a dvojice prokurátorov. Kočnera napriek tomu, že Zsuzsová bola od neho finančne závislá a pracovala pre neho, oslobodil. Zsuzsová si vraj poza Kočnerov chrbát objednala vraždy ľudí, ktorí svojou činnosťou komplikovali jeho podozrivé obchody. „Alena nechápe, prečo je Kočner oslobodený a ona odsúdená,“ doplnil Neszméry s tým, že jeho klientka s takýmto rozsudkom nepočítala.

Obhajca zároveň hovorí, že Zsuzsová od svojho zadržania zo septembra 2018 myslí často na svoju dcéru, s ktorou má obmedzený kontakt. Zameškala jej dospievanie, maturitu a dokonca jej vypadali aj vlasy. Na pojednávania nosila parochňu. „Povedala, že keby bola bezdetná, bolo by jej jedno, aký motív jej ľudia pripisujú. Kvôli dcére a mame však bojuje za svoju pravdu,“ povedal záhadne obhajca.

Nezméry aj načrtol jeden z motívov, o ktorých môže byť Zsuzsovej kniha: „Každý si myslel, že medzi nimi (Kočner a Zsuzsová) bola nejaká intimita, ale ich vzťah neprekročil osobnú hranicu. Možno to opíše Alena vo svojej knihe.“ A možno aj nie a aj vzhľadom na to, že ona bola odsúdená a Kočner nie, napíše v memoároch prvý raz, ako to v skutočnosti s vraždou Kuciaka bolo. Možno to bude len opis, ako ťažko sa jej v base žije, alebo sa rozpíše o svojich kontaktoch na politikov a známe osobnosti. Zsuzsová mala byť podľa medializovaných správ v minulosti v kontakte s Andrejom Dankom (48) Martinom Glváčom (55), Borisom Kollárom (57) a Danielom Lipšicom (49). Lipšic ale kontakt so Zsuzsovou poprel.

Zdroj: plus

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

What do you think?

235 Points
Upvote Downvote
NÁHLY ODCHOD! Prezidentka Zuzana Čaputová SKONČILA: Smútok a plač, ktorý nikto nečakal...

NÁHLY ODCHOD! Prezidentka Zuzana Čaputová SKONČILA: Smútok a plač, ktorý nikto nečakal…

Balí kufre a uteká do USA? Čaputová odišla s plačom! Belousovová jej udelila RANU istoty! Si Anjel smrti slovenských národných záujmov! Nerozumela si ničomu...

Balí kufre a uteká do USA? Čaputová odišla s plačom! Belousovová jej udelila RANU istoty! Si Anjel smrti slovenských národných záujmov! Nerozumela si ničomu…