in

Prehovoril muž, ktorý mal navždy mlčať: Lučanského zbili a dokopali tak veľmi, že ho museli previezť do nemocnice

Prehovoril muž, ktorý mal navždy mlčať: Lučanského zbili a dokopali tak veľmi, že ho museli previezť do nemocnice

Prehovoril muž, ktorý mal mlčať: Zabili ste mi kamaráta! Lučanského zbili a dokopali tak veľmi, že ho museli previezť do nemocnice

Sleduj skupinu SMER-SD Robert Fico tu 

Prehovoril muž, ktorý mal navždy mlčať: Lučanského zbili a dokopali tak veľmi, že ho museli previezť do nemocnice
Zdroj: TASR

Smrť Milana Lučanského šokovala celé Slovensko a blíži sa spomienka na muža, ktorý bránil krajinu pred tým najhorším. Človek, ktorý sa tvárou tvar postavil mafii skončil v cele, kde sa podľa oficiálnych zdrojov obesil na teplákovej súprave. Zástupca rodiny a synovia Generála Lučanskému neveria tejto správe a zdá sa, že prípad povedie až na Európsky súd pre ľudské práva.

 

„Buď budem do dvoch týždňov von, alebo padne vláda“ povedal Milan Lučansky synovi Adamovi. Išlo prakticky o posledné slová, ktoré počul od svojho otca

Na brífingu Miroslava Radačovského a Adama Lučanského sa ozvala aj pracovníčka pohrebnej služby, kde uvidela telo Generála, na ktorom nebola žiadna ryha na krku. Svoje svedectvo opísala aj žena Lučanského (klikni tu). Svoje si vypočuli aj od spisovateľa Gustáva Murína ale aj od analytika Žitného, ktorý tvrdí stále, že Lučanského zabili.

https://youtu.be/xEXOug1OHPs

„Nech už je každému jasné, že klame ministerka spravodlivosti Mária Kolíková, ako aj každý, kto tvrdil, že si Lučanský udrel oko pri cvičení. Pravda je taká, že došlo k slovnej potýčke s dozorcami, strkaniu a tí Lučanského zbili a dokopali tak veľmi, že ho museli previezť do nemocnice,“ tvrdí bezpečnostný analytik a Lučanského priateľ Milan Žitný.

Tieto svoje tvrdenia však nepodložil žiadnymi dôkazmi. Podľa neho však mohlo vo vzťahu k Lučanskému vo väzbe dôjsť aj k zastrašovaniu, vydieraniu či vyhrážaniu sa.

„Ak klamali hneď v prvej fáze, počínajúc ministrom vnútra Romanom Mikulcom cez ministerku Kolíkovú, neverím im ani dnes. Špeciálnu komisiu, ktorou chcú zalepovať oči, nech si strčia za klobúk. Som nahnevaný, lebo mi zabili kamaráta. Čudujem sa, že Kolíková má ešte kožu na tvári a bola schopná povedať, že zostáva vo funkcii a len ak nastanú špeciálne okolnosti, zváži demisiu. Pani Kolíková, tie okolnosti už nastali. Už presluhujete,“ odkázal ministerke.

Zdroj: PRAVDA

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Written by Robert

Posledná relácia pre Dibákovú? Kaliňak spôsobil mediálne zemetrasenie: Takúto nakladačku nečakala...

Posledná relácia pre Dibákovú? Kaliňak spôsobil mediálne zemetrasenie: Takúto nakladačku nečakala…

Prejav, ktorý sa zapíše do histórie! Fico sa postavil pred rečnícky pult a s Ódorom urobil, to čo nikto mečakal...

Prejav, ktorý sa zapíše do histórie! Fico sa postavil pred rečnícky pult a s Ódorom urobil, to čo nikto mečakal…