in

PREHOVORIL: Kuciaka zavraždili, aby sa dostali k moci! Lučanského zavraždili, aby sa pri moci udržali!

PREHOVORIL: Kuciaka zavraždili, aby sa dostali k moci! Lučanského zavraždili, aby sa pri moci udržali!

PREHOVORIL: Kuciaka zavraždili, aby sa dostali k moci! Lučanského zavraždili, aby sa pri moci udržali!

Sleduj skupinu SMER-SD ROBERT FICO 

 

Srdcom pre SMER, smerom k lepšej budúcnosti 

PREHOVORIL: Kuciaka zavraždili, aby sa dostali k moci! Lučanského zavraždili, aby sa pri moci udržali!

Ani s odstupom rokov nie sú jasní objednávatelia smrti dvoch mladých ľudí a ani páchatelia smrti nevinného generála Lučanského pod ochranou zločinnej Matovičovej selfie-vlády plagiátorov. Vychádzali sme z blogerovho článku s nadpisom „Úmrtie Milana Lučanského bola plánovaná politická vražda…“. Hoci s plánovaním smrti generála Lučanského možno ťažko súhlasiť, v článku sa objavujú nové, málo známe, fakty. Preto tento článok citujem v práve vydanom II. rozšírenom a aktualizovanom vydaní knihy „Smrť generála Lučanského“. V štúdiovej debate sme sa zhodli v tom, že obvinenie Kočnera so Zsuzsovou v prípade Kuciakovcov je otrepaný trik amerických tajných služieb na odpútanie pozornosti na falošnú stopu, čo použili už pri atentáte na amerického prezidenta J. F. Kennedyho, na ktorom sa zrejme sami podieľali. Nesmeruje teda podozrenie o vinníkoch práve touto stopou? Na túto otázku sa pokúsilo odpovedať množstvo diskutujúcich na YouTube s pozoruhodnými závermi, kde sa opakovalo meno tajomného agenta cudzích služieb Nicholsona, na čo upozornil v našej štúdiovej debate aj pán Štubňa. Diskutujúci k tomu dodali:

+ To všetko o com hovoríte aj o Slusnom Slovensku aj o vražde Kuciaka, ze vypivede Ansruško stále menil, uz dávno vrta aj v mojej hlave…

+ Vražda bola len zámienka na prevrat a nastražené to bolo tak že ho zastrelili za svoju prácu……

+ Stačí logicky rozmýšľať. Komu to hralo do karát? Kto mal z toho prospech? Kto a na čí príkaz vraždil?

+ Nicholson zamerne posielal Kuciakovi informacie o Kocnerovi aby navodil dojem, ze Kocner mal motiv.

+ Páni, povedzte mi kde je zbraň. Ako je možné, že Andrjuško sa prizná a to sa ho nikto neopítal, kde je vražedná zbraň ? Toto je nonsens.

+ Keď prvý krát vypovedal andruško tak povedal vyšetrovatelovi že keď tam prišli, tak obaja už boli mŕtvi.

+ Presne tak. Ma to všetky znaky majdanizacie. Scenarista je ten isty. MI6, CIA.

+ Na stole sa vraj našli tri šálky s kávou. Ten niekto, koho Kuciak asi čakal, sa mohol volať dajmetomu Tom ?

+ Pil tú kavu a potom otvoril vrahom…

+ Dobre hovorí pán Štubňa, Nicholson potom ušiel, aby sa nemusel spovedať, čo s tým mal. A aby sa naňho zabudlo.

+ Prvý krát tvrdili vyšetrovatelia, že ho zastrelili keď bežal po schodoch a na druhý deň tvrdili že hlavu mal na počítači on sedel na stoličke pri stole??????

+ Objednávateľ je Haščák, strelec Nicholson a upratovačka Lipšic.

+ Vyšetriť Kuciakovu vrazdu za Matovica s Lipsicom ako zametačom stop? Nebláznite.

+ Ktorej veľmoci to perfektne sedi do militaristickych vražedných plánov?

V prípade predčasnej násilnej smrti nevinného generála Lučanského, o ktorej podrobne píšem v práve vydanom II. rozšírenom a aktualizovanom vydaní knihy „Smrť generála Lučanského“, som objavil nepochopiteľne zapadnuté zásadné svedectvo, ktoré jeho samovraždu vylučuje. Oficiálne uzavretie vyšetrovania Krajskou prokuratúrou v Prešove sa podarilo zástupcovi rodiny generála Lučanského, dr. Radačovskému, zvrátiť vďaka mimoriadnemu opravnému prostriedku. Pri ňom by konečne mohlo zaznieť aj svedectvo, ktoré akosi zaniklo zrejme aj preto, že odznelo v oficiálne očierňovanom spravodajskom portáli Hlavné správy. Poskytol ho bývalý predseda Špecializovaného trestného súdu, JUDr. Michal Truban. Práve ten je dlhodobo škandalizovaný nominantmi Matovičovho zločinného režimu. Nemôžeme tak ani vylúčiť, že tu ide o ešte ďalší motív kolaborantov zla zavďačiť sa zločinnej koalícii na čele s Matovičom. Tú totiž z tej zločinnosti usvedčuje predčasná brutálna smrť generála Lučanského v ich rukách. Dlhé dni po tomto ich tragickom čine vychádzajúcom z vopred zločinne nastaveného systému tzv. kolúznej väzby, bľabotali Mikulec, Naď a Kolíková, ale aj Remišová a Budaj, piate cez deviate až dospeli k oficiálnej verzii o údajnej „samovražde“ nevinného generála. Trubanov hriech, ktorý pri logike jednostranne obmedzeného myslenia „koalície zla“ nemohol ostať nepotrestaný, by mohol byť aj v tom, že v rozhovore pre Hlavné správy prišiel so zásadným vyjadrením práve k tomuto krvavému zneužitiu ich moci. Truban sa totiž k pozícii predsedu Špecializovaného súdu prepracoval cez funkcie vyšetrovateľa a prokurátora a tak mohol plne kvalifikovane a zodpovedne vyhlásiť: „Poznám dokonale väzenský systém, mám osobné skúsenosti s prípadmi samovrážd osôb umiestnených vo väzbe, z ktorých časť boli samovraždy fiktívne, s cieľom dostať sa z väznice do väzenskej nemocnice v Trenčíne, ale aj samovraždy jednak dokonané, a jednak v pokuse. Nielen ja, ale aj moji kolegovia prokurátori v tom čase dlhodobo pôsobiaci v rámci prokurátorského dozoru nad miestami, v ktorých sa vykonáva väzba, a teda majúci skúsenosti so samovraždami, nepoznajú ani jeden prípad, kedy by takýto obvinený, ktorý si siahol na život, nezanechal po sebe dopis na rozlúčku, prípadne iný prejav odôvodňujúci samovražedné konanie, tak ako tomu bolo v prípade generála Lučanského.“ Na toto sluhovia zločinného Matovičovho režimu zrejme vtedy nepomysleli, tak sa tomuto statočnému sudcovi aspoň dodatočne pomstili vykonštruovaným disciplinárnym konaním z iniciatívy s týmto režimom kolaborujúcou funkcionárskou dvojicou Hrubala – Mazák? Ten druhý ako Matovičovým režimom dosadeného kontrolenka všetkých sudcov na Slovensku po vzore filmového Mazánka.

V diskusii k TV relácii na YouTube medzi iným odznelo k brutálne predčasnej smrti generála Lučanského aj toto:

+ Srdce mi puká pre Lučanského, to bol horor a nik mu nepomohol. Utýrali ho ako v koncentráku. Psychopati. Ja som si istá, že súčastná vláda aj s čaputkou.

+ Bohužiaľ, samovražda to žiadnom prípade nebola, Isto isté ma vtom prsty Lipsic,,

+ Vďaka Vám za statočnosť!! kiežby sa zobudili tí, čo o tom vedia a mlčia….dozorcovia z Prešova…..lekári….osobne si myslím, že pád z vozíka bola kamufláž, že už v tom období bol ML v kome…..“

Na záver môžem opäť odcitovať pozoruhodný postreh z diskusie k 4. časti mojej internetovej TV relácie „Na moment, blogeri“:

„Kuciaka zavraždili, aby sa dostali k moci; Lučanského zavraždili, aby sa pri moci udržali.“

Zdroj: Gustav Murin

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

What do you think?

235 Points
Upvote Downvote
Kolíkovej odzvonilo! Adam Lučanský vytiahol najťažší kaliber: Mám dôkazy, že sa otec neobesil! Ide o politickú objednávku! Vyšetrovateľ hrá proti nám...

Kolíkovej odzvonilo! Adam Lučanský vytiahol najťažší kaliber: Mám dôkazy, že sa otec neobesil! Ide o politickú objednávku! Vyšetrovateľ hrá proti nám…

OTRAVA PRE SLOVÁKOV! Šokujúce VIDEO o zelenine a ovocí z LIDLU! Týmto nás kŕmia obchodné reťazce už zopár rokov...

OTRAVA PRE SLOVÁKOV! Šokujúce VIDEO o zelenine a ovocí z LIDLU! Týmto nás kŕmia obchodné reťazce už zopár rokov…